Kamerka EZVIZ otestovaná skutočnými rodičmi môže byť vaša!

kamerka ezviz

Registrujte sa na webe a sledujte nás na sociálnych sieťach – každý mesiac môže byť jedna kamerka EZVIZ vaša. Súťaže sa zúčastníte tak, že odošlete fotografiu s akýmkoľvek naším darčekovým balíčkom a podelíte sa s ňou na sociálnych sieťach pod #happybabySK a #ezviz.

Každý 12. deň v novom mesiaci vyberieme najkreatívnejšiu fotku, ktorej autor/ka získa kamerku! Víťaznú fotku následne umiestnime na profile Happy Baby SK na Facebooku a Instagrame.

A s čím vám kamerka EZVIZ pomôže?

Pomôže ochrániť vašu domácnosť pred nevítanou návštevou. Ale my mamičky najviac oceníme možnosť nastavenia kamerky ako pestúnky, pretože detekuje aj pohyb bábätka. Pomocou aplikácie vo vašom mobilnom telefóne, mikrofóne a reproduktore v kamere môžete na vaše bábätko hovoriť a ukľudniť ho tak aj uprostred noci. Vďaka vylepšenej technológii viditeľnosti v tme uvidíte vaše bábätko na kamere aj uprostred noci, bez nutnosti mať v izbičke rozsvietené.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Registrujte sa a podeľte sa s fotkou s balíčkom Happy Baby na sociálnych sieťach! Nezabudnite doplniť #happybabySK a #ezviz

 

Pravidlá: Súťaže sa môžu zúčastniť všetky mamičky, ktoré dostali akýkoľvek produkt od Happy Baby. Je jedno, čo fotíte: seba, prírodu, dieťa, necháme to na vašej fantázii. Podmienkou je vždy produkt od Happy Baby viditeľný na fotke. Súťažiť môžete opakovane každý mesiac, ale vždy je nutné poslať novú fotku.

Zdieľajte
  1. Simona K.

    Prosím vás skúšala som sa zapojiť do sútaže aj som pridala fotku aj na môj fb ale aj priamo na vašu fb stránku ale není tam urobila som niečo zle?

    1. mamička Vlasta

      Dobrý deň, balíček môžete získať od gynekológa alebo v pôrodnici, ak s nami spolupracujú, prípadne v náhradnom výdajnom mieste 🙂

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe