SÚŤAŽ – o 5 balíčkov dermokozmetiky Eucerin

Eucerin je značka dermokozmetickej starostlivosti odporúčaná dermatológmi, jej základ tvorí rozsiahly vedecký výskum. Pomáha udržiavať a obnovovať správne fungovanie kože, a tým Vám dáva istotu zdravej a krásnej pleti.

Výherný balíček obsahuje produkty, ktoré ocenia rovnako nastávajúce ako aj novopečené mamičky.

Eucerin Telový olej proti striám

Obsahuje iba 100 % prírodné oleje, ktoré zlepšujú pružnosť pokožky; ideálny na použitie počas tehotenstva.

Eucerin Aquaphor Regeneračná masť 45ml

Masť bez obsahu vody pomáha obnovovať, chrániť a upokojovať suchú až veľmi suchú, popraskanú a podráždenú pokožku. Vytvára ideálnu ochrannú bariéru, ktorá podporuje regeneráciu pokožky. Vhodná aj pre citlivú detskú pokožku.

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém

Regeneračný nočný krém pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti. Obsahuje thiamidol, ktorý cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu.

 

Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor

Lokálny aplikátor s thiamidolom, ktorý prináša presné riešenie pre drobné oblasti hyperpigmentácie. Pleť získava jednotnejší tón. Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov

Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre posilnenie vlasových korienkov a spomalenia procesu rednutia vlasov. Obsahuje upokojujúci licochalcon A na zmiernenie mikrozápalov vlasovej pokožky, ktoré oslabujú vlasové korienky.

Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov

Šampón proti bol špeciálne vyvinutý, aby podporil účinok Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávaniu vlasov. Ich spoločné pôsobenie spomaľuje proces vypadávania vlasov. Obsahuje dve účinné látky prirodzene sa vyskytujúce v tele – karnitín a kreatín, vďaka ktorým pomáha posilňovať  vlasové korienky. Pri pravidelnom používaní účinne spomaľujú rednutie vlasov a dodávajú vlasom zdravý lesk, hebkosť a pružnosť.

 

Súťaž bola ukončená a nás teší Váš obrovský záujem o túto kozmetiku!

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe