SÚŤAŽ- slnečná kozmetika EQ exkluzívne pre mamičky Happy Baby

Leto, slnko, voda … ideálna kombinácia. Doprajte si všetkého dosýta s ochranou od unikátnej slnečnej kozmetiky značky EQ France.

Chráňte to najcennejšie, a pritom si užívajte leto plnými dúškami.  Exluzívne pre  vás, mamičky Happy Baby, sme v spolupráci so značkou EQ France pripravili súťaž o jedinečnú novinku na trhu. Značka EQ France prináša špičkovú kvalitu slnečnej kozmetiky v BIO kvalite.

Live, Love, Care je ich motto

Láska nie je pre značku len základnou hodnotou, je to hodnota pre život. Chráni zdravie nielen našich najbližších, ale vďaka inovatívnym technológiám chráni tiež životné prostredie. Ako prvá na svete vyvinula značka EQ France opaľovaciu radu certifikovanú ako netoxickú pre koralové útesy a morské prostredie. Opaľovacia rada, ktorá rešpektuje morský život.

Zaujímate sa o životné prostredie a nie je vám jedno, aké zloženie má kozmetika, ktorú používate?

EQ France starostlivo vyberá čisté zložky, ktoré sú dobré pre pokožku a životné prostredie. Zloženie produktov je certifikované certifikátmi ECOCERT® a COSMEBIO®. Celý výrobný proces je kontrolovaný od pôvodu zložiek až po samotné balenie.

V tejto jedinečnej kozmetike nenájdete žiadne GMO zložky, neobsahuje parabény, fenoxyetanol, silikón, PEG, parfumy a syntetické farbivá.

Čo môžete vyhrať v našej súťaži?

Túto unikátnu slnečnú kozmetiku teraz môžete vyskúšať ako jedny z prvých na Slovensku. Pripravili sme pre vás 3 špeciálne balíčky kozmetiky EQ  France v hodnote 50 €. Všetko, čo budete počas leta potrebovať na ochranu proti slnku, nájdete v jednom balíku. Obzvlášť deti budú nadšené zo špeciálnych tyčiniek, ktoré prichádzajú v rôznych farbách. Modrá, fialová, zelená, khaki … akú si zamiluje práve vaše dieťa?

 

  • EQ BIO Minerálny krém na opaľovanie SPF 30 50ml
  • EQ 2v1 BIO Minerálna tyčinka a krém na opaľovanie SPF 50+ 20ml
  • EQ 100% Prírodná minerálna tyčinka na opaľovanie SPF 50+
  • EQ BIO Hydratačné mlieko po opaľovaní 130 ml

 

Všetky súťažné príspevky prečítame a naša redakcia vyberie tri najzaujímavejšie.

Súťaž o slnečnú kozmetiku EQ bola ukončená! Redakcia vyberie tri najzaujímavejše príspevky 🙂

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe