Zapojte sa do prieskumu potravinovej intolerancie a vyhrajte s Kauflandom

intolerancia

Začína to nevinne – bolesťami brucha. Tráviace a zažívacie ťažkosti, ktoré nás trápia nielen po tom, čo sa občas prejeme, by sme nemali podceňovať. Problémy s alergiou alebo potravinovou intoleranciou má dnes veľa ľudí. Prichádzajú nečakane a môžu nás prekvapiť v ktoromkoľvek veku.

Zapojte sa do Kaufland prieskumu a odpovedzte nám na pár otázok. Neexistujú správne odpovede, zaujíma nás, ako je to u vás doma.

Kaufland má značku produktov K-free pre intolerantných

Či sa už chcete vzdať gluténu, laktózy dobrovoľne, alebo nedobrovoľne – zo zdravotných dôvodov, potom by ste mali určite poznať produkty K-free. Nájdete ich v Kauflande. Môžeme vás ubezpečiť, že vám zjednodušia život a uľahčia nakupovanie. Buďte bez obáv, síce  neobsahujú glutén ani laktózu, ale sú lahodné a chutné, čoho dôkazom sú ich verní fanúšikovia.

potravinová intolerancia k freeV Kauflande nájdete 14 bezgluténových a 11 bezlaktózových produktov za príjemné ceny. Vyberte si aj vy vášho favorita, napríklad z bezlaktózových mliečnych produktov, od jogurtov až po plnotučné mlieko. Rovnako bohatá je aj bezgluténová ponuka. Napríklad, lahodné zmesi na pečenie, alebo rôzne druhy chutného pečiva K-free, ktoré jednoducho treba ochutnať 😉

Privítame, ak sa v prípade výhry podelíte s nami o skúsenosti (s nákupom na poukážku) v skupinke Mamičky Happy Baby, prípadne na vašom vlastnom Instagram účte, kde nás označíte.

Prieskum trvá do 4. 10. 2021.

Kaufland K-free prieskum

 


Staňte sa fanúšičkou našich sociálnych sietí a sledujte nás, aby vám neunikla žiadna možnosť výhry, či testovania. FB Happy Baby  +  Mamičky Happy Baby  +  IG – Happy Baby

Zdieľajte
Kaufland KuniboKaufland Kuniboreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe