Čo nájdete v Happy Baby balíčkoch od Zlatíčka?

Robí nám radosť, keď sa nám podarí pre vás, mamičky, získať do Happy Baby balíčkov kvalitné a praktické veci. Je skvelé, keď môžete potom testovať a zostať pri tých, ktoré si vás získali. Do balíčka nám pribudla dojčenská voda Zlatíčko a s ňou aj rastové Zlatíčko kartičky.

V ktorom balíčku nájdete dojčenskú vodu Zlatíčko?

V tehotenskom. Ten dostanete na konci tehotenstva, teda pred pôrodom, u gynekológa. Medzi vzorkami produktov, kupónmi na výhodné nákupy, nájdete aj vklady do balíčka od Zlatíčka.

Čo ste o dojčenskej vode Zlatíčko možno nevedeli

Zlatíčko pochádza z prameňa Lúky.  Je to dojčenská voda, ktorá má čisto slovenský charakter.  Mamičky ju s obľubou začínajú používať hneď ako príde na rad čistá voda, teda pitný režim bábätka, či príkrm. Jej výhodou je aj to, že ju netreba prevárať.  Mamičky v nej neskôr aj varia a pridávajú ju do jedál ako jednu z ingrediencií. Nezaťažuje detičkám obličky, má nízky obsah dusičnanov.

Spoľahnúť sa na jej čerstvosť môžete vďaka 6-mesačnej dobre spotreby.

Na čo slúžia rastové kartičky od Zlatíčka?

Tak ako máte možnosť na Happy Baby kufrík si zaznamenávať dôležité údaje o dieťatku, tak si môžete aj ďalšie medzníky vo vývoji vášho dieťatka značiť na týchto kartičkách od Zlatíčka.

Sú určené na špeciálne,  nezabudnuteľné momenty, kedy urobí dieťatko prvý krok, prespí prvú noc, povie prvýkrát mama a podobne.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Ak patríte medzi mamičky, ktoré už kartičky dostali, potešíme sa fotkám na našich sociálnych sieťach.

Vyhrajte so Zlatíčkom

Zlatíčko je štedré k mamičkám aj online. Ak ste sa ešte nezapojili do súťaže o pitný režim a elektronickú hojdačku (beží do 22. 2. 2021)  určite tak urobte. Najlepšie recepty zverejníme na sociálnych sieťach aj v ebooku o výžive. A 3 z vás Zlatíčko štedro odmení.

My sa tešíme z nášho partnerstva so Zlatíčkom a veríme, že do budúcna prinesie ešte ďalšie, pre mamičky zaujímavé a praktické darčeky nielen v Happy Baby balíčkoch. Veríme, že Zlatíčku spolu s nami aj vy zachováte priazeň.

Zdieľajte
Kaufland KuniboKaufland Kuniboreklama

Poradne

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe