Vychytávky pre deti do školy a škôlky

Deti sa už chystajú do nového kolektívu a za novým dobrodružstvom. Všetko dôležité už máte pripravené. Existujú však rôzne vychytávky pre deti, ktoré im pomôžu v škole a škôlke lepšie sa aklimatizovať.

Pyžamo, batôžtek, prezúvky, gumáky či rôzne iné pomôcky, ktoré deti v škole či škôlke potrebujú už čakajú v izbičke na začiatok školského roka. Ak však ešte chcete deťom spríjemniť príchod do nového prostredia, určite si pozrite vychytávky, ktoré sme pre vás objavili.

Vychytávky pre deti do školy a škôlky

KPP – malá krabička poslednej záchrany. Určite deťom pobaľte do malej krabičky pár kusov náplastí s obrázkami ich obľúbených postavičiek. Pribaľte tam mastičku na popraskané pery alebo maličký sprej na rany, ktorý neštípe. Pre dievčatká nejakú sponku a gumičku do vláskov. Deti budú spokojné a v prípade odrenín budú viac v kľude, keď budú týmto disponovať.

Ďalšou vychytávkou sú nálepky do topánok, dieťa vďaka nim bude vedieť, ktorá topánočka je pravá a ktorá ľavá. Alebo s nimi môžete urobiť špeciálne hodiny alebo kalendár, kde vidia celý svoj nový harmonogram dňa či celého mesiaca. Inšpirovať sa môžete aj náramkom s telefónnym číslom, ktoré bude mať vaše dieťa u seba.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Viac inšpirácie nájdete na našej nástenke na Pintereste Vychytávky pre deti do škôl a škôlok.

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe