SÚŤAŽ – 5 balíčkov dekoratívnej kozmetiky Catrice

Milé mamičky, chcete aj vy získať balíček dekoratívnej kozmetiky Catrice? Nepremeškajte túto možnosť a zapojte sa do našej SÚŤAŽE.

Súťažte o 5 balíčkov dekoratívnej kozmetiky Catrice

Každý balíček dekoratívnej kozmetiky Catrice obsahuje paletku Catrice na pery, špeciálny lesk na pery Catrice, lak na nechty Catrice, očné tiene strieborné Catrice, tekuté očné tiene.

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Súťaž trvá od 11. 7. do 15. 8. 2019, možnosť súťažiť získajú mamičky, ktoré odpovedia na našu otázku správne a ich odpoveď príde vždy ako 50., 90., 150., 200. a 250. v poradí. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže.

Mamičky, ktoré budú výherkyňami v súťaži, budeme informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Pokiaľ sa nám mamičky nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia testovania prostredníctvom e-mailu ani telefónu, strácajú nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí v súťaži budete vyradený.

Na účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 911 921 923, email: (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe