Súťažte s nami o balíček doplnkov pre tehotné mamičky

V tehotenstve viac než kedykoľvek predtým je dôležité starať sa o dostatočný príjem živín potrebných pre zdravie mamičky i dieťatka. Dopĺňať je nutné hlavne vitamín D, kyselini listovú a kvalitné železo.

V našej súťaži môžete vyhrať 3x komplexný balíček kvalitných doplnkov potrebných v tehotenstve.

Čo je súčasťou balíčka?

  • Folic Acid – kyselina listová – pôsobí ako účinná prevencia vrodených zdravotných problémov dieťaťa a znižuje ich riziko až o 50 –70 %.
  • Železo 28 mg – funguje ako podpora krvotvorby, prevencia anémie.
  • Vitamín D 1000 I.U. – zlepšuje kvalitu vnútromaternicového prostredia, chráni pred preeklampsiou a predčasným pôrodom a podporuje rovnováhu imunitného systému.

Súťažná otázka:

Aké sú podmienky súťaže?

SÚŤAŽE sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť súťažiť majú všetky mamičky. Výhru získava mamička, ktorej odpoveď príde 150., 300. a 450. v poradí.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výhry budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže alebo snahy o zaslanie viac fotiek do súťaže bude mamička zo súťaže vyradená. Súťaž trvá do 23. 9. do 23. 10. 2020.

Pre účasť v súťaži budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v súťaži a predanie výhry. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do súťaže. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

 

Kto vyhral 3x komplexný balíček kvalitných doplnkov?

  • Kristínka z Bolerázu
  • Veronika z Dolného Kubína
  • Zdenka s Nitry.

Srdečne gratulujeme, skontaktujeme sa s vami za účelom doručenia výhry.

Zdieľajte
Kaufland BevolaKaufland Bevolareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe