Poďte s nami súťažiť o krásne fotografie vás a vašho bábätka

Premýšľate nad krásnymi a vkusnými profesionálnymi fotografiami vášho bábätka či celej rodiny? Zúčastnite sa našej súťaže a vyhrajte balíček fotiek od fotografky Ľubice Plankovej v ateliéri v Bratislave.

Krásne, vkusné a profesionálne fotky?

Ľubica Planková v rámci svojich služieb ponúka fotenie novorodeniatok, starších detí či celých rodín, osláv a podobne.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Výherkyne získajú balíček 10 fotiek, ktoré pre ne na želanie odfotí fotografka! Výhru môžu získať 3 mamičky, ktoré nám odpovedia na súťažnú otázku.

Viac informácii o práci Ľubici Plankovej nájdete na webe, IG alebo FB

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

SÚŤAŽE sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť majú všetky mamičky. Výhru získava mamička, ktorej odpoveď príde 30., 90. a 120. v poradí.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac fotiek do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená. Súťaž trvá do 7. 9. do 7. 10. 2020.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

 

 

 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe