Vyhrajte mesačnú zásobu plienok

POZOR, POZOR! Pre 3 mamičky máme pripravenú MESAČNÚ ZÁSOBU PLIENOK, a naviac PRE PRVÝCH 300 mamičiek VOUCHRY V HODNOTE 5 Eur na nákup produktov Fred & Flo.

Stačí, keď sa zapojíte do našej súťaže a prieskumu o plienkach a detskej kozmetike a budete medzi prvými. Výhra vás určite neminie! Stačí, keď vyplníte náš dotazník a voucher v hodnote 5 Eur na nákup produktov Fred & Flo je váš. A ešte ste automaticky zaradené do súťaže, kde 3 mamičky vyhrajú mesačnú zásobu plienok.

Značka Fred & Flo

Na záver by sme Vám chceli značku Fred & Flo trochu bližšie predstaviť. Fred & Flo je značka výrobkov určených pre starostlivosť o bábätká a malé deti, ktorá je exkluzívne predávaná obchodným reťazcom Tesco. Zahŕňa detskú kozmetiku, detské vlhčené utierky a detské plienky / plienkové nohavičky všetkých veľkostí, t.j. od novorodencov až po deti do 18kg.  

Plienky Fred & Flo sú určené na deň i noc. Majú pružný pás a trojkanálikovú technológiu zabezpečujúcu rovnomerné odvádzanie tekutiny a dieťa tak rýchlejšie získa pocit sucha. Vďaka ultra pružným pásikom sa plienka lepšie prispôsobí tvaru bruška dieťaťa a priedušný materiál zaistí pohodlie vášho dieťatka. Maminkám uľahčí prácu indikátor vlhkosti. Keď sa dieťatko začína stavať na nohy, sú pre neho ideálne plienkové nohavičky Fred & Flo, ktoré sa ľahšie nasadzujú a sú vhodné pri prechode z plienok na spodnú bielizeň.

Súťaž o mesačnú zásobu plienok Fred&Flo bola ukončená!

Zdieľajte
reklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe