Súťažte o balíček BioGaia!

Mamičky, poďte si zasúťažiť o balíček BioGaia a podporte svoju imunitu aj imunitu vášho dieťatka.

Budúcnosť vášho dieťaťa začína už dnes

V čreve sa nachádza 80 % buniek imunitného systému. Počas prvých 1000 dní života dieťaťa máte jedinečnú možnosť ovplyvniť zloženie jeho črevnej mikroflóry a podporiť zdravie v dospelosti.

Výherný balíček obsahuje:

BioGaia probiotické kvapky

Najčastejšou príčinou bolesti bruška u bábätiek býva nezrelá tráviaca sústava, ktorá spôsobuje plynatosť v zažívacom trakte. Dlhodobo sa oplatí podporovať rovnováhu v tráviacom trakte probiotikami, ktoré sú pre detské telíčko prirodzené, podporujú nielen správne trávenie, ale aj imunitu. Je možné ich užívať dlhodobo a dieťa sa nimi nemôže predávkovať.

Pre zaistenie spokojného bruška a podporu imunity vášho dieťatka môžete využiť tiež probiotické kvapky Biogaia. Tieto probiotiká obsahujú unikátny patentovaný kmeň baktérií Lactobacillus reuteri Protectis®.

                                                                                                             

   

 

BioGaia žuvacie tablety   

Správne fungujúca črevná mikroflóra vám zároveň zabezpečí aj dobré trávenie. Tráviace problémy trápia hlavne nás, ženy. Probiotické žuvacie tablety BioGaia®, ktoré predstavujú jednoduchý, bezpečný a pohodlný spôsob pre získanie a udržanie zdravej črevnej rovnováhy a zlepšenie tráviacej funkcie. Tieto tablety obsahujú unikátny patentovaný kmeň baktérií Lactobacillus reuteri Protectis® – v dennej dávke 100 miliónov živých baktérií.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Stačí odpovedať na otázky nižšie 🙂

Správnu odpoveď nájdete na webe www.biogaia.sk
Správnu odpoveď nájdete na webe www.biogaia.sk
Správnu odpoveď nájdete na webe www.biogaia.sk

AKÉ SÚ PODMIENKY SÚŤAŽE?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť vyhrať získajú 3 mamičky, ktoré vyplnia správne súťažnú otázku a formulár. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak súťaže máte od 14. 5. 2020 do 14. 6. 2020. Výhru získajú 3 súťažiace, ktoré zodpovedajú otázku a ich odpoveď príde ako 100., 200. a 300.v poradí.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí bude mamička zo súťaže vyradená.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte
reklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe