Súťaž s dm drogerie markt

Zúčastnite sa a odpovedzte na otázku, tri z vás, ktoré odpovedia správne, bude čakať jeden z troch darčekových balíčkov od spoločnosti dm drogerie markt.

Obsah balíčka tvorí 1x detský ovocný čaj babylove, 1x alverde krém do nepriaznivého počasia, 1x babylove upokojujúca pena do kúpeľa pred spaním, 1x babylove termoska a vankúšik jednorožec.

babylove detský ovocný čaj, 40 g – Bio ovocný čaj z prírodných, extra jemných zložiek je vhodný pre deti od piateho mesiaca. Jablká, šípky, mrkva, cvikla a čučoriedky dodávajú čaju lahodnú chuť. 

alverde krém do nepriaznivého počasia, 50 ml – Chlad, vietor a drsné počasie nemajú žiadnu šancu: vegánsky detský krém s extraktom z harmančeka a bambuckým maslom posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a tvorí na nej upokojujúci ochranný film. Citlivá detská pokožka bude intenzívne ošetrená a hydratovaná.

 

babylove upokojujúca pena do kúpeľa pred spaním, 500 ml – Uvoľňujúci kúpeľ „Spi sladko“ obzvlášť jemným spôsobom čistí pokožku vášho dieťatka. Kúpeľ obsahuje hodnotný éterický levanduľový olej, ktorý vaše dieťa uvoľní a popritom mu môže pomôcť rýchlejšie zaspať.

babylove termoska – Vďaka termoske vydržia nápoje dlhšie studené alebo teplé. Termoska je z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele a má praktický bezpečnostný uzáver, ktorý možno otvoriť a zavrieť jednou rukou.

vankúš jednorožec

Súťažná otázka:


AKÉ SÚ PODMIENKY SÚŤAŽE?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Súťaž trvá do 30. 11. 2018 a výhru získajú 3 mamičky, ktoré vyplnia formulár vždy 50., 100. a 150. v poradí. Pre bližšie informácie o podmienkach súťaže, výhrach a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže uvedené vyššie.

V prípade výhry v súťaži budeme výhercov informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže bude súťažiaci zo súťaže vyradený.

Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe