Zvečnite všetky okamihy s dieťaťom

Každý rodič vie, že čas plynie rýchlo, a naše deti rastú ako z vody. Nestačíme sa ani obzrieť, a naše sladké bábätko sa zmení na behajúce batoľa, ktoré sa čoskoro stane predškolákom, a neskôr žiakom. Všetky tieto okamihy chceme samozrejme zachovať a zvečniť – najradšej v rôznych formách, s využitím čo možno najkvalitnejších výrobkov.

Fotokniha k prvým narodeninám dieťaťa

Jedným zo súčasne najobľúbenejších výrobkov ponúkaných fotografickým odvetvím je tak zvaná fotokniha. Je jasné, že nájde celý rad použití, ale rodičov samozrejme najviac zaujíma vytvorenie si albumu – kompilácie, ktorá bude venovaná ich najmilovanejšiemu dieťaťu. Chronologicky roztriedené fotografie, ktoré dokumentujú prvý rok, sa stanú ideálnou pamiatkou a krásne vydaným spomienkovým albumom, ku ktorému sa môže celá rodina po rokoch vracať. Je možné ho tiež venovať ako darček. Ponúkanú, okrem iného Empikom, fotoknihu je možno skrášľovať, pridávať ozdoby, zatiaľ čo samotné fotografie možno obohatiť najviac podrobnými popismi – kedy bola fotografia zhotovená, za akých okolností, koľko týždňov alebo mesiacov vtedy naše dieťa malo. Celok bude vyzerať oveľa lepšie ako obyčajné fotografie v albume.

Páči sa vám fotokniha? Mamičky registrované v našom klube môžu využiť zľavy 40 %.

Fotiek nie je nikdy dosť

Ale samozrejme, nikto nebude čakať celý rok, rozhodná väčšina rodičov robí svojim deťom fotografie non stop a priebežne ich vyvoláva. Občas si chceme postaviť fotografiu milovaného dieťaťa na stole v práci, inokedy rozdať niekoľko kusov ako darček rodine alebo známym. Taktiež aj tu nám prichádza s pomocou servis Empik Foto. Široká ponuka fotografií v rôznych formátoch a na rôznych papieroch dovolí každému pyšnému rodičovi pravidelne vyvolávať snímky svojho dieťaťa a užívať si ich každý deň. Najmä, že niektorí z nás robia týchto fotografií skutočne veľa – často s úmyslom ich umiestniť na sociálnych sieťach. Taktiež aj v tomto prípade má Empik skvelé riešenie – ak si myslíte, že fotografiu, ktorú ste urobili pred časom a nahrali na Facebook alebo Instagram, by ste radšej vyvolali a postavili si vedľa vázy alebo na stole v kancelárii, stačí ju importovať priamo zo sociálnej siete a… voila! Fotka je tu!

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

A čo takto obraz?

Medzi fotoproduktmi poskytovanými Empikom nájdeme taktiež menej typické ponuky. Príkladom toho môžu byť panely, plagáty alebo obrazy. Výhodou obrazu je nielen jeho veľkosť a ďalšie možnosti využitia – môžeme ho zavesiť na stenu. Viac ako 30 výnimočných šablón nám dovoľuje vytvorenie unikátnych koláží, obrazov, ktoré pozostávajú z viacerých fotografií, pridanie pozadí, rámčekov a veľa ďalších postupov. Obraz si môžete navrhnúť od samého začiatku. Pridávať snímky, presúvať, obohacovať. Široká kolekcia pozadí, klipartov a rámčekov spôsobí, že keď skončíte navrhovať jeden – budete chcieť začať okamžite s druhým! Celok vám nezaberie viac ako tri minúty, a v prípade potreby vám naši grafici vaše fotografie upravia. Samozrejme, aj v prípade obrazov, máte k dispozícii rôzne formáty (štvorec, zvislý alebo vodorovný obdĺžnik) a rozmery (od 20×30 alebo 30×30 až po 70×70 a dokonca 100×70).

Alebo maskota?

Deti milujú plyšáky. Nakoniec, buďme úprimní, dospelí taktiež. Takže ideálnym darčekom pre naše dieťa bude… maskot s jeho fotografiou! Opička, medvedík, slon, králik. Možností je naozaj veľa, a každý plyšák môže mať oblečené tričko s fotografiou vášho dieťaťa. Týmto spôsobom, namiesto toho, aby bol iba jednou z mnohých hračiek, sa stane osobným a svojho druhu jedinečným maskotom, s ktorým si bude rado dieťa hrať a bude ukazovať prstom – mami, tati, pozrite sa, to som ja! Pre naše milované „srdiečka“ tiež môžeme vytvoriť celý rad fotoproduktov s tou istou fotografiou (alebo fotografiami z jednej oslavy alebo udalosti) – napríklad fotografiu do rámčeka na stolček, hrnček, maskota, obraz, plagát… Niečo také za čias nášho detstva neexistovalo. A to je škoda!

Zdieľajte
Malicek OZ daneMalicek OZ dane

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe