Súťaž o 3 balíčky s výživovými doplnkami Jamieson

Rodičia pripravte sa na nový školský rok s výživovými doplnkami Jamieson. 

Súťažte o 3 balíčky s doplnkami Jamieson.

Pomaly sa blíži nový školský rok a nástup vašich detí do škôlok a škôl. Po krásnych letných prázdninách čakajú vaše deti nové zážitky, noví kamaráti, ale tiež s tým spojené aj bežné detské ochorenia. Už teraz sa obávate tejto zaťažkávajúcej skúšky? Nádcha, kašeľ, nachladnutie – tomu všetkému sa dá predísť vďaka rôznym doplnkom stravy na podporu imunity. Pre tri mamičky máme pripravené balíčky plné vitamínov pre ich deti.

Každý balíček obsahuje Jamieson omega 3 kids gummies – rybičky a Jamieson vitamín D3 kids.

Jamieson D3 kids

Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí. Vitamín D3 na cmúľanie s chutnou jahodovou príchuťou v tabletách v tvare medvedíka pandy. Je vyrobený z prírodných zdrojov, neobsahuje aspartám, umelé príchute, farbivá a konzervanty.

 

Omega 3 kids gummies

Želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia (jahodovou, banánovou, pomarančovou a citrónovou) získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Obsahujú omega‑3 esenciálne mastné kyseliny DHA‑kyselina dokozahexaénová a EPA‑kyselina eikozapentaénová.  

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Súťaž trvá od 15. 8. do 15. 9. 2019, možnosť súťažiť získajú mamičky, ktoré odpovedia na našu otázku správne a ich odpoveď príde vždy ako 160., 200. a 300. v poradí. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže.

Mamičky, ktoré budú výherkyňami v súťaži, budeme informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Pokiaľ sa nám mamičky nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia testovania prostredníctvom e-mailu ani telefónu, strácajú nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí v súťaži budete vyradený.

Na účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 911 921 923, email: (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte
Jamieson_zpět do školyJamieson_zpět do školyreklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe