Neviete vybrať výbavičku pre vaše bábätko? Vyhrajte stupenky na veľtrh PRODÍTĚ a vyberajte

Čoskoro sa bude konať veľtrh PRODÍTĚ v Brne 5. – 8. 3. 2020, kde nájdete všetko pre vaše malé ratolesti. Poďte s nami súťažiť a môžete vyhrať vstupenky pre 3 páry.

Stále neviete, aký kočík by bol pre vás ideálny? Alebo si nie ste istí príkrmami? Neviete, či ísť do plienok látkových alebo len chcete vyskúšať rôzne druhy na jednom mieste? Nemáte ešte postieľku či výbavičku pre bábätko?

Určite neváhajte a zúčastnite sa jednej z najväčších výstav v rámci Českej aj Slovenskej republiky.

Najväčší výber detského tovaru vrátane horúcich noviniek proste nájdete na tejto výstave. Ak si chcete vybrať a rovno zakúpiť kočík, hračky či autosedačku, budete na správnom mieste. Účasť potvrdili hlavní českí výrobcovia a dovozcovia.

Nemusíte mať obavy ani o to, ako to zvládnu vaše deti. Na výstave bude detský kútik, miesto na prebaľovanie, rôzne aktivity pre deti a tiež súťaže.

Súťaž skončila 1. 3. 2020

A my máme tú česť vyhlásiť výherkyne, s ktorými sa na veľtrhu stretneme a veľmi sa tešíme 🙂

Srdečne gratulujeme:

Helene Hrnčiakovej

Jane Benkovskej

Aurélii Fifíkovej

 

S výherkyňami sa spojíme a dohodneme predanie vstupeniek, ktoré bude na mieste veľtrhu.

Každá výherkyne vyhráva 2 lístky.

Ešte raz gratulujeme a tešíme sa na vás!

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

AKÉ BOLI PODMIENKY SÚŤAŽE?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť má každá mamička, ktorá odpovie správne na otázku a jej odpoveď príde ako 30., 60., 90. v poradí. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak súťaže máte od 17. 2. 2020 do 1. 3. 2020.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe