Zmena v stravovaní nevyžaduje radikálny prístup

powerlogy

Poznáte ten pocit po jedle, keď cítite únavu? Alebo naopak, keď vám je po jedle super? Potraviny, ktoré dennodenne nakupujeme, nám môžu prospievať alebo naopak, oberať nás o zdravie a energiu.

Stravovanie a výživa je široká téma, odborníkov na ňu je ako húb po daždi. Určite sa v nich už strácate. Ak ale napriek tomu chcete niečo vo vašom stravovaní, alebo v stravovaní detí seriózne zmeniť, čítajte ďalej. Predstavíme vám základný prístup, ktorého sa pri výbere potravín drží náš partner Powerlogy a my ho zdieľame s ním.

Ako to je s tou čokoládou a bielym cukrom?

Čokoláda je jednou z najobľúbenejších sladkostí nás žien aj našich detí. No bohužiaľ, v bežne dostupných čokoládach nájdeme viac cukru než kakaa. Aj to málo kakaa a orechov navyše podlieha oxidácii a často obsahuje aflatoxíny. Takže telo po takejto čokoláde sotva môže prospievať, práve naopak.

Prečo sa oplatí vsadiť na kvalitu a pôvod potravín?

Hlavným zdrojom problémov výživy, či už u dospelých, alebo detí je nielen spomínané množstvo cukru, ktoré denne zjeme, ale aj kvalita potravín.
Keď sa teda odhodláme k zmene, k obmedzovaniu sladkého

 • nemusíme zaujať radikálny prístup – prestať jesť a kupovať čokoľvek, čo obsahuje cukor, múku, sóju, konzervanty a pod.
 • nemusíme ani vypustiť zo života sladkosti a čokoládu.

Kľúčové je,

 • aby sme sa zaujímali viac o kvalitu a pôvod potravín
 • aby sme volili lokálne potraviny čistej chuti, ktorým sa dá dôverovať
 • aby sme sa vyhýbali farbivám, aditívam, umelým konzervantom, či rafinovanému bielemu cukru.

Poviete si, že kvalitné potraviny väčšinou nie sú lacné. Áno, domáce potraviny, vyrobené z čistých ingrediencií, bez aditív a umelých prísad majú náročnejšie spracovanie, hodnotnejší obsah, sú možno zdanlivo drahšie, ale vo finále nám ušetria výdavky v lekárni. Z čistých potravín, s prírodným zložením sme my aj naše deti viac imúnni, menej chorí.

Začnite s Powerlogy

Presne takúto záruku vám dávajú produkty Powerlogy, na ktoré máme pre vás na konci tohto článku zľavový kupón😉  Navyše, ak ste vy, alebo vaše dieťa celiatik, alebo netolerujete laktózu, nemusíte čokoládu už jesť s obavami. Powerlogy je riešením aj pre vás. Vďaka svojmu výnimočnému a kvalitnému zloženiu, sú Powerlogy potraviny, ako napríklad ghee maslo, orieškové krémy, granola a podobne, vhodné aj pre celiatikov, histaminikov a ľudí citlivých na laktózu.

Ak sa neviete vzdať sladkého, ale chcete pre seba niečo urobiť, začnite funkčnými potravinami. Powerlogy čokoláda spĺňa najvyššie kritériá kvality. Je nielen chuťovo výnimočná, ale má aj vysokú výživovú hodnotu. Ak ju teda vyskúšate, vaše chuťové poháriky sa potešia a vaše telo tiež.

Detský Youtube kanál o stravovaní

Nie je potreba začať radikálnou zmenou,  to je pravda. Pomaličky, postupne a napríklad aj tým, že si s deťmi zapnete Youtube kanál Powerlogy. Pripravte sa, že bude veselo a okrem poznávania jedla si aj zaspievate a zabavíte sa. Speváčka a herečka Dominika Morávková to s drobcami vie a dá vám skvelé tipy na vylepšené raňajky, olovranty, či zdravú alternatívu narodeninovej torty.

Powerlogy

Powerlogy

My vám môžeme sľúbiť 6 chutných a výživných receptov, na ktorých si pochutia aj vaše deti.

Postupne vám ich predstavíme:

 1. avokádová nátierka
 2. banánové lievance bez múky
 3. čokoládový rituál
 4. cookies bez cukru z kešu krému
 5. granola s jogurtom
 6. losos na ghee masle

Zatiaľ si môžete pochutiť nielen na kvalitných Powerlogy čokoládach, ale aj na funkčných potravinách, detských potravinách, kolagéne a proteínoch, káve a doplnkoch, orechových maslách, oleji, víne, korení a doplnkoch výživy.  Ušetríte 10 % s kupónom HAPPYBABY10.

Alebo na tieto 3 produkty na obrázku až 20%

Želáme dobrú chuť a krásne ráno s Powerlogy kávou a kolagénom 🙂

Zdieľajte
Kaufland BevolaKaufland Bevolareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe