Súťaž o 6 balíčkov kozmetiky Pure Beginnings od Bio Regál

Súťaž, ktorá stojí za to! Mamičky, ktoré nám odpovedia na otázku, môžu získať jeden zo 6 balíčkov kvalitnej ekologickej kozmetiky Pure Beginnings.

Táto darčeková sada obsahuje tekuté mydlo a šampón, telové mlieko a krém na zapareniny.

Všetky sú vyrobené s upokojujúcim organickým Baobabom, ktorý sa postará o jemnú detskú pokožku.

Darčeková sada pre bábätká sa skladá z nasledujúcich produktov:

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Stačí zodpovedať otázku, odpoveď na otázku nájdete na webe www.bioregal.sk 🙂

AKÉ SÚ PODMIENKY SÚŤAŽE?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť vyhrať získa 6 mamičiek, ktoré vyplnia súťažnú otázku a formulár. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak súťaže máte od 25. 3. 2020 do 10. 4. 2020. Výhru získa 6 súťažiacich, ktoré zodpovedajú otázku a ich odpoveď príde ako 50., 100., 150., 200., 250. a 300. v poradí.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí bude mamička zo súťaže vyradená.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

 

 

 

 

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe