Dojčenská voda súťaž – prieskum

Bábätko s flašou

Milé mamičky, zúčastnite sa súťaže a prieskumu dojčenskej vody. Vyplňte krátky dotazník. Tri z vás, ktoré sa prieskumu zúčastnia, dostanú balíček v hodnote 20 eur.

Mnoho žien používa dojčenskú vodu na prípravu náhradnej dojčenskej výživy alebo na doplnenie pitného režimu detí. Chceme vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka o vašich skúsenostiach. Pomôžete nám tak lepšie zistiť priania mamičiek a zároveň získajte možnosť byť jednou z tých, ktorá dostane balíček v hodnote 20 eur.

Mamičky mamičkám s láskou!

AKÉ SÚ PODMIENKY SÚŤAŽE?

Súťaže – prieskumu sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Výhru získajú 3 mamičky, ktoré vyplnia formulár vždy 50. v poradí. Pre bližšie informácie o podmienkach súťaže, výhrach a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže uvedené vyššie.

V prípade výhry v súťaži budeme výhercov informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže bude súťažiaci zo súťaže vyradený.

Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov).

Zdieľajte
Empik fotoreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe