Darčekový box Ja a moje bábätko

Starostlivosť o novorodené bábätko po pôrode je jeden veľký kolotoč. Buďte bez starostí – so starostlivosťou o bábätko vám pomôžeme.

Vďaka nášmu balíčku Happy Baby – Ja a moje bábätko, môžete z pohodlia domova vyskúšať rôzne vzorky produktov pre deti, všetky potrebné informácie nájsť v našej knižke Happy Baby – Ja a moje bábätko a nakúpiť so zľavou u našich partnerov. Samotná papierová krabica/kufrík vám poslúži ako miesto na ukladanie spomienok. Dôležité momenty môžete zaznamenať do pripravených políčok na jej obale.

Čo všetko balíček Happy Baby – Ja a moje bábätko obsahuje?

Odborná publikácia Happy Baby – Ja a moje bábätko

Spoločne s odborníkmi z pediatrie, pôrodníctva a gynekológie pravidelne pripravujeme našu knižku Happy Baby – Ja a moje bábätko. Prevedie vás prvým rokom vášho bábätka a zodpovie všetky dôležité otázky. Je rozdelená do prehľadných kapitol. Nájdete v nej informácie týkajúce sa nie len bábätka a jeho vývoja, ale aj všetkého, čo sa týka po pôrode vás.

Vzorky výrobkov

Obsah našich balíčkov sa líši v rôznych regiónoch a časových obdobiach. Vždy sa ale snažíme pre vás zaistiť, čo najviac vzoriek, ktoré vám v prvých mesiacoch pomôžu. Ukážky aktuálnych vzoriek, ktoré do našich balíčkov dávame si môžete prehliadnuť tu.

Zľavy a ponuky

Pravidelne do našich balíčkov pridávame tiež katalógy detských výrobkov, zľavové kupóny a ďalšie materiály pre váš lepší prehľad.

Kde môžete balíčky získať

Balíčky Ja a moje bábätko môžete získať v nemocniciach, ktoré s nami spolupracujú:

NsP Sv. Cyrila a Metoda, Bratislava ÚVN SNP – FN Ružomberok
NsP Ladislava Dérera, Bratislava NsP L. Nadáši Jégeho, Dolný Kubín
NsP Ružinov, Bratislava NsP Trstená
FNsP Trnava NsP Liptovský Mikuláš
NsP Skalica NsP FDR Banská Bystrica
NsP Piešťany NsP Brezno
NsP Trenčín NsP Revúca
NsP Myjava NsP Lučenec
NsP Považská Bystrica NsP Zvolen
NsP Snina Fakultná nemocnica, Košice
NsP Prievidza Fakultná nemocnica, Košice
NsP Nitra VSŽ nemocnica, Košice Šaca
NsP Topoľčany NsP Krompachy
NsP Levice NsP Kráľovský Chlmec
NsP Nové Zámky NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Komárno NsP J. A. Reimana, Prešov
NsP Žilina NsP Poprad
NsP Čadca NsP Vojtecha Alexandra
Fakultná nemocnica Martin NsP Stará Ľubovňa
Zdieľajte
 1. Lucia T.

  Dobrý deň,
  Porodila som 18.5.2019 Košice Šaca a neobdrzala som žiaden box. Som registrovaná.. aký je ďalší postup? Resp ako ho môžem získať? Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Košiciach Šaci ale balíček môžete získať? Pravdepodobne na vás pozabudli. Je ešte možnosť získať ho spätne. Môžete sa preň zastaviť alebo poslať niekoho z rodiny. Ak teda nie ste z miesta, ktoré to má do Košíc ďaleko.

 2. Martina D.

  Dobry den, rodila som 3.5.2019 v Martine a tiez som nedostala balíček Darcekovy box a ani Ja a moje babatko. Teraz som ale zistila, ze som sa neregistrovala na chcemsvojbox.sk, tak som to obratom spfabila. Je mozne, ze sa k nim dostanem, prosim Vas? Balicek Moje tehotenstvo ma velmi potesil 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v Martine je možné si balíček vyzdvihnúť v lekárni v nemocnici, keďže na oddeleni nemajú priestor. S kľudom sa tam zastavte s RL bábätka, buď vy, manžel, babička… Určite vám balíček vydajú aj spätne 🙂
   Ak má váš lekár prvý balíček, určite disponuje aj balíčkom Moje materstvo, keď pôjdete na kontrolu, opýtajte sa sestričky, určite vám balíček dá 🙂

 3. Frederika S.

  Dobry deň, rodila som 15.5. v Poprade a kufrik som nedostala. Pýtala som sa sestričiek, prečo včera spolubývajúca s ním odchádzala a ja nie, ich odpoveď bola, že tak to vyšlo, smola. Škoda, tešili sme sa naň.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, to je zvláštne, chceli tým povedať, že im balíčky došli? Odkiaľ ste, prosím vás? Ak priamo z Popradu, môžete sa vy alebo ktokoľvek z vašej rodiny pre balíček zastaviť aj spätne.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, nemocnica v Trebišove s nami nespoupracuje. Momentálne satma rieši náhradné miesto, kde by ste mohli balíček získať.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Galante s nami nespolupracuje, bohužiaľ. Balíček by mala mať k dispozícii pani Takaczová z Diakoviec, ktorá vedie predpôrodný kurz a aj našu poradňu pre tehotné.

 4. Monika K.

  Dobry den porodila som 14.3.2019 a balicek som nedostala v nemocnici vo Zvolene ako je to mozne ? hlavne zemi dali od kauflandu kufrik 😆

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, občas sa stane, že sestričky buď zabudnú alebo im balíčky dočasne došli? Pýtali ste sa sestričky, prosím vás? Balíček vám môžu dať aj spätne, ak by niekto mal cestu okolo nemocnice 🙂

   1. Monika K.

    nepytala lebo ked som odchadzala z nemocnice tak akurat stahovali novorodenecke oddelenie takze som bola rada ze si ma tam aspon niekto vsimol ze odchadzam 🙂

    1. mamička Vlasta

     Rozumiem, proste nestíhali. Nebude mať niekto z rodiny cestu okolo? Že by sa tam zastavil a balíček vám vyzdvihol? 🙂

 5. Veronika B.

  Dobrý deň, termín mám 6.6. a chystám sa rodiť v Poprade, je možnosť v tejto pôrodnici dostať balíček aj keď nie som poistená vo VšZP?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica s nami spolupracuje. Ak by na vás pozabudli, opýtajte sa sestričiek na balíček, prosím vás 🙂

 6. Dominika K.

  Dobry chcem sa spytat, termin mam zaciatkom juna a mala by som rodit v Nitre, balicek automaticky dostanem alebo si ho mam nejako zajednat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček by ste mali dostať automaticky, nie je nutné si ho objednať. V prípade, že by na vás v nemocnici pozabudli, určite si ho vypýtajte, prosím vás 🙂

 7. Lauri

  Dobrý deň , chcem sa opýtať, prvýkrát pri dcérke 5.8.2017 som box nedostala, no 26.4.2019 mám další termín pôrodu, a chcem sa opýtať či ho dostanem , rodiť sa chystám v Leviciach. Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček by ste mali dostať automaticky, pôrodnica v Leviciach s nami spolupracuje. V prípade, že na vás pozabudnú, určite sa ozvite 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, bohužiaľ, pôrodnica v Galante s nami nespolupracuje. Balíček je možné získať jedine na predpôrodnom kurze u pani Takáczovej v Diakovciach 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, ešte by ste mohli balíček dostať v MC Úlik 🙂 skúste tam zavolať, či majú balíčky k dispozícii. My sa im ozveme tiež.

 8. Alexandra K.

  Dobrý deň balíček sa nedá inak získať okrem spomínaných nemocníc a pobociek ak som poistenec VšZP? Ďakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, kde prosím vás žijete? Balíčky je možné vo väčšine prípadov možné dostať práve touto cestou, ktorú spomínate.

 9. Kamila L.

  Dobrý deň chcem sa vás opýtať 21.12.2018 som rodila v prešovskej pôrodnici a keďže bolo už pred sviatkami boli dovolenky a nedostala som darčekový box. Môžem ho dostať teraz alebo už mám naňho zabudnúť 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček vám môžu vydať aj spätne. Nebude mať niekto z rodiny cestu okolo, že by sa vám pre zastavil? Mal by mať so sebou rodný list bábätka. Alebo je možné zavolať na pobočku VšZP – Kúpeľná 5, či ešte majú balíčky k dispozícii.

 10. katarina m.

  Dobry den a s nemocnicou v liptovskom mikulasi spolupracujete? alebo je mozne balicek dostat niekde v Liptovskom mikulasi?

 11. Spydigy

  Dobré ránko prajem,

  Chcem sa opýtať, minulý rok vo februári som rodila v Martine ,ale nikto mi žiadny balík aj keď som sa naň pýtala.. Tak som si myslela, že balíky sa už nedostávajú.. Dodatočne ho už asi nedostanem ze? A v máji máme termín a tiež chcem ísť do Martina, čiže mám si ho pýtať a stať si za tým aby mi ho vydali?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, v tej dobe v Martine balíčky nevydávali. Mali priestorové problémy, ale už je opät možné balíčky získať v nemocničnej lekárni. Tam vám ho po pôrode určite dajú. Keďže ste nedostali prvý balíček, poproste v lekárni, aby vám vydali balíčky dva. S kľudom sa odvolajte na našu konverzáciu. Keby vám balíček dali aj teraz, tak niektoré veci už asi nevužijete, keďže už máte bábätko väčšie 🙂

   1. Spydigy

    Ďakujem za info Vlasti 🙂 no kamarátka co rodila 7/17 tak balíček dostala.. No ved opýtam sa 🙂 a ďakujem ešte raz

    1. mamička Vlasta

     Áno, môže to tak byť, problém s priestorom im vznikol minulý rok. Keď budete po pôrode, určite spomeňte našu konverzáciu. A nie je za čo :), prajem krásny deň.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, momentálne by mali byť balíčky aj vo VšZP v Michalovciach, keďže pôrodnica s nami nespolupracuje. A balíček vám dajú, aj keď nie ste poistencom VšZP 🙂 Ak by ste s tým mali problém napíšte nám, prosím vás.

 12. Marcela P.

  Dobrý deň. Keď mám poisťovňu dôveru vydá mi všeobecná ten kufrík? V nemocnici sme nedostali. Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v ktorej pôrodnici ste, prosím vás, nedostali kufrík? Vo VšZP balíčky vždy vydali aj mamičkám poisteným v inej poisťovni, len momentálne ešte nemáme podpísanú zmluvu s VšZP. Možnosť získať balíček na niektorej pobočke, zverejníme na našom FB.

 13. carolynako

  Dobrý deň, spolupracujete ešte stále s Nemocnicou Topoľčany? Pred dvomi týždňami som tam rodila a tento kufrík som nedostala. Ďakujem za odpoveď

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, spolupracujeme. Škoda, že ste sa neozvali, pravdepodobne na vás pozabudli. Ak by mal okolo cestu niekto z rodiny, tak balíček vám vydajú aj spätne 🙂 Je dobré mať so sebou rodný list bábätka.

   1. carolynako

    na izbe nás síce jeden kufrík čakal ale názov aj obal bol úplne iný a jeho obsah sa s tým, čo je odfotené tu, nedá ale vôbec porovnať- 3 časopisy a dve vzorky. je možné, že to bol kufrík od Vás?

    1. mamička Vlasta

     Náš kufrík sa volá Ja a moje bábätko. Je možné, že ste dostali iný balíček. V niektorých nemocnicach dávajú napríklad balíček z Kauflandu. Balíček vám ale môžu vydať aj spätne, ak by mal niekto cestu z rodiny 🙂

 14. Marika P.

  Dobry den, je mozne dostat balicek Ja a moje babatko v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Kosiciach – pracovisko Rastislavova 43?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, s nemocnicou spolupracujeme. Ak by na vás náhodou pozabudli, neváhajte sa ovať, prosím vás.

 15. Veronika P.

  Dobrý deň,
  onedlho mám termín pôrodu, avšak chystám sa rodiť do Čiech, budem mať nejakým spôsobom nárok na balíček aj tak? Keďže predošlé som dostala. Ďakujem za odpoveď. ☺️

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, kde konkrétne sa chystáte rodiť v ČR, prosím vás? Spolupracujú takmer štyri pôrodnice okrem 4 – Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště. V ostatných balíček dostanete, ak by pozabudli, určite sa naň opýtajte 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, to nás veľmi mrzí, ale nemocnica v Banskej Bystrici s nami spolupracuje. Možno na vás pozabudli. Je fajn, keď sa mamičky na balíček opýtajú. Balíček vám môžu vydať aj spätne, na základe našej komunikácie, ak by ste mali cestu okolo, alebo niekto z rodiny. Ideálne je zobrať si so sebou aj rodný list bábätka.

 16. Lucia I.

  Dobrý deň, chcem sa spýtať či balíček Ja a moje bábätko dostanem automaticky v nemocnici ,keď budem rodiť alebo tiež sa musí objednávať ako aj baličky predtým
  Ďakujem Vám za odpoveď
  Pekný deň

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíčky v pôrodnici by ste mali dostať automaticky, pokiaľ s nami pôrodnica spolupracuje. Ak by pozabudli, poproste sestričky. V niektorých mestách by mali opäť čoskoro fungovať aj alternatívne miesta na pobočkách VšZP, väčšinou v mestách, kde s nami pôrodnice nespolupracujú.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, určite máte nárok. Balíček dostanete od svojho gynekológa, ak s nami spolupracuje. Prípadne na spolupracujúcej pobočke VšZP, len ešte nemáme podpísané zmluvy, tak to bude asi aktuálne až ďalší mesiac. Popôrodný balíček Ja a moje bábätko dostanete v pôrodnici, ak s nami spolupracuje, prípadne podobne na pobočke VšZP (keď budú aktuálne možnosti dostať balíček na pobočke VšZP, oznámime to na našom FB profile).

 17. Katka N.

  Dobrý deň chcem sa spýtať či by ste mi mohli dodatočné poslať balíček domov keďže v tom strese pri odchode z pôrodnice mi ho zabudli dať(rodila som v Tn)ďakujem Katka

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nie je v našich silách posielať balíčky na súkromné adresy, zvlášť, keď máte možnosť balíček získať v pôrodnici. Nie je možné, že by vám niekto z rodiny balíček spätne vyzdvihol v pôrodnici, ak by mal cestu okolo? Len by musel mať so sebou rodný list bábätka 🙂

 18. Angelika Š.

  Dobry den chcela by som sa spytat ako je natom s balíčkov moje bábätko oblasť porodnica Dunajska Streda popripade Samorin. Dakujem

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Dunajskej Strede s nami, bohužiaľ, nespolupracuje. Hľadáme tam náhradné miesto, kde by ste mohli balíček získať.

 19. Ivana G.

  Zdravim vás mi sme balíček dostali v nemocnici v Poprade, ale niektoré veci tam chýbali ako vy máte na obrázku, je to smutné, že ešte vyberajú vecí deťom

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemusí to tak byť, aj keď sa to asi stať výnimočne môže. Ale obsah balíčkov sa mení, možno ste dostali balíček iný, ako na obrázku 🙂

 20. Elena B.

  spolupracujete aj s nemocnicou v Žiari nad Hronom ? Je možnosť niekde tu u nás v okolí získať tieto vaše darčekové boxi?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, nemocnica v Žiari nad Hronom s nami nespolupracuje a momentálne tam nie je žiadna možnosť, kde je možné získať balíček. Napíšte, prosím vás na office@happybaby.sk, kolega by mohol vedieť nové informácie.

 21. Wendy

  Dobrý deň, my sme rodili v Šaci, a žiaľ medzi sviatkami balíčky nerozdávali. Viem ho dostať spätne ? Ďakujem pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, je možné si ho vyzdvihnúť na pobočke VšZP v Košiciach – Senný trh 1. Môže pre to skočiť aj niekto iný z rodiny spolu s rodným listom bábätka 🙂

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, mali ste na mysli Michalovce? Ak, áno, tam vám balíček dajú na pobočke VšZP (Nám. slobody 17) a poistencom byť nemusíte.

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček je zdarma. Dostanete ho buď v pôrodnici, ak s nami spolupracuje, alebo v pobočke VšZP na východnom Slovensku. Odkiaľ ste, prosím vás?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, pôrodnica spolupracuje, ale stane sa tam, že balíčky mamičkám zabudnú dať. Určite sa naň opýtajte, prosím vás.

 22. Andrea F.

  Dobrý deň. Neplánujete zaradiť k nemocniciam kde sa dávajú tieto balíčky aj NsP v Galante? Prípadne VSZP v Galante???

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, radi by sme, ale nemocnica v Galante s nami spolupracovať neplánuje. Balíček by vám mohla dať pani Takáczová, má v Diakovciach prepôrodné kurzy pre mamičky. Zatiaľ nemáme ani dohodu s VšZP.

    1. mamička Vlasta

     DObrý deň, v Martine je možné dostať balíček v nemocničnej lekárni. Stačí, keď sa tam zastavíte s rodným listom, balíček vám určite vydajú. 🙂

     1. Michaela R.

      Ďakujem 😉

 23. vieradobekova@gmail.com

  Dobry den…mala sa narodila 1.9.2018…mame este moznost ziskat balicek? A ak ano cim sa treba na poistovni preukazat?

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, áno, balíček ešte môžete získať, ale poisťovne vám balíček vydajú jedine v miestach, kde s nimi máme dohodu: Košice, Rožňava, Sp. Nová Ves, Trebišov, Michalovce, Prešov, Svidník, Humenné, Vranov n. T., Bardejov. Aby ste balíček od nich získali, stačí, ak budete mať rodný list bábätka.

 24. petulda33@azet.sk

  Dobry den,nasa nemocnica s vami nespolupracuje,mna vsak zaujima ak by som chcela kufrik vyzdvihnut v poistovni musi tam byt dieta poistene,alebo staci ze ja som? Dakujem krasne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, balíček získate na pobočke VšZP aj keď nie ste poistencom, ale musí s nami spolupracovať ako výdajné miesto. Nie všetky spolupracujú.

 25. Mamička Gabika

  Dobrý deň, obraciam sa na vás s odporúčaním NsP FDR Banská Bystrica, v ktorej som rodila 16.10. Balíček Ja a moje dieťatko mi nebol odovzdaný z dôvodu že im vraj neboli dodané včas. Preto mi odporučili aby som sa obrátila priamo na vás. Chcem sa teda spýtať či je ešte možné tento balíček obdržať.Ďakujem pekne

  1. mamička Vlasta

   Dobrý deň, v prípade, že im balíčky chýbali, čo je možné, pretože sa zaváža zhruba podľa počtu pôrodov a miesta v pôrodnici na uskladnenie tiež nie je veľa, je tu možnosť zastaviť sa pre balíček v nemocnici (môže hocikto z rodiny, keď bude mať cestu okolo) s rodným listom bábätka a balíček vám vydajú spätne. Spomeňte našu komunikáciu, balíčky vydajú mamičkám vždy spätne.

 26. Michaelka

  Ak som rodila v nemocnici, ktorá s vami nespolupracuje, a nebývam ani blízko miest, kde sú pobočky VšZP, môžem získať darčekový box? Príp. sa aspoň dostať k publikácii. Ďakujem za odpoveď

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe