Každá mamina chce nakupovať pohodlne a ušetriť

lidl eshop

Nákupy alebo detské ihrisko? Kam by ste sa radšej vybrali s vaším drobčekom? Myslíme si, že odpoveď je jasná. Nákupy by nemali byť stresom pre vás, ani pre vašu ratolesť. Preto je fajn vyriešiť ich z pohodlia domova. A keď už nakupujete v predajni, skúste to výhodnejšie.

 

Skvelé módne kúsky, trendové doplnky skrášľujúce vaše bývanie, pomocníci do záhrady aj kuchyne, vychytávky na športovanie a voľný čas, bohatý detský svet ponúkajúci pohodlné oblečenie či inšpirujúce hračky, ktoré rozvíjajú kreativitu najmladších členov rodiny. To všetko, a popritom ešte kopu inšpiratívnych nápadov i praktických drobností, nájdete v Lidl-Shope. Ten funguje v slovenskom online prostredí už celý rok a veľmi úspešne, noví zákazníci stále pribúdajú.  Veľkým plusom Lidl-Shopu je totiž bohatá ponuka kvalitného spotrebného tovaru za výhodné ceny – nakoniec to poznáte aj z predajní. V ponuke Lidl-Shopu však nájdete aj produkty, ktoré v sortimente kamenných predajní nie sú, alebo sa veľmi rýchlo vypredajú.

Čo môže byť príjemnejšie, ako si večer po celom dni (keď už deti zaspali)  sadnúť so šálkou teplého voňavého čaju a vybrať si to, čo doma potrebujete? Alebo si len tak urobiť radosť. Alebo si objednať včas darčeky pod vianočný stromček. Dopravu nad 50 eur máte zadarmo a ak sa vám niečo nepozdáva, môžete tovar do 30 dní vrátiť. Kuriér vám nákup doručí až pred dvere, takže si ho pokojne môžete vyzdvihnúť aj v papučkách.  Nehovoriac o tom, že v časoch korona krízy je to nielen pohodlnejšie, ale aj bezpečnejšie. Vyskúšajte to na: https://www.lidl-shop.sk/

lidl eshop

Aj vás sa pri nákupoch v predajni pokladníčka pravidelne pýta, či ste Lidl Plus zákazník? Ak ešte nie ste, stiahnite si aplikáciu Lidl Plus, s ktorou pri nákupoch ušetríte. Vďaka tomuto vernostnému programu získate každý týždeň nové ponuky a zľavy na produkty, ktoré nakupujete. Súčasťou aplikácie je digitálna karta priamo v mobile – stačí ju pri každom nákupe pri pokladni naskenovať a aktivované kupóny, ako aj všetky zľavy a výhody, sa uplatnia.

Samozrejme, kupóny so zľavami nie sú všetko. Aplikácia vám pri každom nákupe ukáže sumár a hneď získate prehľad, koľko ste ušetrili. Nájdete tam tiež ponuky partnerov Lidl Plus, s ktorými šetríte aj mimo predajní Lidl. A môžete sa pritom aj trochu zabaviť – keď pri nakupovaní naskenujete digitálnu kartu, získate ako odmenu stierací žreb. Po jeho zotretí uvidíte, či sa na vás usmialo šťastie.

Zaujali sme vás? Ak sa chcete dozvedieť viac o nákupoch, pri ktorých ušetríte, kliknite na: https://www.lidl.sk/lidl-plus/o-lidl-plus

Zdieľajte
Malicek OZ daneMalicek OZ dane

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe