Súťaž o mikinu značky Little White Dandelion

Uvažujete nad tým, že svoje malé voňavé klbko budete nosiť alebo ho už nosíte, ale chýba vám dizajnová mikina, v ktorej spolu vyrazíte na prechádzku do mesta? Máme tu pre vás súťaž, v ktorej môžete tento skvelý kúsok do svojho nosičského šatníka získať!

LWD je značka oblečenia pre všetky mamičky, ktoré chcú svoje ratolesti nosiť pri srdci, a zároveň vyzerať chic.

Little White Dandelion vám umožní mať dieťa pri sebe a pritom vyzerať moderne, žensky a zaujímavo.

Strih je zhotovený na nosenie detí v šatkách a ergonomických nosičoch na viacero spôsobov, jednak bez dieťatka, ale hlavne s dieťatkom na brušku a na chrbte. Little White Dandelion chráni pred chladom mamičku aj bábätko.

Oblečenie je nielen dizajnové, ale aj funkčné a variabilné. Využijete ho už v tehotenstve a po pôrode, doslova rastie zároveň s dieťatkom!

Mikina LWD

Hoci je dizajn inšpirovaný súčasnou svetovou módou, jedná sa o slovenský produkt mamičky malého Matúška a Šimonka. Počas tehotenstva a obdobia aktívneho nosenia vyskúšala a otestovala množstvo oblečenia. Skúsenosti potom využila pri návrhoch búnd a mikín a vytvorila dizajnový kúsok, kde zachovala nevyhnutnú funkčnosť, odstránila nedostatky, na ktoré počas nosenia synov prišla – a doplnila vlastné vychytávky, ktoré nosenie uľahčujú a zatraktívňujú.

A my si teraz zahráme o takúto skvelú dizajnovú mikinu podľa vlastného výberu a skladových zásob.

Súťaž o mikinu od LWD bola ukončená!

Zdieľajte
Kaufland KuniboKaufland Kuniboreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe