Happy Baby a Mamy v pohode? Konferencia plná zaujímavých tém

Happy Baby sa zúčastnilo konferencie Mamy v pohode v Bratislave. Aká bola konferencia, kde sme boli mediálnym partnerom?

Príjemná atmosféra, darček od Happy Baby, skvelé rozhovory. Usporiadateľky z Mamy v pohode si dali na výbere zaujímavých tém skutočne záležať. Dozvedieť ste sa mohli množstvo informácií týkajúcich sa malých detí, detskej módy, ich stravovania, alebo, ako byť zároveň mamou na materskej a pracovať. Dorota Nvotová sa rozhovorila o tom, ako cestovať s deťmi a popritom podnikať.

Vedľa v sále sa viedli rozhovory o tom, ako zariadiť izbičku podľa Feng Shuei, či o tom, ako spracovať tému mobilov a detí. Nevynechali ani tému partnerstva či detskej psychiky a porúch správania. A to bol len zlomok.

Každá mamička si určite našla to svoje a verím tomu, že z toho načerpala aj množstvo kvalitných, ale hlavne použiteľných informácií.

Mamička Lucka, ktorej sa podarilo vyhrať vstupenku, sa konferencie zúčastnila a poslala nám zopár fotografií a postrehov, ktoré s jej dovolením uverejníme 🙂

“Najviac sa mi páčilo, že som si mohla kúpiť edukačné kartičky “trochainak”, majú iba eshop a videla som ich v tv, veľmi som tie kartičky chcela. Potom ma zaujala prezentácia ku knihe Krotitelia mobilov, bola formou diskusie a bola zaujímavá, oči otvárajúca a poučná.

A pačilo sa mi, že som mohla zobrať malú a v každej konferenčnej miestnosti (boli dve) bol paravan so stoličkou na dojčenie. Čiže som mohla malej dať jesť a aj stále počúvať konferenciu.”

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Na konferencii bolo možné kúpiť si za lepšiu cenu rôzne knižky a nebola núdza ani o iné zaujímavé stánky. Mohli ste tu vidieť zaujímavé drevené hračky, kozmetiku pre deti od Weledy, ochutnať kaše od Dr. Oetkera či vyskúšať si znakovú reč Baby Sings. Nechýbali ani súťaže a tombola 🙂

Mamy v pohode nekončia, navštíviť ich môžete ešte v Košiciach a v Žiline! Aj tam nájdete darčeky od nás!

Zdieľajte
Malicek OZ daneMalicek OZ dane

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe