Darčekový balíček Moje tehotenstvo

Sprevádzame tehotné ženy už od začiatku tehotenstva. V 3. mesiaci obdržíte od svojho gynekológa praktické dosky, ktoré obsahujú tehotenský preukaz, a tiež odbornú publikáciu/knižku Moje tehotenstvo.

Dosky – Moje tehotenstvo

Na základe skúseností našich aj ďalších mamičiek, sme vytvorili tieto praktické dosky. Sú ľahké, majú formát vhodný pre preložený dokument A4 a vďaka zatváraniu na gumičku z nich nevypadne ani jedna fotka z ultrazvuku. 😊 Materiálov a dokumentov, ktoré mamičky v priebehu tehotenstva musia nosiť neustále so sebou, je veľké množstvo, a tak sa snažíme im v tomto pomôcť.

 

Odborná publikácia –  Moje tehotenstvo

Knižka, ktorú pravidelne pripravujeme s odborníkmi z oblasti gynekológie, pôrodníctva a pediatrie, vám zodpovie všetky vaše otázky. Je rozložená do jednotlivých kapitol kvôli jednoduchšej orientácii a vďaka svojej veľkosti aj ľahkej váhe ju môžete nosiť v doskách počas celého obdobia tehotenstva so sebou.

Tehotenský preukaz – Moje tehotenstvo

Tehotenský preukaz použije váš gynekológ na zapisovanie všetkých dôležitých údajov, výstupy pravidelných lekárskych prehliadok aj ďalších odborných vyšetrení. Preukaz noste vždy so sebou. V prípade akýchkoľvek komplikácií pomôže s vašou identifikáciou a poskytne odbornému personálu dôležité informácie o bábätku.

 

Prehliadnite si rozbalenie našich tehotenských dosiek

Zdieľajte
Reklama
reklama
 1. Simona H.

  Dobrý deň . Chcela som sa spýtať či s vami spolupracuje aj MUDr. Miroslav Krjak z Nitry ? Ja som už sitce v deviatom mesiaci ale také dosky som nedostala 😀 tak by som sa rada informovala . Keďže som balíček moje materstvo dostala na poslednej poradni a zakladac na tehotenský preukaz mám iný ako opisujete :). Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor spolupracuje, ale balíčky dostal iba nedávno, takže je dosť pravdepodobné, že predtým s nami nespolupracoval a nemohol vám dať tehotenský preukaz od nás ani tehotenské dosky.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, tento lekár s nami spolupracuje. Balíčky má v ordinácii. Ak by vám pozabudli vydať, poproste sestričku,prosím vás 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pána doktora v databáze nevidím. Budete taká láskavá, prosím vás a napíšete na office@happybaby.sk meno lekára a jeho miesto pôsobenia. Kolega lekára osloví a dá vám vedieť výsledok 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor s nami spolupracuje, balíčky mal objednané. Ak by na vás pozabudli, opýtajte sa na balíček sestričky 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka Mifková v našej databáze nie je. Kontak na ňu preposielam kolegovi, ktorý ju pre vás osloví a zistí, či bude mať o balíčky záujem. Budete, prosím vás, taká láskavá, a napíšete potom na office@happybaby.sk, kde vám kolega podá informácie.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, doktora Paučina v databáze nemám ako spolupracujúceho gynekológa. Pre bližšie informácie vás poprosím kontaktovať kolegu na office@happybaby.sk. Kolega pre vás doktora osloví a dá vám vedieť stanovisko.

 2. Simona H.

  Dobry den , ako sa daju ziskat vase dosky ? 🙂 Moj gynekolog mi nic nedal som uz skoro v 7 mesiaci 🙂 som z Dechtic doktor Bohumír Navrátil.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Simona, pána doktora som v databáze nenašla, je možné, že ešte oslovený nebol. Budete taká láskavá, prosím vás, môžete kontaktovať kolegu na office@happybaby.sk? Kolega pre vás doktora osloví a dá vám vedieť stanovisko. Prajem krásny deň.

 3. Ing. Lucia

  Dobrý deň, chcem opýtať kde sa dajú získať vaše jednotlivé balíčky. Pri vypísaný formulára nie je môj gynekológ v zozname a ani nemocnica hoci v zozname co ste uvideli na stránke sa nachádza. Viete mi prosím pomôcť, ide o VšZP (NsP) Lučenec alebo doktora MUDr. Tomášoviča. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň :), nemocnica v Lučenci s nami spolupracuje, tam vás balíček určite počká. Dr. Tomášovič s nami spolupracuje tiež, balíčky si nedávno doobjednal. Prípadne sa opýtajte sestričky, občas sa stane, že na balíček môže zabudnúť.

 4. Ivana F.

  Dobrý deň. Môžem niekde nájsť zoznam lekárov u ktorých môžem získať Váš prvý balíček? Aby som vedela či je tam aj ten môj.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, počas registrácie na našom webe máte možnosť vybrať si lekára, v prípade, že ho v databáze nájdete, ide o lekára, ktorý s nami spolupracuje.

 5. Zuzana A.

  Dobry den , ako sa daju ziskat vase dosky ? 🙂 Moja gynekologicka mi nic nedala som uz skoro v 5 mesiaci 🙂 som z Košic FNLP doktorka Sovova

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Zuzana, pani doktorka Sovová s nami spolupracuje. Občas sa stane, že sestrička zabudne balíček vydať včas. Budete taká láskavá, prosím vás, a opýtate sa na to sestričky? V prípade, že by balíček nemala, je možné získať ho na pobočke VšZP, Senný trh 1 v Košiciach, kde sa preukážete tehotenskou knižkou.

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe