SÚŤAŽ o hojdačku a sedátko pre vaše bábätko

Mať chvíľku voľné ruky, najesť sa v kľude alebo uvariť večeru? Sen každej mamičky malého bábätka? Vyhrajte v našej súťaži hojdačku a sedátko v jednom Ocean Wonders od Fisher Price a uvoľnite si ruky.

Čo presne môžete v súťaži vyhrať?

Sedátko Ocean Wonders

  • so šiestimi pesničkami, zvukmi a s piatimi rýchlosťami hojdania a ukľudňujúcimi vibráciami
  • stabilný polohovač uľahčuje premenu z hojdačky na sedátko
  • má snímateľnú tyč s hračkami, ktoré stimulujú zmysly vášho bábätka
  • päťbodové bezpečnostné pásy udržujú vaše bábätko v bezpečí
  • pohodlné rukoväte umožňujú ľahké prenášanie.
  • sedátko je vybavené protišmykovými nožičkami
  • nosnosť sedátka Ocean Wonders je do 9 kg
  • poťah je možné prať v pračke

Súťažná otázka


 

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Súťaž trvá do 15. 12. 2018 do 23:59, výhru získa súťažiaci, ktorý odpovie správne na otázku a odpoveď príde ako 150. v poradí. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže.

V prípade výhry v súťaži budeme výhercu informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do súťaže bude súťažiaci zo súťaže vyradený.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/444 615 95, email: (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe