SÚŤAŽ – o strieborné šperky MOSHNA

Česká šperkárska značka MOSHNA a Happy Baby vám prinášajú súťaž o jedinečné strieborné šperky. Vyhrajte úžasné strieborné šperky – set prívesku, retiazky a náušníc alebo strieborný prívesok s retiazkou MOSHNA. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a šperk je váš.

MOSHNA – značka českých strieborných šperkov

Spoločnosť MOSHNA je český výrobca strieborných šperkov, ktoré sú vyrobené z kvalitného sterlingového striebra 925/1000 s ochrannou vrstvou čistého striebra. Vo výnimočnej kolekcii Exclusive sú šperky navyše obohatené vrstvou ródia. Šperky neobsahujú žiadne škodlivé látky ako nikel alebo kadmium a sú tak zdravotne nezávadné. Na e-shope www.moshna.cz nájdete rôzne vzory strieborných náušníc, rôzne typy a veľkosti nápaditých príveskov na retiazke, náramky, náhrdelníky, s kamienkami aj bez, jednoduché i jemne prepracované šperky.

Šperky Jungle Pinkee pre deti

Pod značkou Jungle Pinkee máme aj veľa veselých strieborných detských šperkov na krk aj ušká malých slečien v podobe zvieratiek, kvietkov a ďalších roztomilých motívov. Navyše máme pripravené aj skvelé šperky pre mužov.

Galéria výherných šperkov:

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Súťaž trvá do 31. 5. 2019, výhru získajú súťažiaci, ktorí odpovedia na našu otázku a ich odpoveď príde ako 100., 200. a 300 v poradí. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže.

V prípade výhry v súťaži budeme výhercu informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do súťaže bude súťažiaci zo súťaže vyradený.

Na účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 911 921 923, email: (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe