Darčekový box Ja a moje bábätko

Starostlivosť o novorodené bábätko po pôrode je jeden veľký kolotoč. Buďte bez starostí – so starostlivosťou o bábätko vám pomôžeme. Vďaka nášmu balíčku Happy Baby – Ja a moje bábätko, môžete z pohodlia domova vyskúšať rôzne vzorky produktov pre deti, všetky potrebné informácie nájsť v našej knižke Happy Baby – Ja a moje bábätko a nakúpiť so zľavou u našich partnerov.

Samotná papierová krabica/kufrík vám poslúži ako miesto na ukladanie spomienok. Dôležité momenty môžete zaznamenať do pripravených políčok na jej obale.

Čo všetko balíček Happy Baby – Ja a moje bábätko obsahuje?

Odborná publikácia Happy Baby – Ja a moje bábätko

Spoločne s odborníkmi z pediatrie, pôrodníctva a gynekológie pravidelne pripravujeme našu knižku Happy Baby – Ja a moje bábätko. Prevedie vás prvým rokom vášho bábätka a zodpovie všetky dôležité otázky. Je rozdelená do prehľadných kapitol. Nájdete v nej informácie týkajúce sa nie len bábätka a jeho vývoja, ale aj všetkého, čo sa týka po pôrode vás.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Vzorky výrobkov

Obsah našich balíčkov sa líši v rôznych regiónoch a časových obdobiach. Vždy sa ale snažíme pre vás zaistiť, čo najviac vzoriek, ktoré vám v prvých mesiacoch pomôžu. Ukážky aktuálnych vzoriek, ktoré do našich balíčkov dávame si môžete prehliadnuť tu.

Zľavy a ponuky

Pravidelne do našich balíčkov pridávame tiež katalógy detských výrobkov, zľavové kupóny a ďalšie materiály pre váš lepší prehľad.

Kde môžete balíčky Ja a moje bábätko získať

Balíčky môžete získať v nemocniciach, ktoré s nami spolupracujú:

NsP Sv. Cyrila a Metoda, Bratislava ÚVN SNP – FN Ružomberok
NsP Ladislava Dérera, Bratislava NsP L. Nadáši Jégeho, Dolný Kubín
NsP Ružinov, Bratislava NsP Trstená
FNsP Trnava NsP Liptovský Mikuláš
NsP Skalica NsP FDR Banská Bystrica
NsP Piešťany NsP Brezno
NsP Trenčín NsP Revúca
NsP Myjava NsP Lučenec
NsP Považská Bystrica NsP Zvolen
NsP Snina Fakultná nemocnica, Košice
NsP Prievidza Fakultná nemocnica, Košice
NsP Nitra VSŽ nemocnica, Košice Šaca
NsP Topoľčany NsP Krompachy
NsP Levice NsP Kráľovský Chlmec
NsP Nové Zámky NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Komárno NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Žilina NsP Poprad
NsP Čadca NsP Vojtecha Alexandra
Fakultná nemocnica Martin NsP Stará Ľubovňa

Informácie o ďalších balíčkoch nájdete u nás na webe.

Ak vás zaujímajú súťaže a náš nový eshop, kde môžete získať celé naše portfólio, sledujte nás na facebooku Happy Baby SK a na našom IG.

Zdieľajte
  1. Lenka

   Dobrý deň, v súčasnosti už bohužiaľ nie. Nájdete v ňom však iné produkty vhodné na plienkovú oblasť – napr. Babylove.

 1. Natalia17

  Dobrý deň,
  ja som rodila tento mesiac v Trnave – ale na COVID oddelení, pričom balíček som nedostala. Je možné dostať ho dodatočne?

  1. Lenka

   Dobrý deň, v lokalite Trnavy sa môžete obrátiť na pobočku Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Tá kufríkmi disponuje a odovzdá Vám ho.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Eva. Naše kufríky pôrodnica v Nitre mamičkám rozdáva. Je možné, že sa tak deje pri odchode z pôrodnice. Skúste sa prípadne opýtať sestričiek na oddelení. Pekný deň.

 2. [email protected]

  Dobry den, 24.7 sa nam narodila dcera v GPN Koch BA a ziadny kufrik som nedostala.. pred tromi rokmi sa mi narodila prva dcera v tej istej porodnici a kufrik sme dostali. Je mozne ho nejak dodatocne ziskat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica Koch s nami už nespolupracuje. Chcela tvoriť vlastné balíčky. Balíčky môžete získať na kurze Belly Kick v Bratislave.

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, v okolí, kde je táto možnosť, je najbližšie Galanta. Tam je možné balíček získať v MC Bambuľkovo, to je ale teraz v rekonštrukcii.

 3. Viktoria K.

  Dobrý deň, nemocnica Spišská Nová Ves, nieje vo Vašom zozname. Je možné získať balíček “Ja a moje bábätko” napriek tomu, že pôrod bude prebiehať práve tam? Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček je možné získať v komuniktných centrách: Soľ
   Lipany
   Sačurov
   Giraltovce
   Hermanovce
   Jastrabie nad Topľou
   Humenné
   Zámutov
   Hlinné
   Bystré

 4. Jana S.

  Dobrý deň, rodila som pred 2 týždňami v Topoľčanoch. Balíček/box pre babatko som nedostala nakoľko povedali, že žiadne nemajú. Je možné tento balíček nejak dodatočne získať? Vopred ďakujem za vašu odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužial pôrodnica v Topolčanoch s nami nespolupracuje a nemáme tam ani náhradné distribučné miesto. Ak by ste mali v okolí nejaké MC, napíšte nám. Pokúsime sa s nimi dohodnúť spoluprácu.

 5. Janka2v1

  Dobrý den, mala som rodit v porodnici v Liptovskom Mikuláši, no žiaľ sa situácia zmenila a rodit budem v Martine. Balíček dostanem automaticky tam, či bohužiaľ mám smolu a keďže nevim kde nastaviť, v ktorejkoľvek pôrodnici budem rodit, balíček nedostanem? Ďakujem pekne za odpoved a prajem pekný deň.

 6. Lucia Š.

  Dobrý deň rodila som v Starej Ľubovni v pôrodnici vo februári nedostala som kufrík Ja a moje bábätko je nejaká možnosť dostať ten kufrík?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Starej Ľubovni s nami nespolupracuje. V okolí nemáme ani náhradné distribučné miesto. Jedine komunitné centrum v Starej Porube.
   Neviete vy, prosím, o nejakom materskom centre vo vašom okolí?

 7. Veronika M.

  Krasny den želám, chcem sa spýtať, dva týždne dozadu som v pôrodnici dostala kufrík a pri prepustení som mala dostať aj z neonatologie v Trencine pre dietatko, ale keďže neboli, nedostala som nič. Akoby som kufrík mohla získať prosím ??
  Ďakujem veľmi pekne za odpoved
  Ako by som mohla

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Veronika, náš kufrík Ja a moje bábätko po pôrode dostanete iba jeden. Neviem, aký druhý balíček máte na mysli. Ale onedlho sa budú distribuovať balíčky k pediatrom a ak ten vás bude mať záujem, balíček od neho dostanete, keď bude mať vaše bábätko cca 6 mesiacov. 🙂

 8. Lucia K.

  Dobrý deň,
  prosím Vás chcela by som sa opýtať na box Happy Baby-Ja a moje bábätko. Prvé dva balíčky som dostala u svojej gynekologičky a box mi vraj dajú v nemocnici po pôrode, ibaže žiaden taký box mi nedali, dostala som iba box Klub Mama a ja, a aj som sa osobne na ten Váš box pýtala ale že také v našej nemocnici nemajú(rodila som v Topoľčanoch,s ktorými spolupracujete). Preto by som sa chcela spýtať ako sa dá ku Vášnu boxu dostať, či ho viete nejako dodatočne doručiť alebo to už nebude možné?
  Ďakujem.:)

 9. Alexandra H.

  Dobrý deň,
  objednala som si balíček Ja a moje tehotenstvo k pani doktorke Vargovej z Bratislavy a nebol doteraz doručený. Je možné, že balíčky ešte len budú doručené? Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Pani doktorka dostala balíčky v novembri. Momentálne má objednáne a určite jej do dvoch týždňov prídu. Opýtajte sa sestrčiky, prosím vás pri ďalšej návšteve. Balíček nebude na vaše meno 🙂

 10. Linda F.

  Dobrý deň zatiaľ som dostala 2 balíčky (u gynekológa a v pôrodnici ) na krabici je napísané že po registrácii dostaneme ešte další balíček u pediatra . Registrovala som sa a na základe coho vy alebo pediater vie , že by nám mal dať balíček ?
  Ďakujem 🙂

  1. mamička Vlasta

   Podiatrov ešte stále oslovujeme. Balíčky sa začnú distribuovať až v apríli. Ak váš pediater bude mať o spoluprácu záujem, balíček vám dá automaticky 🙂

 11. Katka

  Dobrý deň, balíček moje tehotenstvo som dostala u svojho gynekológa ale žiadny balíček moje materstvo som už nedostala? To si mala pýtať? a Potom balíček ja a moje bábätko dostanem automaticky v pôrodnici, keď som ju našla v zozname vyššie?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček Moje materstvo, by vám mali dať automaticky. Možno sestrička pozabudla, skúste sa pripomenúť prosím. Ak ste našli pôrodnicu v zozname, balíček by vám mali vydať a platí, že ak pozabudnú, určite sa ozvite 🙂

 12. Alexandra H.

  Dobry den, balicek Ja a moje babatko je nutne si predobjednat (ak ano poprosim link), alebo sa to dostava automaticky v porodnici? Dakujem.

 13. Ksenia E.

  Dobrý deň. Balíček od gynekológa “Moje materstvo” som dostala spolu s doskami ešte v 1 trimestri, ospravedlňujem sa, vtedy som si to vnímala ako jeden balík. A v pôrodnici na mňa naozaj zabudli. Stáva sa. Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Ksenia, to je v poriadku. Skôr nás mrzí, že na vás v pôrodnici zabudli. Balíček vám môžu vydať aj spätne, ak by mal niekto z vás cestu okolo pôrodnice. Bohužiaľ, tu nemáme alternatívne miesto, kde by ste mohli balíček získať.

 14. Jana S.

  Dobry den. Da sa balicek ziskat v porodnici Dunajska Streda? Popripade v Samorine u gynekologicky Mudr. Sojákovej ? Dakujem za odpoved 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pani doktorka Sojáková s nami spolupracuje. Tam by ste balíček získať mali.Pôrodnica v Dunajskej Strede s nami nespolupracuje, bohužiaľ

     1. Jana S.

      Cize ked planujem rodit v Dunajskej Strede, tak nie je ziadna moznost ziskat balicek?

     2. mamička Vlasta

      Dobrý deň, bohužiaľ, momentálne nie. Ak viete o nejakom materskom centre, predpôrodnom kurze, napíšte nám prosím. Skúsime ich osloviť, či by o balíčky nemali záujem 🙂

 15. Andrea

  Dobrý deň, da sa balíček získať aj v inom meste, napr. Nováky, Prievidza, Bánovce nad Bebravou. Ak tam, kde bývam s vami nespolupracujú? Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Novákoch s nami spolupracuje MC Nováčik – 0949344633, Zuzana Kmeťová. Skúste im, prosím vás, vopred zavolať, balíčky by mali mať až ďalší týždeň. Ale sú presťahovaní 🙂

 16. Ksenia E.

  Dobrý deň. Rodila som v Považskej Bystrici v polovice decembra. Balíček som neobdržala, aj keď uvádzate že spolupracujete s touto nemocnicou. Znamená to, že už ne získam tento balík? Inač, obdržala som iba Tehotenské dosky – prvý balík. Je ešte možné získať ostatné boxy? Vopred ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček od gynekológa vám mali dať automaticky, očividne na vás zabudli, rovnako ako v pôrodnici. Jediná možnosť je, že sa o balíčky prihlásite spätne. Bohužiaľ v Považskej Bystrici nemáme náhradné miesto, kde balíček získať.

 17. Andrea K.

  Dobry den, da sa balicek Ja a moje babatko ziskat niekde v Partizanskom. Ked nespolupracujete s touto nemocnicou?
  Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, momentálne nie 🙂 Ak by ste vedeli o nejakom MC, ktoré tam funguje, napíšte nám, prosím vás 🙂

 18. Barbora Š.

  Dobrý deň , v októbri som rodila v nemocnici v Topoľčanoch.Viem ,že s nemocnicou už nespolupracujete,ale dal by sa získať balíček aj niekde inde?(Nitra,Trenčín alebo niekde v okolí ) ? Ďakujem 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, v okolí nemáma alternatívne centrum momentálne. V Trenčíne či Nitre s nami pôrodnice spolupracujú, takže sme nemali dôvod.
   Ak by ste vedeli o nejakom materskom centre, predpôrodnom kurze v Topoľčanoch, mohli by sme sa ozvať im.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Humennom s nami, bohužiaľ, nespolupracuje. CCa do týždňa by sme mali vedieť, či by naše boxy bolo ochotné distribuovať komunitné centrum v Humennom. Ešte je možné získať ho v MC Drobec v Michaloviach alebo MC Slniečko vo Vranove nad Topľou.

 19. Mária V.

  Dobrý den, chcem sa spýtať. Mate uvedené, že spolupracujete s nemocnicou v SL no keď som bola v novembri v pôrodnici neobdržala som box.
  Maria

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ešte sa snažíme s nemocnicou jednať, ale momentálne s nami už spolupracovať nechce. Mrzí nás to.

 20. Mária Z.

  Rodila som pred mesiacom v pôrodnici v Spišskej Novej Vsi. Balik mi tam nedali. Je možné ho inde získať? Prípadne mám rodinu aj v iných častiach Slovenska. Majka

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pôrodnica v Spišskej Novej Vsi s nami nespolupracuje. Balíček je možné získať napríklad v Košiciach v MC Pastierik, prípadne v Bratislave na kurze Belly Kick. Potom ešte na kurze v Žiline.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Martine by vám balíček mali dať v lekárni, ktorá sa nachádza priamo v nemocnici. Prípadne sa opýtajte na postup sestričky 🙂

 21. Lenka Š.

  Dobry vecer,
  porodila som v Čadci 25.12.2019 a nedostala som kufrik Ja a moje babåtko,mozete mi poradit ako ho este mozem ziskat.
  dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v okolí nemáme náhradné miesto, kde je možné balíček získať. Ale ak bude mať niekto z rodiny cestu okolo pôrodnice, tak im môžu balíček vydať aj spätne. Určite spomeňte komunikáciu s nami. Nemal by s tým byť problém 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Michaela, nemocnica s nami spolupracuje. Balíček vám mali dať, asi pozabudli. V Bratislave môžete balíček dostať ešte na kurze Belly Kick, je ale dobré si tam vopred zavolať, či ich majú dostatok 🙂

 22. Iveta Č.

  Dobri deň Iveta Červeňákova som 6mesiaci tehotenstva chcela bi som kufrík môj gynekológ je atila Leško Nemocnica sv.Barbora Rožňava ďakujem .,..

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Iveta, pán doktor s nami spolupracuje. Balíčky má k dispozícii. Ak by na vás pozabudli, poproste sestričku, balíček vám určite dá 🙂

 23. Katarina Z.

  Dobry den som uz 2 mesiace po porode a stale sa k balicku neviem dostat.Dr Olejar v prešove ziadny balicek nemal.s pozdravom

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pán doktor dostal balíčky v októbri. Pýtali ste sa na balíček sestričky, prosím vás? Určite by mali mať nejaké k dispozícii.

  2. Marcela Š.

   Dobrý deň , číslo na Centrum Nováčik v Novákoch 0904 809 461 p.Petriskovà,
   0949 344 633p.Kmetovà,ak by mali záujem o odber balíčkov,dajte mi prosím vedieť, ďakujem

 24. Mária Š.

  Dobrý den u doktora mi povedali, že sa musím zaregistrovať na tejto stránke a že až ked mi príde spiatočná smska tak potom dostanem tento balíček Ja a moje dieťatko má s tým niekto skúsenosť ako dostanem tú sms spiatočnú dakujem 🙂

  1. mamička Vlasta

   Mária, balíček Ja a moje bábätko je možné dostať až po pôrode v pôrodnici. Alebo máte na mysli iný balíček?

 25. Ivka

  Dobrý večer. Dňa 4.12.2019 som rodila v FNsP v Nových Zámkoch a kufrík som nedostala, ako je to možné ? Spolupracujete ešte s touto nemocnicou? Ďakujem pekne za odpoved.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, s pôrodnicou spolupracujeme. Pýtali ste sa sestričiek, prosím vás? Je preto dobré opýtať sa na balíček. Zo strany sestričiek je to dobrá vôľa, že naše balíčky rozdávajú a občas sa stane, že pozabudnú.

   1. Ivka

    Dobrý deň, áno pýtala som sa a dali mi len ten čo je z Kauflandu v spolupráci s mama a ja, váš nie. Akým spôsobom sa k nemu dostanem ? Ďakujem.

    1. mamička Vlasta

     Ivka, ak ste z NZ, určite vám môžu dať balíček spätne na základe našej komunikácie priamo v nemocnici na oddelení. Skúste im ale najprv zavolať a povedať im, že ste s nami dohodnutá 🙂

     1. Ivka

      Dobrý deň, dnes som sa tam volala a sestrička mi povedala, že len dnes ich dostali. Tak som poslala manžela a dali mu ho :-). Na zadnej strane kufríka bolo napísané o ďalšom balíku, ktorý vraj dostanem po registrácii na vasej stránke a ma mi ho dať moja pediatrička. To je nejaká novinka ? Ďakujem za odpoved.

     2. mamička Vlasta

      Dobrý deň Ivka, áno, je to nový projekt. Už na tom pracujeme. Prvé balíčky by mali byť dostupné už vo februári. Zo začiatku ale asi nestihneme obvolať všetkých pediatrov a zasobiť všetkých naraz. Takže sa budeme snažiť v priebehu roka 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček by ste mali dostať automaticky. Sestričky však občas môžu zabudnúť. Ak by sa to náhodou stalo, určite sa ozvite 🙂

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň, snažili sme sa tam dovolať, ale majú uvedené staré číslo. Neviete nám prosím poskytnúť terajšie číslo, určite by sme ich oslovili :). Ďakujeme

 26. [email protected]

  Dobrý deň. 16. 11 som rodila v Starej Ľubovni. Zajtra 20.11. by nás mali prepúšťať a keď som sa pýtala na balíčky bolo mi povedané ze už sa nedávajú. Je to pravda? Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, Eva. S pôrodnicou nespolupracujeme, je zaujímavé, že ju v zozname ešte videť je. Hneď to napravíme a ďakujeme 🙂

  1. Marcela Š.

   Dobrý deň,keďže nespolupracujete s nemocnicou Partizánske,bolo by možné poslať balíček do materského centra Nováčik,v Novákoch.Ďakujem

 27. Marcela Š.

  Dobrý deň, keďže nespolupracujete s nemocnicou Partizánske,bolo by možné poslať balíček,do mestského centra Nováčik, v Novákoch? Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, určite ich oslovíme, ak budú mať o balíčky záujem, mali by ste ich tam nájsť čoskoro. Veľmi vám ďakujeme za nápad 🙂

 28. Katarina Z.

  Dobry den
  Ako by som ziskala balicek babatko sa narodilo 20.10.2019 v porodnicib Bardejove som nedostala nic.Zaregistrovana u vas som moje materstvo som dostala.Dakujem za odpoved

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ v Bardejove naše balíčky nechcú 🙁 a nemáme tam ani náhradné výdajné miesto. Ak by ste vedeli o nejakom materskom centre, môžeme ich osloviť, či by nemali o spoluprácu záujem.

    1. mamička Vlasta

     Na balíček ste sa nepýtali, prosím vás? Pravdepodobne na vás pozabudli. Nebude mať niekto z vašej rodiny cestu do nemocnice? Balíček vám môžu dať aj spätne 🙂

     1. [email protected]

      Nepytala, nebol cas a riesili sme v zhone ine veci. Co je potrebne pre vyzdvihnutie balicka? Rodny list?

     2. mamička Vlasta

      Áno, určite zoberte rodný list, prosím vás, a spomeňte našu komunikáciu 🙂

 29. Laura F.

  Škoda ze balíček od doktorky moje materstvo sme dostali ale bola tam len voda po záruke a pár letákov ale to viem ze potom dostala nové aktuálne ale ten sme už nedostali a v pôrodnici nám nedali ani tento 🙁 dá sa získať spätne? Alebo už žiaľ nie. Za odpoveď ďakujem Figeczká

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Laura, od koho ste dostali balíček s vodou po záruke, prosím vás? Poprosíme ich, aby balíčky objednávali v menšom množstve, aby sa nestalo, že mamičky dostanú balíčky po záruke. A odkiaľ ste, prosím vás? Pozriem, či je niekde v okolí náhradné výdajné miesto 🙂

   1. Laura F.

    Dobrý deň, u pána doktora Batovského, medzičasom tento problém vyriešili, videla som ze ich tam mali už len pár . Som od Levíc, ak by bola možnosť si ísť niekam po balíček rada pôjdem 🙂

    1. mamička Vlasta

     Keď pôjdete k lekárovi na kontrolu, vypýtajte si balíček spätne. Spomeňte našu komunikáciu a problém so starou vodou, prosím vás :). Čo sa týka balíčka v pôrodnici, nerozumiem prečo vám ho nedali, keď s nami pôrodnica spolupracuje. Balíček vám môžu vydať aj spätne, priamo v pôrodnici. Ak by mal niekto z vašej rodiny cestu okolo, tak sa tam zastavte. Určite vám balíček dajú 🙂

     1. Laura F.

      Dobrý deň, bol skúsiť manžel, žiaľ nedali mu pretože nevedia naisto ci nám ho skutočne nedali a ze oni ho dávajú mamičkam ktoré práve porodili co ležia v pôrodnici. Ale ďakujem za ochotu.

     2. mamička Vlasta

      Naozaj? Tak potom vám ho ale mali dať, keď ste tam skutočne boli. To nás mrzí, ale balíček by vám mali vydať aj spätne. Ozveme sa im, nech sa to v budúcnosti už nedeje. Škoda, že ste sa neozvali vopred.

     3. mamička Vlasta

      Laura, poprosím vás, napíšte mi na email [email protected] správu. Nejako to doladíme 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ nie, ale ak budete rodiť v pôrodnici, ktorá naše balíčky v ČR distibuuje, určite vám ho dajú. Kde budete rodiť, prosím vás? 🙂

 30. Janka V.

  Dobrý deň, budem rodiť v nemocnici v Bardejove. Chcem sa opýtať, kde je možné dostať takéto balíčky.
  Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Bardejove s nami nemocnica spoluprácu odmietla. Bohužiaľ, prišli sme aj o alternatívne miesto, kde si mamičky mohli balíček vyzdvihnúť. Neviete, prosím vás, o nejakom materskom centre u vás v okolí?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, nespolupracujeme. Nemocnica o to záujem namá. Ak by ste ale vedeli o nejakom materskom centre v okolí, môžeme ich osloviť, či by nemali záujem o spoluprácu. 🙂

 31. Zuzana B.

  Dobrý deň

  Chcela by som sa opýtať na kufríky ja a moje materstvo a ja a moje bábätko nakoľko som ani jeden kufrík nedostala. Rodila som v pôrodnici v Čadci s ktorou máte spoluprácu. Prosím ako je možné tieto kufríky získať spätne? Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček vám môžu dať aj spätne, pravdepodobne na vás pozabudli. Stačí im zavolať, zastaviť sa pre balíček. V prípade, že by ste s tým mali problém, spomeňte našu komunikáciu :). Moje materstvo by ste mali dostať od svojho gynekológa, ale pokiaľ ste už po pôrode, nebude to mať pre vás asi veľký význam. Napíšte mi ale meno vášho gynekológa, prosím vás, ak ho nemáme v databáze, môžeme ho osloviť.

   1. Zuzana B.

    Dobrý deň ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Bola som u gynekológa a dostala som balíček ja a moje materstvo. Dá sa prosím kufrík ja a moje bábätko obdržať aj u gynekológa? Ďakujem veľmi pekne

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň Zuzana, na balíčky Ja a moje bábätko nemajú gynekológovia priestor a balíček by ste mali dostať v pôrodnici, ak s nami spolupracuje? Kde budete rodiť, prosím vás?

     1. Zuzana B.

      Dobrý deň. Už som porodila v nemocnici v Čadci, ktorá s Vami spolupracuje. Ďakujem za odpoveď nakoľko nemám v najbližšej dobe v pláne navštíviť túto nemocnicu budem žiaľ musieť balíček oželieť. Ďakujem za Vaše odpovede

     2. mamička Vlasta

      Zuzka a odkiaľ ste, prosím vás? Nepôjde ani nikto z vašej rodiny okolo nemocnice?

     3. Zuzana B.

      Ja som priamo z Čadce. Moja rodina sa snaží nemocnici tak ako ja v takomto chór ľavom období vyhýbať 😁

     4. mamička Vlasta

      Ešte je možné získať balíček v MC Dupajda v Nižnej vo vašom okolí 🙂

     5. Zuzana B.

      Ďakujem veľmi pekne, žiaľ toto materské centrum je až 85 km od Čadce. Ak budem náhodou rodiť druhý krát 😁 tak si dám na balíček pozor. Pekný deň prajem

     6. mamička Vlasta

      Dobrý deň Zuzka, momentálne nemáme iné náhradné miesto, kde balíček získať. Zvlášť, ak je v meste pôrodnica, ktorá s nami spolupracuje.

     7. Zuzana B.

      Dobry deň, to nevadí ďakujem za rýchle odpovede

     8. mamička Vlasta

      Nie je za čo. Mrzí ma, že vám balíček nevydali Zuzka, ste u nás v skupine na FB Mamičky Happy Baby? Pridajte sa a určite sa vám podarí získať nejaký hodnotný balíček 🙂 Máme tam neustále nejaké testovania a súťaže, ktoré sú veľmi zaujímavé.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, pôrodnica s nami nespoôupracuje. Momentálne tam nemáme výdajné miesto. Neviete náhodou o nejakom MC vo vašom okolí, ktoré by sme mohli osloviť, aby sa k mamičkám balíčky dostali, prosím vás?

   1. Natália

    Dobrý deň Materské centrum Dietka Spišská Nová Ves telefónny kontakt +421 903 493 922 skúste och myslím žeby oni mohli s Vami spolupracovať 🙂

 32. Gabriela M.

  Dobrý deň, 22.8.2019 som rodila v nemocnici v Žiline ale žiadny balíček som nedostala. Je možné ešte balíček dostať? Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Gabriela, balíček vám určite dajú aj spätne v nemocnici, keďže s nami spolupracujú. Pýtali ste sa na balíček, prosím vás? Pretože očividne na vás pozabudli. Ak o balíčku viete, je lepšie sa naň opýtať, môže sa stať, že zabudnú. Balíčky by mala mať k dispozícii aj pôrodná asistentka pani Mackovčáková, Vojtecha Spanyola NsP 43 v Žiline 🙂

   1. Gabriela M.

    Ďakujem za odpoveď. Nie nepýtala som sa, úplne som na to zabudla. Vo štvrtok ideme do nemocnice na vyšetrenie tak sa naň spýtam. Ešte raz ďakujem.

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň :). Nie je za čo. Určite si balíček pýtajte aj spätne, možno si zoberte rodný list bábätka, ak by ho náhodou požadovali a spomeňte našu komunikáciu. Prajem krásny deň 🙂

 33. Marcela Š.

  Dobrý deň,koncom septembra idem na predpôrodný kurz do nemocnice Partizánske,dá sa poslať darčekový box aj tam.Ďakujem.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, môžete nám, prosím vás, poslať nejaký kontakt na nich, môžeme ich osloviť. Ak je to ale kurz realizovaný priamo pôrodnicou v Pratizánskom, tak je dosť možné, že spolupráca nebude možná.

 34. Imča

  Dobrý deň, chcem sa spýtať balíček je viazaný na konkrétnu zdravotnú poisťovňu alebo ho dostáva každá mamička, ktorá rodí v zozname pôrodníc, ktoré máte vyššie uvedené ? 🙂

  Ďakujem za odpoveď.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Simona, balíček Ja a moje bábätko dostane každá mamička, ktorá privedie svoje dieťatko na svet v pôrodnici, ktorá s nami spolupracuje. Balíček nie je spojený so žiadnou poisťovňou :).

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Mária, bohužiaľ, nemocnica v Galante s nami nespolupracuje. Možnosť dostať balíček by mala byť v MC Mama Klub v Seredi. Ale je dobré najprv tam zavolať, či majú balíčkov dostatok 🙂

 35. Janka B.

  No mali dostať na prelome júl august,po 22.7 a teraz mi napísali,že cca o 2 týždne by mali mať , pretože Vaša firma zabudla poslať balíčky . Tak už neviem …

  1. mamička Vlasta

   Janka, áno, bohužiaľ, tentokrát zabudli. Balíčky by tam mali byť ešte tento mesiac. Skúste sa ozvať ku koncu mesiaca 🙂

 36. Janka B.

  Dobrý deň. ,chcela by som sa opýtať ,či je to možné že zabudnete poslať balíčky ,napr. do materského centra Sovička? Ďakujem vopred za odpoveď 😉

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, väčšinou sa to nestáva. Kedy mali dostať balíčky v MC Sovička, prosím vás? Skontrolujeme to. Ďakujeme 🙂

 37. [email protected]

  Zdravím, rada s som sa spýtala rodila som v Partizánskom ale vraj už týždne tu balíčky nemajú a nevedia kedy budú… dajú sa poslať postou?este dva dni tu asi budem ale neviem či to stihnú …

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pôrodnica v Partizánskom s nami už dlho nespolupracuje. Spoluprácu s nami odmietli. Možnosť získať balíček u vás je iba v Dolných Vesteniciach v MC.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, pôrodnica v Komárne s nami spolupracuje. Balíček vám určite dajú aj spätne. Stačí, ak sa tam niekto z vašej rodiny zastaví s rodným listom bábätka a oni vám vydajú box. V Komárne nemáme náhradné výdajné miesto 🙂

 38. Dominika S.

  Dobrý deň, každú chvíľu by som mala porodiť v pôrodnici v Trnave. Ako by som sa mohla dostať k vášmu balíčku.Bude na meno alebo kde sa spýtať(na koho sa obrátiť)ďakujem Dominika

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Dominika, balíček by ste mali dostať automaticky, nebude na vaše meno. V prípade, že by na vás v Trnave pozabudli, neváhajte sa ozvať, aby vám balíček vydali :). Občas sa stane, že sestričky pozabudnú.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v ktorej pôrodnici ste, prosím vás, rodili? V Bratislave s nami nespolupracuje iba nemocnica Koch. Určite je ale možné balíček získať na kurze pre mamičky BellyKick 🙂

 39. Petra K.

  Dobrá deň,
  pisali ste tu že sa dá balíček vyzdvihnúť v Dolných Vesteniciach.
  Ako to funguje môže balíček vyzdvihnúť aj moj priatel,či to musím len ja osobne?
  Dakujem Petra

 40. Stanka

  Dobry den,
  Chcela by som sa spytat, ci je nejake materske centrum v meste Michalovce, kde by sa dal balicek “JA a moje babätko” vyzdvihnut, dakujem.
  Stanka

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Michalovciach by malo fungovať MC Drobec. Ale určite si tam najprv zavolajte, či už balíčky dostali. Chvíľu to bolo pozastavené 🙂

 41. Petra K.

  Dobrý deň,
  Velmi pekne dakujem,budem čakať na Vašu odpoveť kde v Nitre ako som Vám napísala v MC by sa dal vyzdvihnuť balíček.
  Dakujem Petra

  1. mamička Vlasta

   Petra, idem zistiť, ako kolegyňa uspela, občas môže byť problém, keď tam pracuje niekto z Mamily, vtedy od nás balíčky nechcú. Ak by som sa neozývala, ale tu sa mi stratíte ľahko, neváhajte napísať prvá, prosím vás 🙂

 42. Janka B.

  Dobrý deň ,budem rodiť koncom augusta v Trebišove, môžem si potom vyzdvihnúť balíček v materskom centre Sovička v Secovciach,keďže s nemocnicou Trebišov nespolupracujete? A ako sa to vybavuje,keď je to možné? Ďakujem vopred za odpoveď 😉

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Janka, určite si budete môcť vyzdvihnúť balíček u nich. Predtým ako sa tam vyberiete, im, prosím vás, zavolajte, či už majú balíčky. Mali by dostať nové balíčky, ale je dosť možné, že im ešte neprišli. Myslím, že objednávka sa posiela v polovici mesiaca, takže až cca 20. 7. by ich mali mať k dispozícii 🙂

 43. Mária R.

  Dobry den,ja som dnes prisla z porodnice v Topolcanoch ale vobec nic sme bohuzial nedostali…ako je to mozne?Je este mozne balicek ziskat?dakujem

   1. mamička Vlasta

    Dobrý deň Mária, ospravedľnujem sa, ale stratili ste sa mi v tej spleti otázok mamičiek. Pôrodnica v Topoľčanoch s nami nespolupracuje. Nemáme tam ani náhradné výdajné miesto, kde by ste si mohli balíček vyzdvihnúť. Ak by vás napadlo vo vašom okolí nejaké materské centrum, kde by boli ochotní mať naše balíčky, radi ich tam doručíme 🙂

     1. mamička Vlasta

      Myslím, že v minulosti s nami spolupracovalo jedno v Dolných Vesteniciach. Ale to je jediné, o ktorom viem ja, bohužiaľ. Stále sa snažíme nájsť nejaké ďalšie miesta, kde by si to mohli mamičky vyzdvihnúť, ale v istých častiach Slovenska takmer nie je možnosť niečo nájsť. V Bratislave niekoho namáte, prosím vás? 🙂

     2. Mária R.

      Veru nie a v Nitre by sa to vyzdvihnut nedalo,to mam blizko…dakujem

     3. mamička Vlasta

      V Nitre sa snaží osloviť kolegyňa materské centrá, momentálne len MC Dolné Vestenice vo vašom regióne, kde si môžete balíček vyzdvihnúť. Ešte ale neviem výsledok jednaní v Nitre. Ak budete taká láskavá, pripomeňte sa o týždeň, prosím vás 🙂

     4. Mária R.

      Dakujem Vam pekne pripomeniem sa,pekny den.

 44. Petra K.

  Dobrý deň
  ešte sa chcem spýtať.
  Darčekový box Moje materstvo som dostala na gynekol.ambulancii v Nitre u Mudr. Uharčeka. Na ambulancii sa nedá tiež vyzdvihnuť baliček Ja a moje bábätko?
  Dakujem Petra

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nie je to možné, bohužiaľ. Tieto balíčky sa špeciálne posielajú do pôrodníc a prípadne náhradných miest. Logisticky to nie je možné zrealizovať. Poprosila som kolegyňu, aby oslovila MC, ktoré ste nám poslali 🙂

 45. Silvia K.

  Pýtam sa na balíček Ja a moje bábätko… A ak by som zajtra bola v Dolnom Kubíne tak aky je postup.. Dali by mne balíčky pre sestru aj kamošku co rodili v Bardejove? Pripadne treba nejake ich udaje?

  1. mamička Vlasta

   Balíček Ja a moje bábätko by vám mali dať po pôrode v príslušnej pôrodnici. Ak ste rodili v Dolnom Kubíne, tak by vám mali balíček vydať tam. Nie je možné získať balíček v pôrodnici, kde ste nerodili. Jedine, že by tam bola milá sestrička, ktorá by bola ochotná vám ho vydať, čo netuším osobne. Ešte by bola možnosť získať balíček v Nižnej, MC Dupajda, ale netuším, či ich majú k dispozícii momentálne. Bolo by fajn tam zavolať vopred 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Silvia, ktorý balíček máte na mysli, prosím vás? Pôrodnica v Dolnom Kubíne s nami spolupracuje.

 46. Silvia K.

  Dobrý deň,
  sestra pred 2 týždňami rodila v pôrodnici v Bardejove,
  Mohla by niekde dostať balíček?
  Co je potrebne aby ho získala?
  Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, momentálne v Bardejove nemáme náhradné výdajné miesto. Je možnosť získať balíček v Sečovciach v MC Sovička. Alebo ak poznáte nejaké materské centrum v Bardejove, napíšte nám, prosím vás 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň Lea, bohužiaľ, v Prešove s nami spolupracuje pôrodnica, preto tam nemáme náhradné miesto, kde by ste si balíček mohli zobrať.

 47. Petra K.

  Dobrý deň,
  Ja som z Nitry ale išla som rodiť do Topolčian.Tak v Topolčanoch výdajné miesta nepoznám.
  Ale velmi rada by som sa potešila balíčku,ak je to možné.
  Dakujem Petra

  1. mamička Vlasta

   Petra, dobrý deň. Poslala som kolegyni váš tip. V prípade, že by sme to odsúhlasil ako môžné výdajné miesto a oni budú následne súhlasiť, nájdete ho v databáze spolupracujúcich. Prípadne sa mi ozvite o cca dva – tri týždne 🙂

  1. mamička Vlasta

   Ďakujeme Petra. Nemocnica v Nitre s nami teda spolupracuje, ale je dosť možné, že mamičky chodia rodiť do Topoľčian, áno? Potrebovali by sme hlavne niečo v Topoľčanoch, aby mamičky nemuseli chodiť pre balíčky do Nitry. Ale pošlem informáciu kolegyni, ktorá má na starosti alternatívne výdajné miesta.

 48. Petra K.

  Dobrý deň ,
  dá sa balíček získať aj ked som už doma z nemocnice 3 deň?
  Babätko prišlo na svet v NsP Topoľčany.
  Dakujem Petra

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, pôrodnica v Topoľčanoch s nami nespolupracuje. Momentálne tam nemáme náhradné výdajné miesto. Neviete o nejakom materskom centre vo vašom okolí, ktoré by sme mohli osloviť, či by nemali o naše balíčky záujem, prosím vás? 🙂

 49. Lauri

  Dobrý deň , nechcem nič zle povedať 🙂 ale fotografia vôbec nezodpovedá obsahu 🙂 beriem že to je zadarmo ale v boxe som mala, vodu , vzorku plienok a vzorku sudocremu. Poznám mamičku ktorá rodila v inom meste a ju v boxe toho čakalo viac , cumlík fľaška a veľa vzoriek. Beriem že je to zadarno

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky sa snažíme naplniť čo najviac, ale veľmi zaléží od klientov, ako nám dodajú jednotlivé vzorky, tiež sa balíček mení podľa období a niektorí klienti majú rôzne podmienky. Ak máte na mysli balíček Moje bábätko, záleží aj na tom, či je pôrodnica Baby friendly, ak áno, nemôžeme do balíčku vložiť fľašku ani cumlík. Toto, bohužiaľ, neoplyvníme.

   1. Lauri

    Aha tak škoda, nám by sa fľaška a dudlik zišli. Áno je babyfriendly, len mne začali malého dokrmovať fľaškou hneď po pôrode,lebo si vraj malo

    1. mamička Vlasta

     A to je presne ten problém, fľašu tam mať nemôžeme, nemocnica je baby friendly, ale dokrmuje fľašou. Trošku paradox.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, nie. VšZP s nami zmluvu nepodpísalo, takže hľadáme nové miesto. Neviete, prosím vás, o nejakom materskom centre, prípadne predpôrodnom kurze? 🙂 Spolupracujeme len s materským centrom Sovička v Sečovciach.

   1. Annamária A.

    Neviem o ničom takom… Dalo by sa to tým pádom vyzdvihnúť aj v Secovciach, napriek tomu, že budem rodiť v Trebišove?

    1. mamička Vlasta

     Dobrý deň Annamária :), balíčky si určite môžete vyzdvihnúť aj v Sovičke. Ale momentálne bola distribúcia pozastavená. Nové balíčky budú mať až ku koncu júla. Potom sa tam môžete zastaviť pre balíček. Ideálne, keď si tam skúsite zavolať, či už sú balíčky k dispozícii.

     1. Annamária A.

      Ďakujem pekne 🙂

 50. Lenka B.

  Dobrý deň, čítala som že nespolupracujete s nemocnicou v Partizánskom, je možné poslať balíček ku gynekológovi MUDr. Majercikovi? Od neho som už získala balíček v 6 mesiaci.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň :). Je ťažké poslať balíček len pre jednu pacientku. Môžeme premyslieť danú vec a opýtať sa lekára, či by mal dostatok miesta na vačšie balíčky a následne ho oslovíme.

 51. Michaela O.

  Ako ziskat od Vas balicek? Lezim v nemocnici v Topolcanoch a kazdu chvilu ma to asi chyti sice som len v 37tt.je nejaky postup alebo to davaju automaticky po porode? Treba to na mrno objednat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, pôrodnica v Topoľčanoch s nami nespolupracuje a momentálne nemáme ani náhradné výdajné miesto. Nemáte v okolí nejaké materské centrum alebo kurz pre mamičky, prosím vás, ktorý by sme mohli osloviť a vy by ste si tam, ako aj iné mamičky, balíček nechali následne poslať? 🙂

 52. Marcela Š.

  Dobrý deň,ešte by som sa chcela spýtať,ked nespolupracujete s nemocnicou,ako sa dá balíček získať,po prípade ako si ho objednať.Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Snažíme sa nájsť náhradné centrá, kde by ste mohli balíček získať. Rovno sa vás opýtam, či nemáte v okolí materské centrum či predpôrodný kurz, kde by sme mohli balíčky posielať, ak by mali záujem a získali ho tak všetky mamičky v okolí, ktoré by oň stáli? 🙂

 53. Samuel H.

  Dobrý deň,

  balíček som si vyžiadal od VŠZP dodatočne, lebo naša porodnica ho neposkytovala. Prišiel poštou minulý týždeň. Takže potiaľto to fungovalo výborne.

  Na strane druhej ale nemôžem skryť svoje rozčarovanie nad obsahom. Polovica vecí bola po dobe expiracie: Elmex detská zubná pasta, Nivea krém, kupón na nákup do Tesca atď ( môžem priložiť aj foto) viaceré veci majú expiraciu o mesiac. Takže ako uvitaci balíček je to dosť rozporuplné a spokojný nie som. Čakal som lepšiu úroveň. Vzhľadom na to že už je skoro polka roku 2019, veci by mohli mať expiráciu aspoň do konca roka. Neviem či sme mali iba smolu na balíček alebo aj ostatní majú podobnú skúsenosť.

  Ako sa v taktomo prípade postupuje, viem požiadať o aktuálnejši balíček, resp. opätovne iba o produkty ktoré mi boli dodané expirované?

  ďakujem

  S pozdravom

  S.Harňák

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň pán Harňák, veľmi nás mrzia tieto nepríjemnosti, ale nakoľko ide o náhradné výdajné miesto, nie sme schopní zabezpečiť kontrolu každého balíčka. Aj napriek tomu, že sa o to veľmi snažíme. Písala som vám email, poprosím vás, aby ste nám naň odpovedali a daný problém spolu vyriešime 🙂

   1. Samuel H.

    Dobrý deň pani Vlasta,

    ešte raz – ďakujem za veľmi milý a profesionálny email. Odpovedal som Vám na neho. Ďakujem za pomoc.

 54. Lucia T.

  Dobrý deň,
  Porodila som 18.5.2019 Košice Šaca a neobdrzala som žiaden box. Som registrovaná.. aký je ďalší postup? Resp ako ho môžem získať? Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Košiciach Šaci ale balíček môžete získať? Pravdepodobne na vás pozabudli. Je ešte možnosť získať ho spätne. Môžete sa preň zastaviť alebo poslať niekoho z rodiny. Ak teda nie ste z miesta, ktoré to má do Košíc ďaleko.

 55. Martina D.

  Dobry den, rodila som 3.5.2019 v Martine a tiez som nedostala balíček Darcekovy box a ani Ja a moje babatko. Teraz som ale zistila, ze som sa neregistrovala na chcemsvojbox.sk, tak som to obratom spfabila. Je mozne, ze sa k nim dostanem, prosim Vas? Balicek Moje tehotenstvo ma velmi potesil 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Martine je možné si balíček vyzdvihnúť v lekárni v nemocnici, keďže na oddeleni nemajú priestor. S kľudom sa tam zastavte s RL bábätka, buď vy, manžel, babička… Určite vám balíček vydajú aj spätne 🙂
   Ak má váš lekár prvý balíček, určite disponuje aj balíčkom Moje materstvo, keď pôjdete na kontrolu, opýtajte sa sestričky, určite vám balíček dá 🙂

 56. Frederika S.

  Dobry deň, rodila som 15.5. v Poprade a kufrik som nedostala. Pýtala som sa sestričiek, prečo včera spolubývajúca s ním odchádzala a ja nie, ich odpoveď bola, že tak to vyšlo, smola. Škoda, tešili sme sa naň.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, to je zvláštne, chceli tým povedať, že im balíčky došli? Odkiaľ ste, prosím vás? Ak priamo z Popradu, môžete sa vy alebo ktokoľvek z vašej rodiny pre balíček zastaviť aj spätne.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, nemocnica v Trebišove s nami nespoupracuje. Momentálne satma rieši náhradné miesto, kde by ste mohli balíček získať.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Galante s nami nespolupracuje, bohužiaľ. Balíček by mala mať k dispozícii pani Takaczová z Diakoviec, ktorá vedie predpôrodný kurz a aj našu poradňu pre tehotné.

 57. Monika K.

  Dobry den porodila som 14.3.2019 a balicek som nedostala v nemocnici vo Zvolene ako je to mozne ? hlavne zemi dali od kauflandu kufrik 😆

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, občas sa stane, že sestričky buď zabudnú alebo im balíčky dočasne došli? Pýtali ste sa sestričky, prosím vás? Balíček vám môžu dať aj spätne, ak by niekto mal cestu okolo nemocnice 🙂

   1. Monika K.

    nepytala lebo ked som odchadzala z nemocnice tak akurat stahovali novorodenecke oddelenie takze som bola rada ze si ma tam aspon niekto vsimol ze odchadzam 🙂

    1. mamička Vlasta

     Rozumiem, proste nestíhali. Nebude mať niekto z rodiny cestu okolo? Že by sa tam zastavil a balíček vám vyzdvihol? 🙂

 58. Veronika B.

  Dobrý deň, termín mám 6.6. a chystám sa rodiť v Poprade, je možnosť v tejto pôrodnici dostať balíček aj keď nie som poistená vo VšZP?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica s nami spolupracuje. Ak by na vás pozabudli, opýtajte sa sestričiek na balíček, prosím vás 🙂

 59. Dominika K.

  Dobry chcem sa spytat, termin mam zaciatkom juna a mala by som rodit v Nitre, balicek automaticky dostanem alebo si ho mam nejako zajednat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček by ste mali dostať automaticky, nie je nutné si ho objednať. V prípade, že by na vás v nemocnici pozabudli, určite si ho vypýtajte, prosím vás 🙂

 60. Lauri

  Dobrý deň , chcem sa opýtať, prvýkrát pri dcérke 5.8.2017 som box nedostala, no 26.4.2019 mám další termín pôrodu, a chcem sa opýtať či ho dostanem , rodiť sa chystám v Leviciach. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček by ste mali dostať automaticky, pôrodnica v Leviciach s nami spolupracuje. V prípade, že na vás pozabudnú, určite sa ozvite 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, pôrodnica v Galante s nami nespolupracuje. Balíček je možné získať jedine na predpôrodnom kurze u pani Takáczovej v Diakovciach 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ešte by ste mohli balíček dostať v MC Úlik 🙂 skúste tam zavolať, či majú balíčky k dispozícii. My sa im ozveme tiež.

 61. Alexandra K.

  Dobrý deň balíček sa nedá inak získať okrem spomínaných nemocníc a pobociek ak som poistenec VšZP? Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, kde prosím vás žijete? Balíčky je možné vo väčšine prípadov možné dostať práve touto cestou, ktorú spomínate.

 62. Kamila L.

  Dobrý deň chcem sa vás opýtať 21.12.2018 som rodila v prešovskej pôrodnici a keďže bolo už pred sviatkami boli dovolenky a nedostala som darčekový box. Môžem ho dostať teraz alebo už mám naňho zabudnúť 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček vám môžu vydať aj spätne. Nebude mať niekto z rodiny cestu okolo, že by sa vám pre zastavil? Mal by mať so sebou rodný list bábätka. Alebo je možné zavolať na pobočku VšZP – Kúpeľná 5, či ešte majú balíčky k dispozícii.

 63. katarina m.

  Dobry den a s nemocnicou v liptovskom mikulasi spolupracujete? alebo je mozne balicek dostat niekde v Liptovskom mikulasi?

 64. Spydigy

  Dobré ránko prajem,

  Chcem sa opýtať, minulý rok vo februári som rodila v Martine ,ale nikto mi žiadny balík aj keď som sa naň pýtala.. Tak som si myslela, že balíky sa už nedostávajú.. Dodatočne ho už asi nedostanem ze? A v máji máme termín a tiež chcem ísť do Martina, čiže mám si ho pýtať a stať si za tým aby mi ho vydali?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, v tej dobe v Martine balíčky nevydávali. Mali priestorové problémy, ale už je opät možné balíčky získať v nemocničnej lekárni. Tam vám ho po pôrode určite dajú. Keďže ste nedostali prvý balíček, poproste v lekárni, aby vám vydali balíčky dva. S kľudom sa odvolajte na našu konverzáciu. Keby vám balíček dali aj teraz, tak niektoré veci už asi nevužijete, keďže už máte bábätko väčšie 🙂

   1. Spydigy

    Ďakujem za info Vlasti 🙂 no kamarátka co rodila 7/17 tak balíček dostala.. No ved opýtam sa 🙂 a ďakujem ešte raz

    1. mamička Vlasta

     Áno, môže to tak byť, problém s priestorom im vznikol minulý rok. Keď budete po pôrode, určite spomeňte našu konverzáciu. A nie je za čo :), prajem krásny deň.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, momentálne by mali byť balíčky aj vo VšZP v Michalovciach, keďže pôrodnica s nami nespolupracuje. A balíček vám dajú, aj keď nie ste poistencom VšZP 🙂 Ak by ste s tým mali problém napíšte nám, prosím vás.

 65. Marcela P.

  Dobrý deň. Keď mám poisťovňu dôveru vydá mi všeobecná ten kufrík? V nemocnici sme nedostali. Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v ktorej pôrodnici ste, prosím vás, nedostali kufrík? Vo VšZP balíčky vždy vydali aj mamičkám poisteným v inej poisťovni, len momentálne ešte nemáme podpísanú zmluvu s VšZP. Možnosť získať balíček na niektorej pobočke, zverejníme na našom FB.

 66. carolynako

  Dobrý deň, spolupracujete ešte stále s Nemocnicou Topoľčany? Pred dvomi týždňami som tam rodila a tento kufrík som nedostala. Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, spolupracujeme. Škoda, že ste sa neozvali, pravdepodobne na vás pozabudli. Ak by mal okolo cestu niekto z rodiny, tak balíček vám vydajú aj spätne 🙂 Je dobré mať so sebou rodný list bábätka.

   1. carolynako

    na izbe nás síce jeden kufrík čakal ale názov aj obal bol úplne iný a jeho obsah sa s tým, čo je odfotené tu, nedá ale vôbec porovnať- 3 časopisy a dve vzorky. je možné, že to bol kufrík od Vás?

    1. mamička Vlasta

     Náš kufrík sa volá Ja a moje bábätko. Je možné, že ste dostali iný balíček. V niektorých nemocnicach dávajú napríklad balíček z Kauflandu. Balíček vám ale môžu vydať aj spätne, ak by mal niekto cestu z rodiny 🙂

 67. Marika P.

  Dobry den, je mozne dostat balicek Ja a moje babatko v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Kosiciach – pracovisko Rastislavova 43?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, s nemocnicou spolupracujeme. Ak by na vás náhodou pozabudli, neváhajte sa ovať, prosím vás.

 68. Veronika P.

  Dobrý deň,
  onedlho mám termín pôrodu, avšak chystám sa rodiť do Čiech, budem mať nejakým spôsobom nárok na balíček aj tak? Keďže predošlé som dostala. Ďakujem za odpoveď. ☺️

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, kde konkrétne sa chystáte rodiť v ČR, prosím vás? Spolupracujú takmer štyri pôrodnice okrem 4 – Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště. V ostatných balíček dostanete, ak by pozabudli, určite sa naň opýtajte 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, to nás veľmi mrzí, ale nemocnica v Banskej Bystrici s nami spolupracuje. Možno na vás pozabudli. Je fajn, keď sa mamičky na balíček opýtajú. Balíček vám môžu vydať aj spätne, na základe našej komunikácie, ak by ste mali cestu okolo, alebo niekto z rodiny. Ideálne je zobrať si so sebou aj rodný list bábätka.

 69. Lucia I.

  Dobrý deň, chcem sa spýtať či balíček Ja a moje bábätko dostanem automaticky v nemocnici ,keď budem rodiť alebo tiež sa musí objednávať ako aj baličky predtým
  Ďakujem Vám za odpoveď
  Pekný deň

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky v pôrodnici by ste mali dostať automaticky, pokiaľ s nami pôrodnica spolupracuje. Ak by pozabudli, poproste sestričky. V niektorých mestách by mali opäť čoskoro fungovať aj alternatívne miesta na pobočkách VšZP, väčšinou v mestách, kde s nami pôrodnice nespolupracujú.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, určite máte nárok. Balíček dostanete od svojho gynekológa, ak s nami spolupracuje. Prípadne na spolupracujúcej pobočke VšZP, len ešte nemáme podpísané zmluvy, tak to bude asi aktuálne až ďalší mesiac. Popôrodný balíček Ja a moje bábätko dostanete v pôrodnici, ak s nami spolupracuje, prípadne podobne na pobočke VšZP (keď budú aktuálne možnosti dostať balíček na pobočke VšZP, oznámime to na našom FB profile).

 70. Katka N.

  Dobrý deň chcem sa spýtať či by ste mi mohli dodatočné poslať balíček domov keďže v tom strese pri odchode z pôrodnice mi ho zabudli dať(rodila som v Tn)ďakujem Katka

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nie je v našich silách posielať balíčky na súkromné adresy, zvlášť, keď máte možnosť balíček získať v pôrodnici. Nie je možné, že by vám niekto z rodiny balíček spätne vyzdvihol v pôrodnici, ak by mal cestu okolo? Len by musel mať so sebou rodný list bábätka 🙂

 71. Angelika Š.

  Dobry den chcela by som sa spytat ako je natom s balíčkov moje bábätko oblasť porodnica Dunajska Streda popripade Samorin. Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Dunajskej Strede s nami, bohužiaľ, nespolupracuje. Hľadáme tam náhradné miesto, kde by ste mohli balíček získať.

 72. Ivana G.

  Zdravim vás mi sme balíček dostali v nemocnici v Poprade, ale niektoré veci tam chýbali ako vy máte na obrázku, je to smutné, že ešte vyberajú vecí deťom

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemusí to tak byť, aj keď sa to asi stať výnimočne môže. Ale obsah balíčkov sa mení, možno ste dostali balíček iný, ako na obrázku 🙂

 73. Elena B.

  spolupracujete aj s nemocnicou v Žiari nad Hronom ? Je možnosť niekde tu u nás v okolí získať tieto vaše darčekové boxi?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Žiari nad Hronom s nami nespolupracuje a momentálne tam nie je žiadna možnosť, kde je možné získať balíček. Napíšte, prosím vás na [email protected], kolega by mohol vedieť nové informácie.

 74. Wendy

  Dobrý deň, my sme rodili v Šaci, a žiaľ medzi sviatkami balíčky nerozdávali. Viem ho dostať spätne ? Ďakujem pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, je možné si ho vyzdvihnúť na pobočke VšZP v Košiciach – Senný trh 1. Môže pre to skočiť aj niekto iný z rodiny spolu s rodným listom bábätka 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, mali ste na mysli Michalovce? Ak, áno, tam vám balíček dajú na pobočke VšZP (Nám. slobody 17) a poistencom byť nemusíte.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček je zdarma. Dostanete ho buď v pôrodnici, ak s nami spolupracuje, alebo v pobočke VšZP na východnom Slovensku. Odkiaľ ste, prosím vás?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica spolupracuje, ale stane sa tam, že balíčky mamičkám zabudnú dať. Určite sa naň opýtajte, prosím vás.

 75. Andrea F.

  Dobrý deň. Neplánujete zaradiť k nemocniciam kde sa dávajú tieto balíčky aj NsP v Galante? Prípadne VSZP v Galante???

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, radi by sme, ale nemocnica v Galante s nami spolupracovať neplánuje. Balíček by vám mohla dať pani Takáczová, má v Diakovciach prepôrodné kurzy pre mamičky. Zatiaľ nemáme ani dohodu s VšZP.

    1. mamička Vlasta

     DObrý deň, v Martine je možné dostať balíček v nemocničnej lekárni. Stačí, keď sa tam zastavíte s rodným listom, balíček vám určite vydajú. 🙂

     1. Michaela R.

      Ďakujem 😉

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček ešte môžete získať, ale poisťovne vám balíček vydajú jedine v miestach, kde s nimi máme dohodu: Košice, Rožňava, Sp. Nová Ves, Trebišov, Michalovce, Prešov, Svidník, Humenné, Vranov n. T., Bardejov. Aby ste balíček od nich získali, stačí, ak budete mať rodný list bábätka.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček získate na pobočke VšZP aj keď nie ste poistencom, ale musí s nami spolupracovať ako výdajné miesto. Nie všetky spolupracujú.

 76. Mamička Gabika

  Dobrý deň, obraciam sa na vás s odporúčaním NsP FDR Banská Bystrica, v ktorej som rodila 16.10. Balíček Ja a moje dieťatko mi nebol odovzdaný z dôvodu že im vraj neboli dodané včas. Preto mi odporučili aby som sa obrátila priamo na vás. Chcem sa teda spýtať či je ešte možné tento balíček obdržať.Ďakujem pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v prípade, že im balíčky chýbali, čo je možné, pretože sa zaváža zhruba podľa počtu pôrodov a miesta v pôrodnici na uskladnenie tiež nie je veľa, je tu možnosť zastaviť sa pre balíček v nemocnici (môže hocikto z rodiny, keď bude mať cestu okolo) s rodným listom bábätka a balíček vám vydajú spätne. Spomeňte našu komunikáciu, balíčky vydajú mamičkám vždy spätne.

 77. Michaelka

  Ak som rodila v nemocnici, ktorá s vami nespolupracuje, a nebývam ani blízko miest, kde sú pobočky VšZP, môžem získať darčekový box? Príp. sa aspoň dostať k publikácii. Ďakujem za odpoveď

Prihlásenie

Na tejto webstránke používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najrelevantnejší zážitok pri najbližších návštevách a to tak, že si zapamätáme, čo vás zaujíma. Kliknutím na „súhlasím s použitím všetkých cookies“ vyjadrujete súhlas s použitím všetkých súborov cookies. Pomocou nastavenia môžete poskytnúť aj kontrolovaný súhlas, alebo zakázať použitie cookies, okrem nevyhnutných.

povoliť všetky cookies Nastaviť cookies

Nižšie nájdete kategórie cookies, používané na našich webstránkach. Môžete ich povoliť, alebo zakázať. Funkčné cookies nie je možné zakázať, pretože sú nutné pre bezproblémový chod webu. Vaše nastavenie cookies môžete v budúcnosti zmeniť pomocou odkazu v pätičke webstránky.

Zavřít

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe