SÚŤAŽ – o strieborné šperky MOSHNA

Česká šperkárska značka MOSHNA a Happy Baby vám prinášajú súťaž o jedinečné strieborné šperky. Vyhrajte úžasné strieborné šperky – set prívesku, retiazky a náušníc alebo strieborný prívesok s retiazkou MOSHNA. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a šperk je váš.

MOSHNA – značka českých strieborných šperkov

Spoločnosť MOSHNA je český výrobca strieborných šperkov, ktoré sú vyrobené z kvalitného sterlingového striebra 925/1000 s ochrannou vrstvou čistého striebra. Vo výnimočnej kolekcii Exclusive sú šperky navyše obohatené vrstvou ródia. Šperky neobsahujú žiadne škodlivé látky ako nikel alebo kadmium a sú tak zdravotne nezávadné. Na e-shope www.moshna.cz nájdete rôzne vzory strieborných náušníc, rôzne typy a veľkosti nápaditých príveskov na retiazke, náramky, náhrdelníky, s kamienkami aj bez, jednoduché i jemne prepracované šperky.

Šperky Jungle Pinkee pre deti

Pod značkou Jungle Pinkee máme aj veľa veselých strieborných detských šperkov na krk aj ušká malých slečien v podobe zvieratiek, kvietkov a ďalších roztomilých motívov. Navyše máme pripravené aj skvelé šperky pre mužov.

Galéria výherných šperkov:

Súťaž o šperky Moshna bola ukončená! Výhercovia:

Michaela T. – Nemčice

Petra K. – Košice

Nikoleta K. – Levice

Zdieľajte
Jamieson_zpět do školyJamieson_zpět do školyreklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe