Súťaž o 8 vianočných balíčkov dermokozmetiky Eucerin

Starostlivosť o pleť bez kompromisov. To najlepšie z kozmetiky a farmácie. Už 119 rokov. Taká je dermokozmetika Eucerin.

Eucerin– svetová špička v oblasti dermokozmetiky, ktorú každý deň odporúčajú dermatológovia a lekárnici po celom svete. Kozmetika pre všetkých, ktorí chcú získať alebo si udržať zdravú a krásnu pleť.

Tiež už nedočkavo očakávate Ježiška? Súťažte s nami o jeden z vianočných balíčkov dermokozmetiky Eucerin.

 

Vianočný balíček obsahuje:

  • pH5 Sprchový gél (400 ml) – Vhodný aj pre deti od 3 mesiacov.
  • pH5 Telové mlieko s ľahkou textúrou (400 ml) – Vhodný aj pre deti od 3 mesiacov.
  • Dermocapillaire pH5 Jemný šampón (250 ml) – Vhodný aj pre deti od 3 mesiacov.
  • Balzam na pery Acute Lip balm
  • UreaRepair PLUS Krém na ruky 5 % Urea (50 ml)
  • Aquaphor Regeneračná masť (45 ml)
  • Hyaluron-Filler Vitamín C Booster (8 ml) – s 10 % čistým vitamínom C
  • Hyaluron-Filler Hyaluronová intenzívna maska (4 ks v balení)
Pořadí: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Odpovedzte na našu súťažnú otázku:

Aké sú podmienky sútaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť získa každá mamička. Vyhráva 8 súťažiacich (8 vianočných balíčkov dermokozmetiky Eucerin), ktorí nám správne odpovedia na našu súťažnú otázku a budú v poradí odoslaných správnych odpovedí na  25., 75., 150., 225., 375., 450.,  525., 700. mieste. Možnosť súťažiť máte od 26. 11. do 10. 12. 2019.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do súťaže bude mamička vyradená.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

 

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe