Darčekový box Ja a moje bábätko

Starostlivosť o novorodené bábätko po pôrode je jeden veľký kolotoč. Buďte bez starostí – so starostlivosťou o bábätko vám pomôžeme.

Vďaka nášmu balíčku Happy Baby – Ja a moje bábätko, môžete z pohodlia domova vyskúšať rôzne vzorky produktov pre deti, všetky potrebné informácie nájsť v našej knižke Happy Baby – Ja a moje bábätko a nakúpiť so zľavou u našich partnerov. Samotná papierová krabica/kufrík vám poslúži ako miesto na ukladanie spomienok. Dôležité momenty môžete zaznamenať do pripravených políčok na jej obale.

Čo všetko balíček Happy Baby – Ja a moje bábätko obsahuje?

Odborná publikácia Happy Baby – Ja a moje bábätko

Spoločne s odborníkmi z pediatrie, pôrodníctva a gynekológie pravidelne pripravujeme našu knižku Happy Baby – Ja a moje bábätko. Prevedie vás prvým rokom vášho bábätka a zodpovie všetky dôležité otázky. Je rozdelená do prehľadných kapitol. Nájdete v nej informácie týkajúce sa nie len bábätka a jeho vývoja, ale aj všetkého, čo sa týka po pôrode vás.

Vzorky výrobkov

Obsah našich balíčkov sa líši v rôznych regiónoch a časových obdobiach. Vždy sa ale snažíme pre vás zaistiť, čo najviac vzoriek, ktoré vám v prvých mesiacoch pomôžu. Ukážky aktuálnych vzoriek, ktoré do našich balíčkov dávame si môžete prehliadnuť tu.

Zľavy a ponuky

Pravidelne do našich balíčkov pridávame tiež katalógy detských výrobkov, zľavové kupóny a ďalšie materiály pre váš lepší prehľad.

Kde môžete balíčky získať

Balíčky Ja a moje bábätko môžete získať v nemocniciach, ktoré s nami spolupracujú:

NsP Sv. Cyrila a Metoda, Bratislava ÚVN SNP – FN Ružomberok
NsP Ladislava Dérera, Bratislava NsP L. Nadáši Jégeho, Dolný Kubín
NsP Ružinov, Bratislava NsP Trstená
FNsP Trnava NsP Liptovský Mikuláš
NsP Skalica NsP FDR Banská Bystrica
NsP Piešťany NsP Brezno
NsP Trenčín NsP Revúca
NsP Myjava NsP Lučenec
NsP Považská Bystrica NsP Zvolen
NsP Snina Fakultná nemocnica, Košice
NsP Prievidza Fakultná nemocnica, Košice
NsP Nitra VSŽ nemocnica, Košice Šaca
NsP Topoľčany NsP Krompachy
NsP Levice NsP Kráľovský Chlmec
NsP Nové Zámky NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Komárno NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Žilina NsP Poprad
NsP Čadca NsP Vojtecha Alexandra
Fakultná nemocnica Martin NsP Stará Ľubovňa
V ostatných mestách máte možnosť balíčky získať na pobočkách VšZP:
Košice, Senný trh 1 Prešov, Kúpeľná 5
, RožňavaJanka Kráľa 3 Svidník, Mudr. Pribulu 150/8
Spišská Nová Ves, Štefánikovo námestie 1, S Humenné, Námestie slobody 58
Trebišov, J. A. Komenského 1960/4, Vranov nad Topľou, Hronského 1166
Michalovce, Námestie slobody 17 Bardejov, Tačevská 43
Zdieľajte
  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica spolupracuje, ale stane sa tam, že balíčky mamičkám zabudnú dať. Určite sa naň opýtajte, prosím vás.

 1. Andrea F.

  Dobrý deň. Neplánujete zaradiť k nemocniciam kde sa dávajú tieto balíčky aj NsP v Galante? Prípadne VSZP v Galante???

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, radi by sme, ale nemocnica v Galante s nami spolupracovať neplánuje. Balíček by vám mohla dať pani Takáczová, má v Diakovciach prepôrodné kurzy pre mamičky. Zatiaľ nemáme ani dohodu s VšZP.

    1. mamička Vlasta

     DObrý deň, v Martine je možné dostať balíček v nemocničnej lekárni. Stačí, keď sa tam zastavíte s rodným listom, balíček vám určite vydajú. 🙂

     1. Michaela R.

      Ďakujem 😉

 2. vieradobekova@gmail.com

  Dobry den…mala sa narodila 1.9.2018…mame este moznost ziskat balicek? A ak ano cim sa treba na poistovni preukazat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček ešte môžete získať, ale poisťovne vám balíček vydajú jedine v miestach, kde s nimi máme dohodu: Košice, Rožňava, Sp. Nová Ves, Trebišov, Michalovce, Prešov, Svidník, Humenné, Vranov n. T., Bardejov. Aby ste balíček od nich získali, stačí, ak budete mať rodný list bábätka.

 3. petulda33@azet.sk

  Dobry den,nasa nemocnica s vami nespolupracuje,mna vsak zaujima ak by som chcela kufrik vyzdvihnut v poistovni musi tam byt dieta poistene,alebo staci ze ja som? Dakujem krasne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček získate na pobočke VšZP aj keď nie ste poistencom, ale musí s nami spolupracovať ako výdajné miesto. Nie všetky spolupracujú.

 4. Mamička Gabika

  Dobrý deň, obraciam sa na vás s odporúčaním NsP FDR Banská Bystrica, v ktorej som rodila 16.10. Balíček Ja a moje dieťatko mi nebol odovzdaný z dôvodu že im vraj neboli dodané včas. Preto mi odporučili aby som sa obrátila priamo na vás. Chcem sa teda spýtať či je ešte možné tento balíček obdržať.Ďakujem pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v prípade, že im balíčky chýbali, čo je možné, pretože sa zaváža zhruba podľa počtu pôrodov a miesta v pôrodnici na uskladnenie tiež nie je veľa, je tu možnosť zastaviť sa pre balíček v nemocnici (môže hocikto z rodiny, keď bude mať cestu okolo) s rodným listom bábätka a balíček vám vydajú spätne. Spomeňte našu komunikáciu, balíčky vydajú mamičkám vždy spätne.

 5. Michaelka

  Ak som rodila v nemocnici, ktorá s vami nespolupracuje, a nebývam ani blízko miest, kde sú pobočky VšZP, môžem získať darčekový box? Príp. sa aspoň dostať k publikácii. Ďakujem za odpoveď

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe