V ktorej pôrodnici získam balíček Happy Baby?

V pôrodniciach v celej SR mamičky už viac ako 27 rokov dostávajú po pôrode náš darčekový kufrík.

Za celú tú dobu niekoľkokrát zmenil meno a svoj vzhľad. Poslanie nášho kufríka však zostáva rovnaké. Chceme uľahčiť mamičkám prvé týždne po pôrode a pomôcť im s výberom tých správnych výrobkov pre ich bábätko. Snažíme sa, aby naše balíčky získala každá mamička. V SR vydávajú naše kufríky automaticky mnohé pôrodnice.

Pokiaľ ste práve vy náš balíček nedostali, kontaktujte nás, prosím, na e-maili info@happybaby.sk a my sa pokusíme napraviť.

Balíčky si tiež možete vyzvdvihnúť v niektorom z našich alternatívnych distribučných miest. Ich zoznam nájdete TU.

Zdieľajte
MarťánciMarťáncireklama
  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica v Čadci s nami spolupracuje. Rovnako ako pani doktorka, ktorá od nás dostáva balíčky neustále. Pýtali ste sa na balíček sestričky prosím? Možno na vás zabudli.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, s pôrodnicou v Galante nespolupracujeme. Ale balíčky môžete dostať v Rodinnom centre BAMBUĽKOVO v Galante. Neviem ale, ako sú otvorení momentálne 🙂

 1. jurikova.v@gmail.com

  Ja som rodila 27.6. v Partizanskom a vaše kufríky tam nemali, že ste im nedodali 😔 a my sme sa naň tak tešili, veľká škoda

 2. Lívia K.

  Dobrý deň, spolupracujete aj s pôrodnicou v Bardejove? Ak nie tak kde by som si kufrík baby box mohla vyzdvihnúť. Lebo ja som nedostala ani dosky ani baby box, keďže moj gynekológ Brnušák Jozef nespolupracuje s Vami.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ani pôrodnica v Bardejove s nami nespolupracuje.Možnosť získať balíček vo vašom okolí je len v komunitných centrách v okolí. Tu je ich zoznam:
   Soľ
   Lipany
   Sačurov
   Giraltovce
   Hermanovce
   Jastrabie nad Topľou
   Humenné
   Zámutov
   Hlinné
   Bystré

 3. andrea.sciranko@gmail.com

  Dobrý deň, rodila som 23.6.2020 v nemocnici Šaca balíček som nedostala. Môžem sa opýtať ako by som ho ziskala? 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pravdepodobne na vás zabudli. Balíček môžete dostať ešte v MC Pastierik, ale momentálne asi majú obmedzené fungovanie. Balíčky na súkromné adresy neposielame.

 4. Veronika H.

  Dobrý deň

  Ja budem rodiť v októbri v Levickej nemocnice … dostáva sa tento kufrík aj tam ? Nenašla som zoznam nemocníc , že kde kufrík dostanem

 5. Anna

  Dobry den,
  v aprili som rodila v Bratislave v Petrzalke na Antolskej, ziaden kufrik som nedostala, mala som nan narok? (od gynekologa som pocas tehotenstva dostala dosky a balik vzoriek)
  Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček vám mali dať. Škoda, že ste si nepýtali od sestričiek. Občas sa stane, že balíček zabudnú mamičke dať. V Bratislave je možné balíčky získať na kurze Belly Kick, ale predpokladám, že momentálne majú obmedzenú činnosť.

 6. Bibikessy

  Dobrý deň,budem rodiť v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda na Antolskej v Bratislave. Dávate Vaše balíčky aj tam?
  Ďakujem.

 7. Janka K.

  Dobrý deň, som zaregistrovaná, ale nikde neviem nájsť zoznam pôrodnic,s ktorými spolupracujete. V článku je napísané, že TU, ale nikde sa nedá kliknut.

 8. Dominika

  Zdravím som registrovaná a a napriek tomu sa neviem dočítať v ktorej z pôrodníc balíček môžem obdržať. Plánujem Šacu Košice 😊

 9. Diana N.

  Dobrý deň, tiež neviem nájsť nikde ten zoznam, nedá sa ani nato kliknúť. Aj pri registrácii som vyplnila mesto a aj tak nič.
  Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, priamo, keď sa u nás registrujete tu na webe, máte možnosť vybrať si pôrodnicu a tam zistíte, či s nami spolupracuje. Ak mi sem napíšete, kde budete rodiť, tiež sa vám na to môžem pozrieť 🙂

 10. Veronika188

  Dobry den. Chcem sa informovat. V pôrodnici som dostala happy baby box. A tam som sa dočitala ze po registracii dostanem dalši baliček take vrecuško.. Vy ho budete posielat? Alebo kde-odkial ho dostanem? Dakujem za odp

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ďalší balíček budete môcť získať od pediatra, ak s nami bude spolupracovať. Tento projekt je nový ale spomalila ho pandémia. Balíčky začneme distribuovať zhruba o dva mesiace.

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe