Viete, že Happy Baby okrem darčekových balíčkov pomáha aj pôrodniciam?

Prostredníctvom Happy Baby sa produkty našich partnerov dostanú na novorodenecké oddelenia. Naši partneri tak darujú pôrodniciam produkty, které môžu mamičky otestovať priamo v pôrodnici pri prebaľovaní i nácviku kúpania spolu so sestričkami. Vďaka tomu pôrodnice ušetria náklady a mamičky získajú prvú skúsenosť s výrobkami, ktoré budú potrebovať pri starostlivosti o svoje bábätko.

Ktoré spoločnosti sa do projektu zapojili?

Spoločnosť TESCO dodáva do pôrodníc v spolupráci s Happy Baby plienky pre novorodencov Fred & Flo.

Od novembra už pôrodnice obdržali 807 balíkov plienok, čo predstavuje 80 700 kusov v hodnote približne 10 500 eur.

V ktorých pôrodniciach môžete plienky Fred & Flo vyskúšať?

Trnava, Skalica, Piešťany, Bojnice, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Levice, Revúca, Kráľovský Chlmec a Snina.

Aké benefity môžete očakávať od plienok Fred & Flo?

Plienky chránia vo dne i v noci, sú tenké a pružné. Vďaka ultra pružným pásikom sa plienka lepšie prispôsobí tvaru bruška dieťatka. Je vyrobená z priedušného materiálu pre lepšie pohodlie, má pružné zábrany proti presiaknutiu a tri vrstvy na ochranu pred vlhkosťou.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

K projektu se pripojila tiež spoločnosť UNILEVER so značkou DOVE

Jednorázovo dodala 500 kusov DOVE BABY umývacieho gélu 500 ml v hodnote 2745 eur. Mamičky si tak od marca môžu vyskúšať jemnú, hypoalergénnu radu Sensitive Moisture.

Rada kozmetiky DOVE, ktorá bola vyvinutá pre starostlivosť o citlivú pokožku dieťaťa, je jemná, bez vône a po dobu 24 hodín zvlhčuje a ukľudňuje pokožku dieťatka.

Pôrodnice majú zásobu približne na jeden rok.

Detskú kozmetiku DOVE BABY môžete vyskúšať v pôrodnici na bratislavských Kramároch, v Trenčíne, v Leviciach, v Brezne a v Poprade.

Od roku 2018 je zapojená do projektu tiež spoločnosť LIDL s plienkami LUPILU.

Za celé toto obdobie venovala spoločnosť viac ako 500 tisíc kusov plienok v hodnote 83 790 eur a bude plienky dodávať i naďalej až do roku 2021.

Plienky LUPILU pravidelne dostáva týchto 26 pôrodníc: Bratislava-Ružinov, Bratislava-Antolská, Bratislava-Kramáre, Trenčín, Považská Bystrica, Myjava, Nitra, Komárno, Nové Zámky, Žilina, Dolný Kubín, Martin, Trstená, Čadca, Brezno, Banská Bystrica, Lučenec, Zvolen, Košice-SNP, Košice-Šaca, Košice-Rastislavova, Krompachy, Prešov A, Prešov B, Poprad a Kežmarok.

Plienky LUPILU vás prekvapia tým, že sú extra tenké, priedušné, z príjemného materiálu a prispôsobia sa telíčku bábätka. Gumičky netlačia na nožičky a pružné pásiky na suchý zips sa dajú opätovne zapnúť. Plienky sú vysokoabsorbčné a zanechávajú pokožku suchú.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Spoločnosť Procter&Gamble dodáva v spolupráci s Happy Baby do pôrodníc pravidelne plienky pre predčasne narodené deti PAMPERS PREEMIES

Tieto miniplienočky sa dokonca vyrábajú v troch veľkostiach. Sú špeciálne prispôsobené jemnej a veľmi citlivej pokožke nedonosených detí. Užšie jadro pomáha nožičkám pohodlne odpočívať a zároveň správne sa vyvíjať.

Komfort týchto plienok môžu bábätká s mamičkami vyskúšať vo všetkých šiestich perinatologických centrách na Slovensku – v Bratislave na Antolskej ulici, v Martine, v Košiciach, v Banskej Bystrici, v Nových Zámkoch, v Prešove, tiež v Národnom centre detských chorôb na Kramároch, v Ružinove a v Žiline.

Novorodenecké jednotky intenzívnej starostlivosti od polovice minulého roka obdržali už vyše 77 000 kusov plienok Pampers Preemies v hodnote viac ako 13 000 eur.

 

 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe