SÚŤAŽ – o knihu Baby motýlie masáže

Vyhrajte krásne ilustrovanú, odbornú a dôvtipnú publikáciu o svete RELAXÁCIE, ktorou môžete do našich šedých všedných dní vniesť pocity BEZPEČIA, KĽUDU a ROVNOVÁHY – knihu plnú dotykov – Baby motýlie masáže.

Baby motýlie masáže – kniha plná dotykov

Knižka Baby motýlie masáže je intuitívny SPRIEVODCA svetom nežných dotykov, prevoňaná esenciálnymi olejčekmi. Pomôže Vám pochopiť základy RELAXÁCIE, osvojiť si techniku Baby motýlích masáží. Objavíte tak krásu okamžiku a prehĺbite citové puto medzi vami a vaším drobčekom.

S knihou dostávate obrázkový manuál, ktorý Vám pomôže pochopiť princípy každodenných rituálov…

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Súťaž trvá do 15. 7. 2019, možnosť súťažiť získa mamička, ktorá odpovie na našu otázku a jej odpoveď príde vždy ako 200. v poradí. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže.

Mamičku, ktorá bude výherkyňou v súťaži, budeme informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia testovania prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí v súťaži budete vyradený.

Na účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 911 921 923, email: (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte
MultimumMultimumreklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe