Ktorá zdravotná poisťovňa sa postará o vaše bábätko?

Narodenie dieťatka je obrovská radosť pre všetkých. S jeho príchodom sú však spojené aj niektoré povinnosti. Už teraz je na ne potrebné myslieť, aby ste sa po pôrode mohli naplno venovať vášmu bábätku. Okrem rôznych tlačív a náležitostí je potrebné do 60 dní od narodenia bábätka, poistiť vaše bábätko v zdravotnej poisťovni. Union zdravotná poisťovňa dbá na bezpečnosť a pohodlie súčasných aj budúcich mamičiek a preto vám ponúka možnosť poistiť novorodenca z pohodlia domova.

Poistenie vášho bábätka z pohodlia domova

Potrebujete poistiť vaše novorodeniatko? Nemusíte nikam chodiť. Skontaktujte sa s Unionom online a oni vám radi pomôžu s poistením vášho dieťatka v pohodlí vášho domova. Zamestnanci zdravotnej poisťovne Union vybavia všetko za vás.

Ide to aj Online
Online prihlášku do Union zdravotnej poisťovne dokážete vyplniť už za 3 minúty a máte možnosť vybrať si až 5 spôsobov doručenia prihlášky, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje.
Union zdravotná poisťovňa prináša pre všetkých poistencov okrem skvelých benefitov aj množstvo online služieb. Vďaka tomu vybavíte veľa úkonov online bez nutnosti niekam chodiť.

Mobilná aplikácia Union

Vďaka aplikácii sa rýchlo a ľahko dostanete ku všetkým potrebným informáciám, týkajúcim sa zdravia a zdravotného poistenia. Za pár minút máte možnosť požiadať o príspevok 100 € na zuby ročne, preukaz poistenca v digitálnej podobe máte stále po ruke, okrem toho máte prehľad lekárskych receptov a vyšetrení, možnosť vyhľadať najbližšiu lekáreň, nemocnicu, či ambulanciu a oveľa viac.

Dentálny balík od Unionu

V rámci dentálneho balíka získate príspevok až 100 € na ošetrenie u zubára a dentálnu hygienu. Poteší, čo poviete? Deti do 18 rokov majú navyše možnosť tento príspevok využiť na zuby, aj na zubné strojčeky a na čeľustno – ortopedické výkony.

Vaša pôrodná asistentka od Unionu

Všetko je raz prvýkrát, aj tehotenstvo. Union myslí na budúce mamičky. Nielen pre prvorodičky má Union pôrodnú asistentku. Jej poslaním je pomáhať žene, byť jej oporou počas tehotenstva a tiež po pôrode. Poskytovať jej informácie a odbornú starostlivosť tak, aby mala pocit bezpečia a pozitívne pristupovala k tehotenstvu, pôrodu a starostlivosti o dieťatko.

Toto je len niekoľko výhod, ktoré vám zdravotná poisťovňa Union poskytne. Union veľmi dobre vie, že kvalitná zdravotná starostlivosť o dieťa je pre mamičku dôležitá.

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe