Súťažte o balíček BioGaia

Mamičky, poďte si zasúťažiť o balíček BioGaia a podporte svoju imunitu aj imunitu vášho dieťatka.

Budúcnosť vášho dieťaťa začína už dnes

V čreve sa nachádza 80 % buniek imunitného systému. Počas prvých 1000 dní života dieťaťa máte jedinečnú možnosť ovplyvniť zloženie jeho črevnej mikroflóry a podporiť zdravie v dospelosti.

Výherný balíček obsahuje:

BioGaia probiotické kvapky

Najčastejšou príčinou bolesti bruška u bábätiek býva nezrelá tráviaca sústava, ktorá spôsobuje plynatosť v zažívacom trakte. Dlhodobo sa oplatí podporovať rovnováhu v tráviacom trakte probiotikami, ktoré sú pre detské telíčko prirodzené, podporujú nielen správne trávenie, ale aj imunitu. Je možné ich užívať dlhodobo a dieťa sa nimi nemôže predávkovať.

Pre zaistenie spokojného bruška a podporu imunity vášho dieťatka môžete využiť tiež probiotické kvapky Biogaia. Tieto probiotiká obsahujú unikátny patentovaný kmeň baktérií Lactobacillus reuteri Protectis®.

                                                                                                             

   

 

BioGaia žuvacie tablety   

Správne fungujúca črevná mikroflóra vám zároveň zabezpečí aj dobré trávenie. Tráviace problémy trápia hlavne nás, ženy. Probiotické žuvacie tablety BioGaia®, ktoré predstavujú jednoduchý, bezpečný a pohodlný spôsob pre získanie a udržanie zdravej črevnej rovnováhy a zlepšenie tráviacej funkcie. Tieto tablety obsahujú unikátny patentovaný kmeň baktérií Lactobacillus reuteri Protectis® – v dennej dávke 100 miliónov živých baktérií.

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe