Happy Baby v Dámskom klube

Dámsky klub 18.12. 2020 archív

Dámsky klub je o témach, ktoré sa týkajú nás, žien. Ten, v ktorom sme účinkovali my, bol predvianočný a na zaujímavé babské témy naozaj bohatý.

Čo bolo témou predvianočného vysielania?

Neurológ hovoril o bolestiach hlavy, pani psychologička radila, ako prežiť prvé Vianoce so svokrou, Gizka Oňová o tom, ako u nich vyzerajú sviatky a Zorka Czoborová radila, ako sa hýbať.  S nami, teda s Danielou z Happy Baby a pani gynekologičkou a pôrodníčkou Mudr. Zimanovou, sa Ivetka Malachovská rozprávala na tému pôrod a balíčky Happy Baby. Pre obe z nás bolo účinkovanie v televízií  (a navyše live) prvou skúsenosťou.

Vstup Happy Baby v Dámskom klube

Meno pani Mudr. Zimanovej ste možno už postrehli v publikácií, ktorá je medzi slovenskými budúcimi mamičkami najčítanejšia a volá sa Ja a moje tehotenstvo. Pripravujeme ju aj v spolupráci s mnohými ďalšími odborníkmi.

rozhovor Happy Baby začína 34:30 min

rozhovor Happy Baby začína 34:30 min

Sme radi, že sa na obrazovkách objavili aj produkty niektorých našich partnerov. Aj vďaka nim môžeme pracovať na nových a nových projektoch pre mamičky a budúce mamičky. Touto cestou im ďakujeme za dôveru.

Zo zákulisia Dámskeho klubu

Zo zákulisia môžem prezradiť, že darmo sme sa chystali na otázky a témy s pani gynekologičkou, televízia je úplná improvizácia. Nikdy neviete, aké otázky presne dostanete a tak to bolo aj s nami. Určite sme sa ale s pani Mudr. Zimanovou na túto tému nerozprávali poslednýkrát. Pripravujeme pre vás ďalšie rozhovory. No náš čas vo vysielaní bol  obmedzený.

Pri tejto príležitosti v Dámskom klube sa zrodila aj myšlienka spolupráce so Zorkou Czoborovou, ktorá prezradí tehulkám ako cvičiť a kedy a rovnako aj mamičkám po pôrode, ako sa znova dostať do formy. 

V šatni sme sa stretli skvelá partia, vďaka tomu a spontánnej a energickej pani Gizke, sme takmer zabudli na trému.  Tešili sme sa, že ako čerstvo otestované môžeme chvíľu aj naživo, offline, byť v spoločnosti príjemných dám a samozrejme, ja som využila túto príležitosť a plánovala ďalšiu spoluprácu. Takže aj o týchto dámach budete v súvislosti s Happy Baby určite ešte počuť 😉

Ak budete mať chuť na príjemne strávený čas a zaujímavé témy, tak si popri drobcoch zapnite z archívu Dámsky klub z 18. 12. 2020. Ak vás zaujíma, o čom sme sa bavili my a teda len “naša” časť, začína od 34:30 min. Príjemné sledovanie želáme.

Zdieľajte
Multi-MamMulti-Mamreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe