Darčekový balíček Moje materstvo

Príprava na materstvo je náročná. Pre všetky tehotné mamičky v 6. mesiaci sme pripravili balíček Happy Baby – Moje materstvo. Môžete si tak vyskúšať rôzne výrobky, ešte predtým, než sa vaše bábätko narodí.

Ako balíček Happy Baby – Moje materstvo získať?

Balíček môžete získať od svojho gynekológa v prípade, že s nami spolupracuje alebo v náhradnom distribučnom centre. Balíček pre vás bude pripravený približne v 6. mesiaci tehotenstva. To, či váš gynekológ s nami spolupracuje, zistíte počas registrácie u nás na webe. Ak sa vám nedarí gynekológa nájsť, napíšte nám 🙂

Čo všetko balíček Happy Baby – Moje materstvo obsahuje?

Obsah balíčka sa líši podľa regiónu aj podľa obdobia. Vždy sa ale snažíme mamičkám prinášať čo najviac vzoriek. Balíček môže byť v podobe igelitovej tašky alebo papierovej krabice.

Zdieľajte
 1. Martina D.

  Dobrý deň,
  čo v prípade ak spolupracujete s mojím gynekológom, avšak balíček sa mi neušiel? Je nás asi veľa tehotných 🙂 (MUDr. Kopka)
  ďakujem za odpoveď, želám krásny deň

 2. Lucia T.

  Dobrý deň, spolupracujete aj s lekárkou MUDr. Jana Mareková Bratislava? Nedostala som zatiaľ ešte ani jeden balíček a to som v 27.týždni.
  Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno spolupracuje. Skúste sa prípadne opýtať. Balíčky niektorí lekári dávajú až pri poslednej návšteve pred odoslaním do pôrodnice.

 3. Petra B.

  Dobrý deň v máji čakáme bábätko, chcela by som balíček 😍len mi tam nejde zadať moju lekárku MUDR. KAMODOVU áno spadá pod MUDR.Macejku. Viem, že balíčky dávajú od Vás,len neviem ako zadať meno lekára, keďže mi ho tam nenájde.

  1. Lenka

   Dobrý deň, ambulancia pána doktorku s nami spolupracuje. Skúste sa prípadne na balíček opýtať pri najbližšej návšteve. V prípade potreby im vieme aj doposlať novšie.

  2. Lenka

   Dobrý deň, táto ambulancia s nami spolupracuje, balíček by ste mali obdržať priamo v ambulancii, skúste sa pri najbližšej návšteve informovať.

  1. Lenka

   Dobrý deň, Gynstar evidujeme pod MUDr. Lisým. Skúste sa pri najbližšej návšteve spýtať, či balíčky majú k dispozícii. Môžeme im kedykoľvek zaslať.

  1. Lenka

   Dobrý deň, v nemocnici v Malackách sa nenachádza pôrodnica. Pôrodnica je v Skalici, s tou spolupracujeme, príp. aj Myjava. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracujeme s ním. Skúste sa pri najbližšej kontrole na balíček taktne spýtať. Lekári ich odovzdávajú približne v treťom trimestri tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Skúste sa ho na balíček taktne spýtať pri najbližšej návšteve. Niektorí lekári ho odovzdávajú pri poslednej návšteve pred odoslaním do nemocnice.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor Ščasný nie je v našej databáze spolupracujúcich, je v nej však pán doktor Barán, spoločne teoreticky fungujú pod jedným názvom, skúste sa informovať u sestričky, či nemajú balíčky.-)

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto pani doktorku neevidujem medzi spolupracujúcimi. Môžeme ju však skúsiť zapojiť a posielať balíčky aj do jej ambulancie.

  1. Lenka

   Dobrý deň, záleží od toho, či Váš gynekológ s nami spolupracuje. Ak áno, balíček by ste mali obdržať, môžete sa prípadne aj taktne spýtať Vášho lekára.

 4. Veronika P.

  Dobrý deň,
  ani ja som zatiaľ žiadny balíček od svojho gynekológa nedostala, Mudr. Zuzana Šoltésová, Košice. Som v 30. týždni tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, skúste sa pani doktorky pri najbližšej návšteve taktne spýtať, či má balíčky k dispozícii. Niektorí lekári ho odovzdávajú na poslednej kontrole pred odoslaním do pôrodnice.

  1. Lenka

   Dobrý deň, balíček A…vo vnútri to žije so vzorkami produktov odovzdávajú gynekológovia v treťom trimestri tehotenstva. Skúste sa pri najbližšej návšteve informovať u pani doktorky, či má balíčky k dispozícii. Vieme jej ich kedykoľvek doposlať.

 5. Mamicka Kika B.

  Dobry den, moj gynekolog MUDr. Daniel Demecko z Koch Bratislava s Vami asi nespolupracuje. Som v 27 tt. Kde by som si vedela vyzdvihnut balicky? Dakujem velmi pekne.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor Demečko s nami nespolupracuje, balíček si v Bratislave viete alternatívne vyzdvihnúť v GraviFit alebo v BellyKick. Vopred sa prosím informujte, či majú balíčky k dispozícii.

 6. Ľubomíra N.

  Dobrý deň spolupracuje s vami doktorka gynekológie MUDr. Beáta Mikesková Topoľčany? Dostala som od nej iba jeden balík a to tehotenskú knižku. Ďakujem

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Druhý balíček so vzorkami by ste mali obdržať v treťom trimestri, prípadne niektorí lekári ho zvyknú odovzdávať pred odoslaním do pôrodnice. Skúste sa informovať u sestričky.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pán doktor Vojtaššák od nás balíčky odoberá, skúste sa pri najbližšej návšteve taktne spýtať sestričky, či majú dostatočnú zásobu alebo im dopošleme.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Vami uvedený pán doktor s nami spolupracuje. Balíčky štandardne lekári odovzdávajú tehotným ženám v období tretieho trimestra, niektorí tesne pred tým, ako maminku odošlú na kontroly do pôrodnice. Skúste sa svojho lekára taktne spýtať, či balíčky má k dispozícii. Ak ich nemá dostatok, môžeme mu ich kedykoľvek doposlať. Pekný deň.

 7. Lucia L.

  Dobrý deň som 27 tt a balíček som nedostala lebo som nechtiac vymazala kód čo posielate ktorí treba dať dr.co mám teraz robiť aby som ho dostala

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, nepotrebujete žiaden kód, ak Vaša pani doktorka s nami spolupracuje, balíček by Vám mala odovzdať v treťom trimestri tehotenstva.

 8. Lauruš

  Dobrý deň, chcem sa opýtať ako získam balíček keď s vami moja Dr. (Lucia Klimeková, Zlaté Moravce) nespolupracuje. Som v 30tt. Ďakujem za odpoveď.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pani doktorka Klimeková s nami spolupracuje. Skúste sa na balíček taktne spýtať pri najbližšej návšteve. Ak by nemala dostatočnú zásobu, môžeme jej balíčky doposlať. Prosím, myslite pri otázke na to, že lekári a sestry s nami spolupracujú dobrovoľne, nie je to ich povinnosť:-)

 9. Nina S.

  Dobrý deň,
  Som v 35tt a balíček som neobdržala.
  Do 20tt som bola pacientkou MUDr.Dandára, odtiaľ som odišla do starostlivosti MUDr. Smolka. Neviem či sa to odovzdáva pri nástupe na MD a zabudli na to,alebo sa zo rieši až pri odoslaní do starostlivosti pôrodnice?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, doktor Smolko s nami spolupracuje. Skúste poprosiť sestričku prosím, určite vám balíček dá 🙂

 10. Ľubica R.

  Dobrý deň, je možné získať balíček aj u Mudr. Julia Holešova Lady Gyn Rajec? Momentálne som v 27 tt. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, vedieme ju ako spolupracujúcu ale balíčky si už veľmi dlho neobjednala. Ozveme sa jej a balíčky doobjednáme 🙂

 11. Erika C.

  Dobrý deň,
  do dnešného dňa 30tt som žiaden balíček nedostala. Môj doktor je Emil Havránek. Nemal ho tam mať pre mňa nachystaný a odovzdať mi ho alebo si to musím pýtať?
  Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, môžete zistiť, čí váš gynekológ s nami spolupracuje, keď sa u nás registrujete. V pláne je aj mapa gynekológov.

 12. miska11

  Dobrý deň. Som v 27tt a balíček moje tehotenstvo som nedostala. Dr. Refkova Stará Ľubovňa. Je možné ho získať? Dakujem

 13. Jana T.

  Dobrý deň prajem. Chcem sa len spýtať pani Lekárka Jeleneková Košice , má prosím balíček moje materstvo k dispozícii? Ďakujem pekne za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka v našej databáze nie je. Kolegyňa ju osloví, ak bude mať o balíčky záujem, čoskoro ich tam nájdete 🙂

 14. Katarína Č.

  Dobry den, balicek Happy baby – Moje materstvo zo 6. mesiaca tehotenstva som neobdrzala, cakam prve babatko som v 31.tt. Moj gynegolog je MUDr. Roman Prochazka, Bratislava, Limbova. Dakujem.

 15. [email protected]

  Pekný deň, čakám druhé dieťatko, aktuálne sme v 34.tt a veru, neobdržala som balíček Happy Baby – Moje materstvo zo 6.mesiaca tehotenstva. Môj gynekológ je MUDr. Nidal Abutuaima z GYNFEREA. ĎAKUJEM

 16. Petra B.

  Dobrý deň patrím pod pani MUDr. Kamoďovu v BB a ona patrí pod MUDr. Macejku a balíček mi neprišiel stále. Už som v 31tt

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, Dr. Macejka dostal balíčky v júli. Ak máte na mysli balíček z chcemsvojbox.sk, tak ide o totožný balíček, ktorý posielame lekárom pravidelne.

 17. Simona Ď.

  Dobrý deň, tiež som nič nedostala som 34. Tt a môj gynekológ je Mudr Miroslav Kovacik Zvolen. Chcem sa spýtať, či s ním spolupracujete.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, Simona, áno, spolupracuje. Balíčky dostáva pravidelne. Skúste sa opýtať sestričky prosím. Možno na vás pozabudli 🙂

 18. Katarína N.

  Dobry deň chcem sa spýtať spolupracujete aj s pánom doktorom Marcelom Hrebenarom a gynasa Brezno. Ako sa môžem dostať k balíčku prosím

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, lekára v databáze nevidím. Určite ho ale oslovíme. Ak bude mať o balíčky záujem, čoskoro ich tam nájdete 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, doktor Uharček s nami spoluprácu odmietol, bohužiaľ. Bohužiaľ, balíčky je možné získať len v Diakovciach v nitrianskom okrese. Máme ale v pláne spustiť eshop, kde bude možné za poštovné a balné balíček zakúpiť. Dátum ešte nie je stanovený, ale premýšľa sa nad septembrom/októbrom.

 19. Katarína K.

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, chodím k MUDr Jánovi Macejkovi v Bystrici, spolupracujete aj s ním? Alebo ako sa potom môžem dostať k balíčku?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, Dr. Macejka s nami spolupracuje. Balíčky by mal mať k dispozícii. Ak by na vás pozabudli, poproste sestričku o balíček 🙂

 20. Zuzana P.

  Dobrý deň. Už som v 30 tt a ešte som. Nedostala balíček 🙂 moja pani doktorka je MUDr Kubalova z Trenčína. Ďakujem!

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, mal by byť ale každá sestrička ho vydáva inak. Niektorá ho dá hneď na začiatku spolu s teohtenskou knižkou, iná až na konci, aj keď im to odporúčame. Bohužiaľ, toto neovplyvníme 🙂

 21. Jana B.

  Dobrý deň, svoju gynekologičku som v zozname našla, ale balíček som tiež nedostala a mala by som záujem. Mohli by ste ma prosím Vás kontaktovať príp. mi poskytnúť informácie, ako sa k balíčku dostať? Vopred ďakujem. J.

 22. Jozefína B.

  Dobrý deň chcela by som spitat ci spolupracujete z gynekológom Alexander Židovsky Stará Ľubovňa chcela by som obdržať balíček hebby baby moje materstvo za odpoveď dakujem

 23. Dominika D.

  Dobrý deň, nedostala som od gynekologičky žiaden balíček. Pytam si ho od 16tt a stale nic som 31tt mam este nanho nárok ??

    1. Dominika D.

     Pýtala som sa nanho aj v 33tt a bolo mi povedane ze nic take pre mna nedostali. Dostala som iba knizku na zaciatok tehotenstva ked mi zakladala tehotenskú knizku od vtedy som nic nedostala. Dakujem na info

     1. mamička Vlasta

      Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Dostáva aj balíček Moje materstvo. Dostala ho aj minulý mesiac. Skúste ešte raz požiadať sestričku prosím, že máte informáciu od nás. Balíček nechodí na vaše meno. Ide o balíček vzoriek.

  1. Dominika D.

   Pytala som sa sestričky pri odchode od nej v 33tt a bolo mi povedane ze oni take nic nemaju ze jedine co mi vie ponúknuť je balíček od Tesco Baby. Ze ziadne balíčky HappyBaby nemaju.

   1. mamička Vlasta

    Ak vám ponúkla balíček Tesco baby, tak aj ten majú od nás. Možno ste sa iba zle pochopili ale balíčky určite dostávajú 🙂

 24. Katarina A.

  Dobry podvecer,ziadny balicek som nedostsla,tak ak by sa dalo mi ho poslat buddm velmi rada.
  Dakujem
  S pozdravom Antolikova

 25. Viktoria K.

  Dobrý deň, po registrácii som dnes v poradni neobdržala balíček moje materstvo. Je možné, že ešte nebol dodaný k mojej gynekologičke, alebo len na mňa zabudli? Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, je možné, že na vás pozabudli alebo vám už nejaky balíček dali skôr? Poproste sestričku, ak s nami spolupracujú, balíčky určite budú mať 🙂

 26. Veronika V.

  Dobrý deň.
  Chcem sa spýtať. .. Som tehotná… moja lekarka je Mudr Čellarova v Nitre.
  Mám nárok na balíček moje materstvo?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v databáze ju nevidím. Poslala som kontakt kolegyni. Ak bude mať o spoluprácu záujem, balíčky tak určite čoskoro nájdete 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, spolupracujeme s týmto lekárom. Ale občas sa nám stane, že mamičky píšu, že balíček nedostali. Skúste sa opýtať na balíček sestričky prosím.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v databáze ju nevidím. Určite ju oslovíme, ak bude mať o spoluprácu záujem, čoskoro tam naše balíčky nájdete 🙂

 27. Petra F.

  Dobrý deň, tiež som si zarezervovala Váš balíček Moje materstvo. Moja lekárka je v databáze, MUDr. Jana Langová, Nové Zámky. Som momentálne v 30. týždni a pýtala som sa naň sestričky, no žiaľ povedala mi, že nič neprišlo, tak sa skúšam obrátiť na Vás. Ďakujem za informáciu.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani Langová si balíčky objednala iba nedávno. Koncom mesiaca by ich mala mať opäť k dispozícii 🙂

 28. [email protected]

  Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať na svoj box- Moje materstvo. Už som v 34. týždni a ešte som ho nedostala. Moja doktorka v databáze nie je – nevidim ju tam. Priprajam adresu: MUDr. Ivana Majtanova, Tatranska 293, 017 01 Povazska Bystrica. Ďakujem Marcela.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky dostala aj nedávno. Stačí, ak sa opýtate sestričky na balíček 🙂

 29. Monika

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na svoj box- Moje materstvo. Včas som si ho rezervovala, už som v 39. týždni a ešte som ho nedostala. Môj doktor v databáze ale je – Luboš Mičko. Ďakujem Monika.

 30. Nicole H.

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na svoj box. Včas som si ho rezervovala, už som v 31. týždni a ešte vždy som ho nedostala. Môj doktor v databáze však je – Kajaba Jozef. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, Mudr. Kajaba s nami spolupracuje. Balíčky si objedával aj tento mesiac. Pýtali ste sa sestričky, prosím? Balíček nechodí na vaše meno, ide o balíček Moje tehotenstvo – taštička so vzorkami 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v databáze ho nevidím. Určite ho ale oslovíme. Ak bude mať o balíčky záujem, čoskoro ich uňho nájdete 🙂

 31. [email protected]

  Dobrý deň, mám u Vás registráciu už 3 roky, je možné získať HB-Moje materstvo. Nechodili mi na mail žiadne informácie.Termín pôrodu bol 9.2.2020, reálne 4.2.2020. Baby box sme dostali v Ružinove. Ďakujem za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, jedine od vášho gynekológa, ak s nami spolupracuje alebo na kurze Belly Kick. Tam je fajn si vopred zavolať 🙂

 32. Livia P.

  Dobrý deň, chcela by som sa spitat kde si môžem prevziať svoj box moje materstvo? Som v 36 tyzdni a balík som ešte vždy nedostala. Zaregistrovala som sa ešte v 20 týždni tehotenstva. V ordinácii som sa párkrát pýtala ale nemali na sklade.
  Ďakujem

 33. Veronika M.

  Dobrý den rezervovala som si box moje materstvo. Chcela by som sa opýtať kedy mi da box moj gynekológ ked uz mam ist do porodnici? Dakujem za informacie

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Veronika, box vám už sestrička mala dať v treťom trimestri. Pýtali ste sa sestričky, prosím vás? 🙂

 34. Kornelia K.

  Dobry den, v Medzilaborciach od MUDr. CEPKOVEJ dostanem balicek ked som ti ho rezervovala? Koncim 24.tyzden. dakujem krasne za odpoved

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Kornélia, áno, mali by ste dostať balíček. Pani doktorka s nami spolupracuje. Ale poproste priamo sestričku a na balíček sa opýtajte 🙂

 35. Ivka

  Ano pytala som si u sestricky balicek uz v 3 meziaci kex mi dali tehotensku knizku no nedostala som nic a ani v 6 mesiaci aj napriek rezervacii u vas. Neviem ako a komu balicky odovzdavaju.

  1. mamička Vlasta

   Môžem sa opýtať, prosím vás? A dali vám tehotenskú knižku od nás? Nerozumiem, prečo balíčky sestrička nevydá. Určite ešte dnes oslovíme pani doktorku a pokúsime sa zistiť, kde je problém.

 36. Iveta C.

  Balicek som si taktiez rezervovala zatial som nic nedostala ani v 3mesiaci ani v 6mesiaci u dr. Pircova Jana Michalovce.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka od nás odoberá balíčky pravidelne. Pýtali ste sa sestričky na balíček? Už sa nám stalo, že práve u tejto lekárky, balíčky zabudnú dať mamičke.

 37. Habadula

  Dobrý večer, pred časom som si rezervovala balíček Moje materstvo. Zajtra mám poradňu u MUDr. Ďurkecha v Púchove. Chcela som sa informovať, či má význam sa na balíček pýtať, a teda či ich v ambulancii majú k dispozícii. Som už v 36. TT a o tejto možnosti som sa dozvedela nedávno. V 6. mesiaci som nič nedostala. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pýtali ste sa na balíček sestričky, prosím? My sa im snažíme neúspešne dovolať už dlhší čas. Aj kvôli tomu, že sa im dovolať nevieme, balíčky sme im ešte tento rok nedodali 🙁

   1. Habadula

    Dobrý večer, priznám sa, mali taký zhon, že som nemala odvahu sa pýtať … oni vždy majú zhon, málokedy sa im podarí pomedzi odbery, meranie tlaku, kontrolovanie moču a papierovačkám zdvihnúť telefón :/ … Už som sa zmierila, že balíček mať nebudem.

    1. mamička Vlasta

     Aha, tak už tomu rozumieme, prečo sa im dovolať nedalo. Kolegyňa im ale balíčky nedávno nechala posielať. Čoskoro by ich už mali mať v ordinácii. Keď tam najbližšie pôjdete, opýtajte sa, prosím vás 🙂 Vo Vsetíne by vám balíček mali dať v pôrodnici.

     1. Habadula

      Idem znovu budúci týždeň v utorok, tak sa skúsim spýtať, ak budú mať voľnejšie. Ďakujem moc

     2. mamička Vlasta

      Určite :). Ak by bol nejaký problém, napíšte nám, prosím vás.

     3. Habadula

      Dobrý deň prajem, tak dnes som sa na poradni na balíček spýtala a že pokiaľ vedia, tak v balíčkoch rozdiel nie je až možno na pár vzoriek a dávajú ich iba s tehotenskou knižkou. V 6. mesiaci balíčky nedávajú.

     4. mamička Vlasta

      Áno, niekedy sestričky dajú balíčky spolu. S tým, bohužiaľ, nič neurobíme.

     5. Habadula

      Nepochopili sme sa, balíček dávajú iba jeden spolu s tehotenskou knižkou. Dostal sa ku mne teda iba balíček Moje tehotenstvo, balíček Moje materstvo som nedostala ani nedostanem.

     6. mamička Vlasta

      Aha, môžete mi napísať meno gynekológa, prosím vás? Ale drvivá väčšina si objednáva balíčky obidva.

     7. Habadula

      Mamička Vlasta, prečítajte si, prosím, celé vlákno. Máte tam aj meno gynekológa aj popis celej situácie, lebo mám pocit, že sa točíme stále dookola. Ďakujem

     8. mamička Vlasta

      Ospravedlňujem sa, už sa mi to stráca v tom vetkom. Dr. Ďurkech má objednané balíčky cca 90 ks, a to aj Moje tehotenstvo a aj Moje materstvo. Balíčky nie sú rovnaké, taže nechápem jeho tvrdenie, že medzi nimi rozdiel nie je. Poproste sestričku, nech vám vydá aj druhý balíček, majú ich v ordinácii.

     9. Habadula

      To je v poriadku, máte toho iste veľa. Lekár s tým nič nemá, on to nerieši. A u sestričiek som sa informovala, balíček mi nevydajú. Ako som spomínala, dávajú balíček iba s tehotenskou knižkou a rozdiel nevidia. Ku mne sa konkrétne dostal iba balíček Moje tehotenstvo. S balíčkom Moje materstvo už nerátam. Ďakujem však za Vašu snahu 🙂

     10. mamička Vlasta

      Viac vám pomôcť neviem, ešte im zavoláme a vysvetlíme, že balíčky sú rozdielne a mamičkám majú vydať obidva.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, mali by byť k dispozícii v ambulancii. Záleží aj na tom, kedy ho vydáva sestrička. Niekedy už spolu s tehotenskou knižkou. Ale určite sa sestričky na balíček opýtajte 🙂

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, áno, po správnosti by sa to tak malo diať. Občas ale sestrička vydá balíček skôr spolu s tehotenskou knižkou. A záleží to aj od toho, či s nami konkrétna ambulancia alebo nemocnica spolupracuje.

 38. Katka

  dobrý deň, ja som prvý balíček vôbec nedostala a to som už v 23tt, viete mi povedať či ich má Dr. Rákošová v Partizánskom k dispozícii? dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pani doktorka ich k dispozícii má. Je možné, že v dobe, keď ste mali dostať tehotenskú knižku ich nemala dostatok. Skúste sa opýtať sestričky. Balíček vám môžu dať aj spätne, nemal by to byť problém 🙂

 39. Ivana N.

  Dobry den, ja som balicek dostala ale bohuzial bola som skor sklamana ako keby ma to potesilo. V balicku som mala jednu plienocku, malu vodu rajec po zaruke a este mali sprchacik po zaruke a dake prospekty 🙁. Neviem co sa ma este v valicku nachadzat ale je som tam ine nemala.Balicek som dostala u dr. Magdalena Necpalova a strieda sa s dr. Emilia Fekiacova.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Ivana, je nám to veľmi ľúto, že ste dostali balíček po záruke. Neviem, kde je problém, ale je dosť možné, že si objednali príliš veľa balíčkov a dali vám staré. Sestričky občas to nekontrolujú, bohužiaľ. Alebo jednoducho položili nové balíčky na staré a vám už ostali len tie na spodku, snažíme sa objednávať balíčky tak, aby ich vždy dostali a čím skôr vydali, aby k tomuto nedochádzalo. Okrem iného, vzorky majú kratšiu záruku ako bežné produkty, tak je to ovplyvnené aj tým. Sme ale radi, že ste nám napísali, problém čím skôr vyriešime a lekárke pošleme balíčky nové. Vás poprosím, aby ste mi napísali na [email protected] 🙂

 40. Eva K.

  Dobry den objednala som si balicek k doktorke Marie Farkasovej ale nedostala som nic. dostala som ten prvy s tehotenskou knizkou a tehotenskou doskou.som uz v siedmom mesiaci tak sa chcem informovat ci su nejake podmienky na ziskanie ostatnych balickou.vcera som si skusila objednat znovu a k pani doktorke idem 2.9. mam si on nejako zvlast poziadat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka si naposledy dostala balíčky v marci. Určite sa jej ozveme a balíčky doobjednáme. Na balíček sa určite opýtajte sestričky, nechodí na vaše meno, ide o taštičku so vzorkami. Balíčky by mohla dostať v septembri 🙂

 41. Sandra V.

  Dobrý deň,
  ide o pána Dr. Patrika Mesároša v Malackách. Neviem akým spôsobom funguje spolupráca, či dostávajú prvé balíčky a druhé by mali objednať.. Nakoľko prvý balíček som tam obdržala.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Sandra, pán doktor Mesároš s nami spolupracuje, ako píšete. Balíčky dostáva obidva. Opýtali ste sa sestričky, prosím vás, na druhý balíček? Ešte je možnosť, že vám dali obidva balíčky naraz. Ide o taštičku so vzorkami 🙂

   1. Sandra V.

    Aj to je možné 🙂 Možno tiež sa pre to aj iné mamičky pýtali a vlastne to nerozdeľujú. Popýtam sa, ďakujem 😉

    1. mamička Vlasta

     Sandra, spomínate si na to, že by vám dali balíček v taštičke spolu s tehotenskými doskami? Ak áno, určite ste ho dostali naraz, ak nie, opýtajte sa sestričky, prosím vás. Prípadne nám napíšte 🙂

 42. Sandra V.

  Dobry den, tiez som zadavala objednanie balicka, no vraj sa tiez uz niektore mamicky na to pytali a ze nedostali na ambulanciu. Je mozne ze manu teda len prvy balicek?

 43. Zuzana H.

  Dobry den.
  Tiez mi prisiel mail ze si mozem balicek vyzdvihnut u lekara- Dr.Richard Baran Galanta, dna 02.08. som tam bola a sestricka na mna pozerala ze aky balik od nej chcem(ci to malo prist na moje meno alebo na meno Dr.). Dostala som tiez iba teh.knizku v 12.tyzdni, a to som uz v 32.tyzdni.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, Richard Barán si od nás neobjednal balíčky už celý rok. Ozveme sa mu a zistíme, či teda už nemá záujem spoluprácu alebo nie.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ak ste dostali obidva balíčky naraz, tak už si nemusíte balíček rezervovať. Každá mamička by mala dostať balíček iba jeden :).

 44. Zuzana H.

  Dobry den,

  ziadala som o balicek na zaciatku tehotenstva, momentalne som v 26 tt a balicek u pana dr. Stale nemam (dr. Schiller)

  Dakujem za odpoved

  Zuzana

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček nechodí na vaše meno. Je to balíček, resp. taštička so vzorkami Moje materstvo. Pán doktor s nami spolupracuje, ale už dlhšie balíčky neobjednával. S lekárom sa spojíme a balíčky doobjednáme :).

 45. Gabriela M.

  Dobrý den som.v 25 tt o box som ziadala este na zaciatku tehotenstva no ziadny mail nedosiel tak som ten formular vyllnila este raz. Pisete ze box sa dostava v 6 mesiaci . Najblizsie idem na poradnu 1.8. myslite ze do vtedy box budem mat u mojej dr. Dana de Furia . Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka dostala balíčky naposledy v apríli. Poprosím kolegyňu nech sa jej ozve, čí má balíčkov dostatok. Ak nebudú v tom čase na dovolenke, tak by tam mali balíčky určite byť 🙂

 46. Marianna P.

  Dobrý deň, vyžiadala som si cez internet svoj balíček a prišiel mi aj potvrdzujúci email, že balíček si môžem vyzdvihnúť od 20.6.2019 do 08.08.2019 avšak opak je pravdou. Keď som sa opýtala pani doktorky, povedala mi, že už som tretia, ktorá sa ju na to pýta ale ze im nikdy nechodili tieto balíčky na pol roka, iba tie vstupné, takže sa chcem spýtať kde je pravda? Príde mi to trošku zavádzajúce a keďže ďalšiu poradňu mám až 12.8.2019 príde mi tam balíček alebo nie? Trošku sa mi to zdá nefer voči mamičkám, že si to objednáme a čakáme tešíme sa a nakoniec nič…dakujem za vysvetlenie.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, napíšete mi, prosím vás, meno vášho gynekológa? Všetkým gynekológom chodia obidva druhy balíčkov. Mnohí z nich si to zjednodušujú tým, že mamičkám dajú obidva balíčky naraz, teda hneď na začiatku spolu s tehotenskými doskami, čo na druhej strane chápeme, je to ich dobrá vôľa, že tieto balíčky vôbec poskytujú. Je dosť možné, že ste balíčky dostali totiž hneď na začiatku. Balíček Moje materstvo sa nachádza v taštičke, v ktorej sú vzorky 🙂

 47. Júlia T.

  Áno samozrejme pýtala som sa ešte vtedy v máji aj doteraz v júni keď som bola poradni a vraj ho nemajú. Nedá sa odoslať domov balíček? Čítam, že aj ostatné nastávajúce mamičky majú problém s tým, že im ho nechcú dať na ambulancii. Vďaka

  1. mamička Vlasta

   Bežne neposielame balíčky, sme malá firma a reálne to nie je možné. Nerozumiem prečo vám ale gynekológ povedal, resp. sestrička, že balíčky nemá, keď jej prišli. Môžem poprosiť kolegyňu, aby im zavolala a zistila, čo sa deje. Prípadne napíšte [email protected], ak by ste balíček nedostali ani na ďalšej poradni. Ďakujem 🙂

 48. Júlia T.

  Dobrý deň. Objednala som si balíček ešte v 25tt. Prišiel mi aj potvrdzujúci mail, že balíček bude na ambulancii a nebol. Mudr. Vatraľ. Kde sa stal problém? Ďakujem za info.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor balíčky určite má v ordinácii, dostal ich v máji. Opýtali ste sa sestričky, prosím vás, na balíček Moje materstvo? Balíčky nechodia na konkrétne mená. Podľa objednávok vieme zhruba, aký počet balíčkov gynekológom poslať 🙂

 49. Janka :-)

  Dobrý deň, aj ja som si už skôr rezervovala baliček Moje materstvo a už som v 31tt a stále som nedostala. Moj lekár je HAR – MED, s.r.o. – MUDr. Martin Harčár – LEKÁR, Námestie svätého Martina 9, 082 71 Lipany. Dá sa tento balíček vyzdvihnúť aj inde ako u lekára?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Martine nemáme náhradné výdajné miesto. Čo sa týka balíčka, pýtali ste sa sestričky, prosím vás? Je možné, ža balíčkov nemá dostatok, takže ju okmažite oslovíme a balíčky následne dodáme. Budúci mesiac by ich mali mať k dispozícii 🙂

 50. Petra B.

  Dobrý večer, chcela by som sa informovať na môj balíček, ktorý som objednala a mailom mi prišlo potvrdenie o doručení najneskôr do 14.5, no aj napriek tomu ho stále nemám 😞 V tej dobe som chodila k Dr.Ugorovej v Trnave, momentálne som už na poradniach v nemocnici. Viete mi povedať, či sa ku mne balíček ešte dostane? Vopred ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Petra. V tej dobe ste sa opýtali sestričky, či pre vás balíček majú, prosím vás? Alebo ho v danej dobe nemali? Balíček ešte môžete získať po pôrode na kontrole u danej lekárky. Veci z balíčka určite využijete aj potom. Spomeňte našu konverzáciu a sestrička vám balíček určite vydá 🙂

   1. Petra B.

    naposledy, keď som sa informovala u sestričky, tak ten balíček nemala, preto som sa rozhodla kontaktovať priamo Vás, aby som vedela, kde nastal problém

    1. mamička Vlasta

     Je možné, že im balíčky došli. Lekári sú často limitovaní priestorom. Poprosím kolegyňu nech sa jej ozve a zistí, či jej daný počet balíčkov stačí 🙂 a na akú dlhú dobu.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky od nás gynekológ pravidelne dostáva. Ale je možné, že už ich nemá dostatok. Kolegyňa sa im ozve a balíčky doobjedná. Budúci mesiac bude mať lekár balíčky k dispozícii určite 🙂

 51. Lucia K.

  Dobry den. Objednala som si balicek. Uz som v 29tt a este stale ho nemam. Neviete zistit, ci uz je u doktora alebo sa da poslat aj domov? Lebo k doskam happy baby som sa nedostala,kedze moj lekar mudr krjak
  Aj sestricka stale tvrdil,ze nic take nemaju. Ďakujem

   1. Lucia K.

    Nie,nedostala,len ten klasický obal na tehotensku knizku,ale nie dosky. A na minulej poradni ani tento box nespomenul. Ďakujem

    1. mamička Vlasta

     Lucka, volala som s kolegyňou a ona im zavolá a opýta sa, kde je problém, možno majú malý objem balíčkov a je potrebné doobjednať. Ak by vám balíček nevydali do mesiaca, určite napíšte na [email protected] 🙂

     1. Lucia K.

      Dobry den. Dakujem krasne. 13.6 mam poradnu,tak sa spytam a dam vam vediet. Este raz dakujem

     2. mamička Vlasta

      Lucka, určite, napíšte 🙂 prajem vám krásny deň!

     3. Lucia K.

      Dobry den. Balicek som dostala, dakujem. A zrazu sa nasli aj dosky moje tehotenstvo pre mna. Este raz dakujem velmi pekne. Pekný deň

     4. mamička Vlasta

      Dobrý deń Lucka, to sme radi, že už máte balíčky všetky :). Občas sa to skomplikuje.

 52. Sandra M.

  Dobrý deň, som v 22. týždni tehotenstva a čakam dvojičky.
  Spolupracujete s mojou gynekologičkou MUDr. Podobenovou Renátou z Kremnice? Vopred ďakujem za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Sandra, v databáze ju nevidím. Kontakt posielam kolegyni. Ak bude mať pani doktorka záujem o spoluprácu, čoskoro balíčky nájdete v ordinácii 🙂

 53. Marcela Š.

  Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,ci spolupracujete aj s Dr.Nidalom Abutuaimom,Uniklinika Prievidza.Ak nie dalo by sa ho osloviť,alebo ako by sa dal balíček získať.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Marcela, áno, spolupracujeme 🙂 balíčky by mal mať k dispozícii: Opýtajte sa sestričky na balíček, prosím vás.

 54. Mária E.

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kde inde by som si vedela balíček vyzdvihnúť ak môj lekár s vami zatiaľ nespolupracuje. Balíček som si “objednala” ale sestrička o ničom nevie, som už 21tt a som z PO (ak je nejaká alternatívna možnosť). Na gynekológiu chodím do Košíc Žriedlová ul. MUDr.Gimera (patrí pod Nemocnicu Šancu) skúste osloviť pána doktora ohľadne tohoto pracoviska, lebo s nemocnicou spolupracujete ohľadne popôrodných balíčkov, keď som dobre pozerala zoznam)

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pána doktora Gimeru určite oslovíme. Už minulý týždeň som jeho inciály posielala kolegyni :). Momentálne nemáme alternatívnu možnosť, kde by ste si to mohli vyzdvihnúť.

 55. Veronika B.

  Dobrý den ja sa len chcem opytat….rezervovala som si balicek ale moja sestricka mi nic nedala….prisiel mi email ze je to v ordinacii len ja som sa jej zabudla opytat….

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ak ste si balíček objednali, určite ich bude mať sestrička dostatok v ordinácii. Pri ďalšej návšteve sa sestričky na balíček opýtajte, prosím vás. Určite vám ho dá, ak sa už tak nestalo 🙂

 56. Lucia M.

  Dobrý deň, rodila som v aprili u pani doktorky Zambovej v Michalovciach a nedostala som žiaden balík moje materstvo. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky by mala mať aj teraz. Pýtali ste sa sestričky, prosím vás?

 57. Miriama Z.

  Dobry den , prosim Vas je niekde mozne stiahnut Moje materstvo a Nasa rodina v pdf? Moje tehotenstvo a moje babatko som nasla 🙂 Dakujem

 58. Michaela Š.

  Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať či spolupracujete aj s pánom doktorom MUDr. Peter Bača z Giraltoviec. Termín pôrodu mám v júly ale ešte som žiaden balíček nedostala. Poprípade či je nejaké alternatívne odberné miesto.
  Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor Bača už s nami nespolupracuje, spoluprácu zrušil. A v Giraltovciach ani nevieme nájsť náhradné miesto. Ak by ste vedeli o nejakom materskom centre alebo kurzoch pre mamičky, napíšte, môžeme ich oslvoviť 🙂

 59. Ľubica F.

  Dobrý deň
  Ešte som nedostala svoj balicek v 6.mesiaci, je mozne ze bude meškať? Moja doktorka je Mudrončikova -Piešťany. Pytala som sa ale este nic nedostali.Ďakujem L.F.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček nechodí na vaše meno, ide o balíček Moje materstvo, ktoré pani doktorka od nás dostáva pravidelne. Poprosím kolegu, aby im tam zavolal, či ich majú dostatok 🙂

 60. Ivana D.

  Dobry deň spolupracujete s MUDr. Danielom Olejarom z Prešova? Tehotenské dosky som dostala ale neviem či dostanem aj balíček moje materstvo.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Ivana, pán doktor dostal balíčky nedávno. Určite vám dajú balíček Moje materstvo. Opýtajte sa sestričky, prosím vás, keď pôjdete na poradňu 🙂

 61. Andrea D.

  Dobrý večer, som v 31.týždni a dnes som zmenila doktorku nakoľko tá moja odchádza do dôchodku, mala som objednaný balíček mieste som ho u starej doktorky nedostala, aký je postup aby som ho dostala u novej ?? Pre istot7 som.si rezervoval ďalší na meno nového lekára. Veľmi pekne ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ak s nami vaša nová gynekologička spolupracuje, tak vám ho určite dá. Skúste sa opýtať sestričky. Napíšte mi ešte meno vašej novej gynekologičky, skontrolujem, či má balíčky k dispozícii 🙂

    1. mamička Vlasta

     Pán doktor Paškala s nami spolupracuje, balíčky mu prišli minulý mesiac. Sestrička vám určite dá balíček Moje materstvo 🙂

 62. Martina G.

  Dobry den, doktor Milly mi ešte nedal balicek moje materstvo. Objednavala som ho radsej cez vas už davnejsie a ešte mi nic nepovedal. 17.4.mam poslednu poradnu, neviem ci sa ho mam na to opýtať

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček nechodí na vaše meno, je to pre nás, aby sme vedeli koľko balíčkov lekár potrebuje. Opýtajte sa sestričky, prosím vás na balíček. Na Slovensku je to taštička, v ktorej sú rôzne vzorky. Alebo je možné, že ste už balíček dostali?

 63. Veronika C.

  Dobrý deň objednala som si balíček moje materstvo ku svojmu gynekológovi p.laluhovi a mala som ho tam mat pripravený už minuli týždeň a nič som tam nemala viete mi poradiť?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček Moje materstvo (taštička so vzorkami) ste ešte nedostali, prosím vás? Balíček nie je na konkrétne meno, podľa registrácie vieme zhruba, koľko balíčkov lekár potrebuje pre mamičky. Pán doktor balíčky dostáva pravidelne 🙂

 64. Maria J.

  Dobrý deň ja som si objednala balíček,aby bol zaslaných k mojej gynekologicke MuDr.Anne Moresovej a doteraz mi tam nič neprišlo .
  Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček nechodí na konkrétne meno. Ide o balíček Moje materstvo, ktoré by vám mala vaša gynekologička dať, keďže s nami spolupracuje. Nedostali ste tento balíček, prosím vás?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, môžem vedieť, od ktorého lekára ste to dostali, prosím vás? Mrzí nás to, niekedy sa stane, že si objednajú príliš veľa balíčkov a takto to dopadne. Ak budete taká láskavá, napíšte, prosím vás, kolegovi na [email protected], on to s vami dorieši 🙂

    1. mamička Vlasta

     Lauri, zdravím 🙂 možno ešte nemal dostatok času. Keď tak skúste znovu a odvolajte sa na kolegyňu, ale ja som s ním o tom hovorila 🙂 prípadne napíšte na [email protected], ja mu to následne prepošlem.

     1. Lauri

      Dobrý deň, kolega to vyriešil so sestričkou, keď som bola na poradni už ich tam mala oveľa menej a plienočky dáva budúcim maminkám 🙂

     2. mamička Vlasta

      Dobrý deň, takže je to v poriadku, chápem to správne? 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, podľa toho, čo vidím v databáze, tak s nami začal spolupracovať ku koncu roka 2018. Takže balíček v 3. trimestri by ste od neho dostať mali. Opýtajte sa na balíček sestričky, prosím vás 🙂

 65. Lauri

  Dobrý deň , spolupracujete s pánom doktorom Vladimírom Batovskym , gynekológ v Leviciach. Chcem sa opýtať ak áno a balík som si rezervovala na stránke chcemsvojbox, dostanem ho uňho v ordinacii alebo mám ho vyzdvihnúť niekde inde ?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, gynekológ Jankovský s nami nespolupracuje. Na začiatku mal o spoluprácu záujem, neskôr ju odmietol.

 66. Martina F.

  Dobry den spolupracujete prosim s dr .bohačom z povazskej bystrice a v ktorom presne tyzdni sa moze balicek az objednat vopred dakujem za odpovede

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, s lekárom spolupracujeme. Balíček si môžete objednať kedykoľvek. Lekár, resp. sestrička by vám ho mali dať automaticky zhruba na začiatku 3. trimestra, ak nie, opýtajte sa naň, prosím vás. Balíček nechodí na vaše meno 🙂

 67. Mária M.

  Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,ako často distribuujete balíčky do ordinácie p.MUDr. Pavol Kopka vo Vrábľoch. Som zaregistrovaná,do termínu mi zostáva 10dní a balíček mi zatiaľ nebol odovzdaný,napriek tomu,že sa sestričky každý týždeň pýtam.Ďakujem za odpoveď. Maja

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor Kopka dostal balíčky v novembri/decembri. Je zvláštne, že na vás nezvýšilo, zavoláme im a navýšime distribúciu, ak budú mať záujem. Ak by ste balíček nedostali teraz, sestrička vám ho môže dať aj na kontrole po pôrode 🙂

 68. Ivana B.

  Dobrý deň, ja som už v 29.týždni a chcem sa opýtať či spolupracujete s MUDr. Žilkovou Miroslavou – gyn.ambulancia v Ružomberku?….Lebo nedostala som tehotenské dosky, tie mi podarovala len kamarátka a nejde mi objednať na stránke tehotenský balíček Moje materstvo, pritom som zaregistrovaná…je to tým že už som viac ako v šiestom mesiaci, alebo s pani doktorkou nespolupracujete?….vopred ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky dostáva pravidelne, skúste sa opýtať sestričky, prosím vás.

 69. Zuzana K.

  Dobrý deň, zaregistrovala som sa na vašej stránke a včera v poradni u MUDr. Mokráša v Dubnici nad Váhom som sa pýtala na balíček Moje materstvo, ale že žiadne balíčky nemajú. Budú ešte doručené do ordinácie? Alebo ako by som sa inak vedela dostať k balíčku?
  Ďakujem veľmi pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky chodia lekárovi pravidelne. Je možné, že už ich nemá momentálne, poprosím kolegu, aby mu zavolal 🙂

 70. Júlia H.

  Dobry den.
  Je potrebne si balicek objednat alebo ho automaticky dostaneme, ked som dostala aj prvy balicek s doskami?
  Dakujem

 71. Ľudmilka

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možné získať balíček Moje materstvo aj keď mám gynekológa v zahraničí?
  Ďakujem za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, to bohužiaľ nepôjde. Skúste zistiť, či balíčky nie sú aj tam, kde momentálne žijete. V Európe nás je viac 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, veľmi záleži od lekára či sestričky, kedy balíček mamičkám dá. Ale ideálne na začiatku 3. trimestra.

 72. Adela T.

  Dobrý deň! Ja som sa zaregistrovala ešte v 12.týždni,zatial mi žiaden balíček neprišiel. Keď som sa chcela prihlásiť na stránku,tak sa nedalo,takže som sa zaregistrovala ešte raz(aby som vedela aspoň napísať tento komentár).Už som v 7.mesiaci, balíček už asi nedostanem 🙁 Len nechápem potom prečo sa registrovať,prečo zadávať osobné údaje,ako tel.číslo atď keď mi nedajú vedieť,a prečo ich mám zadávať ak môj balíček možno rozdajú niekomu inému??

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, na základe registrácie vieme, koľko zhruba daný lekár potrebuje balíčkov. Občas sa stane, že sestrička na balíček pozabudne. Budete taká láskavá a opýtate sa sestričky, prosím vás? Registráciou zároveň získavate prístup do rôznych súťaží a testovaní rôznych produktov zdarma, ktoré u nás bežia na webe. Ak ste teda nedostali od lekára ani jeden balíček, napíšte nám prípadne meno gynekológa, my sa mu ozveme, či mu počet balíčkov stačí.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka spolupracuje. Balíčky ale objednávala už dosť dávno, poprosím kolegu, aby sa jej ozval, či má dostatok.

 73. [email protected]

  Dobrý deň, dnes som sa pýtala sestričky na balíček Moje materstvo, začínam 8my mesiac a balíček ste vraj ešte neposlali. Prosím o nápravu, Ladislav Urban, gyn. Ambulancia PRO LIFE SRo Komárno. Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor dostal balíčky určite. V databáze vidím, že si ich objednal v novembri, takže ich už určite musí mať v ordinácii. Balíček nepríde na vaše meno 🙂

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, a opýtali ste sa setričky, prosím vás? Možno iba pozabudli. Balíčky posielame lekárom podľa ich požiadaviek.

 74. Lu

  Dobrý deň, balíček Moje materstvo som objednávala keď som bola v 6tom mesiaci, uz som v 9tom a stále neprišiel. Prosím o info, MUDr. Marián Špila, ďakujen

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor má balíčky v ordinácii určite. Ide o fialovo-ružovp taštičku, volá sa Moje materstvo. Opýtajte sa sestričky, prosím vás.

 75. Martina K.

  Dobrý deň, chcem sa spýtať na balíček moje materstvo nakoľko som si ho rezervovala, ale stále ho nemám patrím k MuDr. Oravcovej len tam o ňom nevedia. Ďakujem pekne za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, neviem, ktorú Dr. Oravcovú myslíte, v databáze mám dve (Žilina, Stará Turá). Obidve ale balíčky dostávajú, naposledy koncom roka 2018. Rezerváciou balíčky my zisťíme, či má daná lekárka balíčkov dostatok. Balíček nechodí na vaše meno. Ide o dva balíčky Moje tehotenstvo, ktorý dostanete zrhuba v 12. týždni a druhý balíček Moje tehotenstvo, ktorý by mali dávať na začiatku 3. trimestra.

   1. Martina K.

    Dobrý deň, patrím do Žiliny k pani doktorke skúsim sa jej spýtať ešte raz lebo zatiaľ som nedostala nič. Ďakujem Vám za odpoveď prajem pekný deň.

 76. Soňa U.

  Dobrý deň prajem. Balíček moje materstvo rezervovala som si už dávnejšie, ale nedostala som ho. Môj lekár o žiadnom balíčku nevie. Igor Niroda. Ďakujem za skorú odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček pán doktor má určite v ordinácii, prišli mu v novembri. Balíček si vy objednávate a my na základe toho vieme, koľko balíčkov má lekár v ordinácii a koľko potrebuje. Nie je na vaše meno.

 77. Veronika M.

  Dobry den prajem. Balicek moje materstvo som si rezervovala uz davnejsie a volala som aj pani doktorke ale o ziadnom balicku sedtricka nevie. Mudr. Janegova

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, táto objednávka balíčka slúži pre nás ako informácia, aby sme vedeli, koľko balíčkov bude lekár potrebovať a aby mal dostatok v ordinácii. Balíček nechodí na vaše meno a ide o balíček Moje materstvo, ktorý majú v orcinácii. Opýtajte sa sestričky, prosím vás 🙂

   1. Veronika M.

    Dobrý deň, ďakujem Vám za odpoveď. Viem, že to nie je objednávka na meno. Sestrička mi však povedala, že žiadny balíček Moje materstvo pre mňa nemá :-(. Už neviem čo robiť. 18.1. mám ísť na ďalšiu kontrolu budem sa pýtať opäť. Snáď sa to podarí a Váš balíček dostanem. Prajem všetko dobré v novom roku, hlavne veľa zdravia. Krásny deň prajem 🙂

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, Veronika, pani doktorka ale určite balíčky má u seba. Balíček je v takej fialovo-ružovej taštičke. Nedala vám ho náhodou spolu s prvým balíčkom Moje tehotenstvo?

     1. Veronika M.

      Dobrý deň prajem, prvý balíček moje tehotenstvo som asi ani nedostala…len nejaké brožúrky a tehotenské dosky. Teraz v piatok sa zase opýtam a dám Vám vedieť. Ďakujem

     2. mamička Vlasta

      Prvý balíček sú tehotenské dosky práve a súčasťou je publikácia MOje tehotenstvo, ktorá vám podá informácie o vašom tehotenstve 🙂 Druhý balíček je taštička, v ktorej sa nachádzajú vzorky, voda a pod.

     3. Veronika M.

      Krásny deň prajem, balíček som v piatok dostala :-), som veľmi rada. Moc Vám ďakujem

     4. mamička Vlasta

      Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Prajeme krásny deň 🙂

 78. Diana U.

  Dobry den. Uz som v 8.mesiaci a balicek som este nedostala. Tehotenske dosky som dostala v 3.mesiaci od pani gynekologicky MUDr.Sojakovej. Mam sa jej spytat,ci uz je neskoro? Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka má balíčky v ordinácii, prišli jej minulý mesiac, určite sa opýtajte, možno na vás iba pozabudli 🙂

 79. Monika M.

  Dobrý večer objednala som si balíček moje materstvo v 6mesiaci a ešte mi nič neprišlo bola som dneska u gynekologičky a sestrička mi povedala že oni to vraj neobjednávaju že vraj dakde inde.Meno gynekologičky je Dana Defuria dakujem pekne.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani lekárka balíčky dostala minulý mesiac. Musí ich mať dostatok, je možné, že nepochopila, aký balíček myslíte. Balíček nie je konkrétne na vaše meno. Opýtajte sa na balíček Moje materstvo od HappyBaby 🙂

 80. Michaela R.

  To, žiaľ, nemám ako zistiť. Ale bol normálne zalepený, neotvorený a bola v ňom len plienka. Každopádne, načo si to objednávame/rezervujeme, keď by to mala robiť sestrička? To potom nie je možné sa k nemu dostať. Alebo, vedeli by Ste v tom nejako poradiť? Ďakujem za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky si rezervujete preto, aby ste ho skutočne dostali a sme mali prehľad, ktorému lekárovi je potrebné zavolať, či má balíčkov dostatok, podľa počtu rezervácií. V minulosti sa stalo, že v balíčkov bola dočasne iba jedna plienočka, ale momentálne je tam toho viac. Napíšte, prosím vás na [email protected] túto informáciu, že ste mali v balíčku iba jednu plienku, zavolá gynekológovi a pošle mu balíčky, ktoré sú plnšie, s tým, že sa dohodnete, že balíček vám gynekológ následne vydá znovu.

 81. [email protected]

  Dobry den, musim vyjadrit svoje sklamanie.. balicek som si u Vas rezervovala uz 2x… neprislo mi nic.. ani potvrdenie o rezervacii, ani SMS, ani balicek… je to skoda, celkom som sa nan tesila a urcite nie som jedina… Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček príde k vášmu gynekológovi, nechodí na konkrétne meno. Môžem vedieť, ako sa volá váš gynekológ? Ďakujem

   1. [email protected]

    Dobry den, cez stranku sa objednava na meno a zadava sa aj telefonne cislo, kam ma prist SMS, ked balicek dorazi…. dakujem, meno doktorky je MUDr. Dubekova, ZS Fedinova, BA… no rodim uz o 3 tyzdne.. tak uz ho asi teda prenecham inym mamickam….

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, pokiaľ mám informácie, sms naspäť nechodí. Vyplňujete to hlavne kvôli tomu, aby ste vedeli, že s nami váš gynekológ spolupracuje, prípadne vám to navrhne alternatívne miesto, kde sa dá balíček získať. Na konkrétne meno to nechodí, ale na základe vašej objednávky vieme, aj vy, že gynekológ by mal mať balíčkov dostatok. A hlavne sa viete preukázať sestričke, že na balíček máte nárok a viete aj v akom termíne 🙂 Pani doktorka má balíčkov dostatok, nedávno jej opäť prišli, môže vám ho vydať aj spätne.

 82. Michaela R.

  Dobrý deň. Balíček Moje materstvo som si na Vašej stránke rezervovala. Prišla mi odpoveď, že 11.11. hi budem mať u svojho gynekológa a že budem upozornená aj SMS. Tá mi neprišla, ale na kontrole som sa spýtala, či tam už náhodou balíček nie je. A boal som veľmi sklamaná, keď mi sestrička povedala, že raz z čas príde kuriér, nechá tam 20 balíčkov (nie na meno) a tých potom nie je dosť pre všetky mamičky, ktoré si ho rezervovali. Mala tam však posledný, a tak mi ho dala. A čo bolo v ňom??? JEDNA PLIENKA!!! To ma veľmi sklamalo. Všade píšete, že tam sú vzorky (množné číslo) rôznych produktov podľa regiónu. Ale aj sestrička mi potvrdila, že tam je vždy lej jedna plienka.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Michaela, balíčky nechodia na konkrétne meno. Balíčky si vždy objednáva sestrička podľa toho, koľko uzná za vhodné, nie sme to my, kto im určí počet, koľko ich dostanú. A v balíčku určite momentálne nie je iba plienka, nachádza sa v ňom voda Rajec, vzorka Bubchen kozmetiky, vzorka Libenaru, vzorka Sanytolu a plienka. Je možné, že ste dostali starší balíček?

Prihlásenie

Na tejto webstránke používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najrelevantnejší zážitok pri najbližších návštevách a to tak, že si zapamätáme, čo vás zaujíma. Kliknutím na „súhlasím s použitím všetkých cookies“ vyjadrujete súhlas s použitím všetkých súborov cookies. Pomocou nastavenia môžete poskytnúť aj kontrolovaný súhlas, alebo zakázať použitie cookies, okrem nevyhnutných.

povoliť všetky cookies Nastaviť cookies

Nižšie nájdete kategórie cookies, používané na našich webstránkach. Môžete ich povoliť, alebo zakázať. Funkčné cookies nie je možné zakázať, pretože sú nutné pre bezproblémový chod webu. Vaše nastavenie cookies môžete v budúcnosti zmeniť pomocou odkazu v pätičke webstránky.

Zavřít

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe