Súťaž o LEGO® DUPLO®10874 Parný vláčik

Možno aj vaše deti milujú stavebnice LEGO® ako deti na celom svete. Nekonečné možnosti fantázie a zábavného tvorenia, to sú stavebnice LEGO® DUPLO®. Detské ručičky ľahko uchopia šikovné kocky LEGO a postavia si niečo podľa svojich predstáv. Rozvíjajú tak jemnú motoriku a určite si vycibria aj slovnú zásobu, popri tom, ako si budú vymýšľať svoje vlastné príbehy. Pripravili sme pre ne súťaž o krásne stavebnice LEGO® DUPLO®.

Viac o súťaži LEGO

Súťažíme o stavebnicu LEGO® DUPLO® 10874 Parný vláčik pre deti od 2 do 5 rokov.

A nie jednu, ale hneď 10 týchto stavebníc. Takže minimálne 10 deťom (prípadne aj súrodencom) urobíme radosť.

Stavebnica LEGO® DUPLO®10874 Parný vláčik

Deti sa vydajú na výlet červenou lokomotívou. Vďaka jednoduchému ovládaniu a interaktívnym prvkom sa s ňou zahrajú aj najmenší. Môžu sa stať strojvedúcimi vláčika s motorom a technológiou Push & Go. Taký vláčik “pôjde” sám po tom, čo ho jemne postrčia dopredu. Zastavia ho pridržaním, alebo zdvihnutím z koľajníc.

Ukážte vašim ratolestiam, aké zábavné je ísť na výlet lokomotívou, alebo sa rovno stať jej strojvedúcim.

Pravidlá súťaže LEGO® 

  1. Súťažiť môžu mamičky detí od 2 do 5 rokov. Súťaže sa môže zúčastniť iba užívateľ registrovaný v klube Happy Baby na www.happybaby.sk. 
  2. Výhru získa mamička, ktorej odpoveď príde v poradí, ktoré je násobkom čísla 50 (50, 100, 150, 200 atď v poradí).
  3. Až 10 mamičiek s deťmi sa bude tešiť z výhry, ktorú im pošleme domov.
  4. Posledný deň, kedy sa môžete zapojiť do súťaže je 13. 10. 2021.
  5. Výhercov oznámime na www.happybaby.sk a našich sociálnych sieťach do 7 pracovných dní od ukončenia súťaže.
  6. Budeme radi, keď sa s nami výherkyne podelia o radosť z výhry v skupinke Mamičky Happy Baby, alebo na Instagrame (nás označia @happybaby.sk), po tom, čo im výhra príde domov a deti sa s ňou začnú hrať.

V prípade výhry budeme mamičku informovať e-mailovou správou. Pokiaľ sa nám nepodarí skontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu,k ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže, bude mamička zo súťaže vyradená. 

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť vaše osobné údaje použiť a zaradiť vás do súťaže. Nemajte obavy, vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov. Správcom vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

Vaša prihláška do súťaže LEGO® 

Hra s parným vláčikom bude pre každého iná. Niekto bude chcieť byť strojvedúcim, iní sa budú chcieť vybrať vláčikom na  spoločný výlet s babičkou.

Naša otázka znie:

Viac o stavebniciach LEGO a príbehoch, ktoré v nich môžete s deťmi objaviť, si prečítajte v článku.


Staňte sa fanúšičkou našich sociálnych sietí a sledujte nás, aby vám neunikla žiadna možnosť výhry, či testovania. FB Happy Baby  +  Mamičky Happy Baby  +  IG – Happy Baby

Zdieľajte
MustelaMustelareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe