Súťaž o 5x balíček Nivea

Nivea súťaž

Detská pokožka si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. O tom vie každá mamička svoje.  Teraz má 5  z vás možnosť vyhrať kvalitnú kozmetiku Nivea pre vaše dieťatko.

Čo obsahuje detský balíček Nivea, ktorý bude rozmaznávať pokožku bábätiek piatich mamičiek?

Poteší vás štvorica skvelých produktov pre vaše dieťatko:

1. umývací gél na tvár, telo a vlásky Pure & Sensitive 

Šetrná kombinácia certfikovaného organického bambuckého masla chráni detskú pokožku pred vysúšaním. Jemne umýva a chráni veľmi citlivú detskú pokožku aj vlásky a naviac sa podieľa na obnove ochrannej bariéry pokožky. Je hypoalergénna a pomáha predchádzať podráždeniu a začervenaniu. Je bez alkoholu, pH šetrná k detskej pokožke.

2. Pure & Sensitive SOS Cream 

Šetrné zloženie s obsahom certifikovaného organického bambuckého masla, ktoré okamžite upokojuje podráždené miesto. Chráni pred začervenaním a podráždením, veľmi ľahko sa rozotiera a nezaťažuje pokožku. Obsahuje iba veľmi jemné a šetrné ingrediencie.

3. čistiace obrúsky Soft & Cream 

Spoľahnite sa na unikátny systém Clean & Soft, vďaka ktorému zbavíte svoje dieťatko nečistôt a zároveň sa postaráte o jemnosť pokožky. Obrúsky obsahujú ošetrujúce mlieko s prídavkom upokojujúceho panthenolu. Dokonale upokojujú pokožku.

4. ochranný krém proti chladu a vetru 

Ochranný krém neobsahuje vodu, preto citlivú detskú pokožku chráni pred chladom a vetrom. Výťažky z nechtíka lekárskeho a panthenolu na pokožke vytvárajú ochranný film a nenarušujú jej prirodzené funkcie. Pleť je upokojená, ani mráz nespôsobí podráždenie a sčervenanie. Ľahko sa rozotiera a nezanecháva mastný film.

Nivea súťaž

Nivea súťaž

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

SÚŤAŽE sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť majú všetky mamičky. Výhru získava mamička, ktorej odpoveď príde 100., 200., 300., 400., 500.,  v poradí.

Pre bližšie informácie o podmienkach súťaže, výhrach, testovaní a termínoch, si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac fotiek do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená. Súťaž trvá od 15. 12 2020 do 15. 01. 2021.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť vaše osobné údaje použiť a zaradiť vás do súťaže. Nemajte obavy, vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

 

 

 

Zdieľajte

Poradne

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe