K projektu Happy Baby s partnermi ďakuje sestričkám sa pripojil aj EUCERIN. Do jednotlivých pôrodníc, kam pravidelne zavážame naše balíčky pre mamičky, teraz v spolupráci s Eucerinom putujú ich prípravky pre sestričky.
Veríme, že ich tento dar poteší a pomôže pri starostlivosti o ich pokožku, ktorá potrebuje dodať energiu a hydratovať, čo je obzvlášť v týchto dňoch veľmi dôležité. Nechajte starostlivosť o svoju pokožku na Eucerine, keďže vy sa staráte o nás.
A na čo sa môžu sestričky tešiť?
Eucerin prípravky pre intenzívnu hydratáciu namáhanej pokožky, podporujúce jej regeneráciu a obnovu prirodzenej ochrannej bariéry pokožky.
Ďakujeme za vašu prácu, veľmi si ju vážime – to je osobný odkaz od Eucerinu všetkým šikovným a obetavým zdravotným sestrám!
Ďakujeme sestričkám za pomoc!