Marťankovia PROimun – podpora imunity

Opäť tu máme jesenné obdobie, menej slnka a viac stresu. Teraz to bude o imunite. O tom, čo zvládne.  A samozrejme, aj o na nás rodičoch, ako deťom ich imunitu dokážeme podporiť. Marťankovia PROimun – poďte s nami súťažiť o doplnky na podporu imunity.

Čo môžete vyhrať?

Vyhrať môžete 3x balíček na podporu imunity – obsahuje 3 produkty:

PROimun sirup – na podporu imunity pred a počas rizikových období pre deti od 1 roka, s obsahom betaglukánov z prírodných zdrojov, výťažkov zo šípky, bazy čiernej a s vitamínom C

PROimun tablety  – na podporu imunity pred a počas rizikových období pre deti od 3 rokov, s obsahom betaglukánov z prírodných zdrojov, výťažkov zo šípky, bazy čiernej a s vitamínom C

PROimun Akut drink  – výživový doplnok na prípravu horúceho malinového nápoja na podporu imunity počas prvých dní prechladnutia vhodný pre deti od 3 rokov, s obsahom betaglukánov z prírodných zdrojov, výťažkov z bazy čiernej, medovky lekárskej, s vitamínom C, zinkom a galaktooligosacharidmi

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Odpovedzte na našu súťažnú otázku:

Aké sú podmienky súťaže?

SÚŤAŽE sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť majú všetky mamičky. Výhru získava mamička, ktorej odpoveď príde 150., 300. a 450. v poradí.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac fotiek do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená. Súťaž trvá do 5. 10. do 5. 11. 2020.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

Kto vyhral balíček na podporu imunity?

  • Daniela z Tomášova
  • Veronika z Lučenca
  • Lucia z Bratislavy.

Srdečne gratulujeme, skontaktujeme sa s vami za účelom doručenia výhry.

 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe