Súťaž o novoročné darčeky od dojčenskej vody Lucka

Dojčenská voda Lucka praje všetkým mamičkám a ich anjelikom rok 2021 plný životnej sily. Byť mamou v tomto období je naozaj výzvou. Lucka všetkým mamičkám drží palce a prichádza hneď na začiatku roka so súťažou.

Čo môžete s dojčenskou vodou Lucka vyhrať?

Pre potešenie aj dobrú organizáciu materských povinností venovala mamičkám do súťaže praktické darčeky.

Každú z piatich mamičiek čaká:

  • Kalendár Lucka 2021 a Diár pre mamu 2021

Kalendár poteší vašu dušu milou grafikou s bábätkami z celého Slovenska, ktoré na konci roka 2020 vyhrali súťaž Lucka.  Diár pre mamu sa stane vašim užitočným pomocníkom v každodennom fungovaní. Je fakt dobre vymyslený.

  • Happy Baby kufrík s kompletným obsahom,

kde okrem iného nájdete aj fľašu dojčenskej vody Lucka 0,5 l s vyváženým zložením minerálov a stopových prvkov na podporu rastu a vývoja dieťatka, s priaznivým, jemne zásaditým pH

Tak si doprajte výhry s Luckou a naštartujte svoj rok príjemne. Veľa šťastia v súťaži.

Súťažná otázka

Aké sú podmienky súťaže?

SÚŤAŽE sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť majú všetky mamičky. Výhru získava mamička, ktorej odpoveď príde 100., 200., 300., 400., 500.,  v poradí.

Pre bližšie informácie o podmienkach súťaže, výhrach, testovaní a termínoch, si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac fotiek do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená. Súťaž trvá od 13. 01. 2021 do 22. 01. 2021.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť vaše osobné údaje použiť a zaradiť vás do súťaže. Nemajte obavy, vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe