Testujte s nami regeneračnú emulziu proti striám Gyntima Stretch Mark

Prianím snáď každej ženy je cítiť sa dobre, zdravo a silne, a mať svoje telo pod kontrolou v každej situácii. Zdravie je to najcennejšie, ale každá žena chce byť krásna v každej situácii.

O firme Herb Pharma

Kozmetiku, výživu a zdravotnícke pomôcky, produkty obklopujúce život vhodné od narodenia až po starší vek, nájdete na trhu už od začiatku 90. rokov minulého storočia.

Herb Pharma garantuje:

  • Záruka kvality– suroviny najvyššej a najčistejšej kvality dostupné na svetovom trhu
  • Vysoká bezpečnosť– klinicky testované suroviny, nie sú škodlivé pri spracovaní na konečné výrobky a spĺňajú najvyššie štandardy kvality v odbore
  • Prírodné produkty– suroviny získané zo skutočne prírodných zdrojov
  • Etika a hodnoty pre zákazníkov na prvnom mieste– naplnenie poslania slúžiť zákazníkom a transformácia prísľubu profesionálneho prístupu pri všetkých produktoch.

V tehotenstve prechádza ženské telo veľkou premenou. Priberanie na váhe vedie ku vzniku celulitídy a strií, ktoré nastávajúcu mamičku môžu veľmi trápiť.

Čo sú strie?

Nevzhľadné jazvičky na koži, ktoré sa objavujú nie len v tehotenstve, ale tiež vplyvom ďalších faktorov, napr. náhle zvýšenie hmotnosti a výšky tela, hormonálnej poruchy, dedičnosť a genetika. Strie vznikajú rozrušením zväzkov kolagénových a elastických vlákien. Sú výsledkom toho, že sa koža musela veľmi rýchlo prispôsobiť rastúcemu objemu a roztiahnuť sa. Najčastejšie sa objavujú na stehnách, bokoch, prsiach, bruchu a pozadí. Zo začiatku majú červenú až fialovú farbu, postupom času vyblednú a zostanú biele až perleťové. Prevencia je základ.

Existuje celý rad prípravkov, viac či menej účinných, ktoré proti nepekným jazvičkám bojujú. Poďte otestovať Gyntima Stretch Mark regeneračnú emulziu proti striám.

Pořadí: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Regeneračná emulzia fytofontana Gyntima Stretch Mark bola špeciálne vyvinutá na redukciu strií a predchádzaniu ich vzniku.

Táto emulzia obsahuje unikátnu kombináciu biotechnologických peptidov, ktoré pomáhajú nielen v prevencii, ale dokážu tiež odstrániť vzniknuté strie vo fáze, kedy majú ružovú až fialovú farbu. Fytofontata Gyntima Stretch Mark sa zameriava na mechanizmy, ktoré strie spôsobujú – chráni spojivové tkanivá, hojí rany a znižuje napätie pokožky. Redukuje a zosvetľuje jazvičky, podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien (obnovuje pružnosť pokožky).

  • unikátne kombinácie biotechnologických peptidov
  • redukuje viditeľnosť strií, predchádza vzniku nových
  • jedinečnosť v odstránení už vzniknutých strií
  • vracia pokožke prirodzenú pružnosť a pevnosť

Účinné látky uzatvorené v lipozómoch stenčujú a zosvetľujú jazvičky, zároveň podporujú tvorbu kolagénu a elastínových vlákien, a tým navrátia pružnosť a pevnosť pokožky.

Výsledky klinických testov

Kombinácia hlavných účinných látok bola podrobená klinickému testovaniu. Výsledok prvého testovania v Španielsku preukázal už po 30 dňoch výnimočné výsledky. Nezlepšil sa len vzhľad kože, ale došlo k výraznému zmierneniu suchej pokožky, ktorá sa zároveň stala pružnejšou o 44 %.

Druhého testovania sa zúčastnila skupina žien aj mužov, ktorí počas doby 12 týždňov testovali regeneračnú emulziu Gyntima Strech Mark na nových a už vzniknutých striách. Už po 2 týždňoch výsledky preukázali zmenšenie a stenšenie strií o 58 až 66, 2 %, farba strií sa dokonca zlepšila o 75, 1 %.

Ste tá pravá?

Zistili ste pred niekoľkými týždňami, že čakáte bábätko? Bojíte sa jazvičiek, ktoré by sa mohli objaviť alebo už dokonca nejaké máte? Nenechajte nič náhode a začnite proti nim bojovat spolu s účinnou armádou. Peptidy obsiahnuté v kréme predchádzajú vzniku strií, stenčujú a zosvetľujú už vzniknuté jazvičky, zároveň podporujú tvorbu kolagénu a vracajú pokožke pružnosť a pevnosť.

Chcete spoznať účinky regeneračnej emulzie Gyntima Strech Mark na vlastnej koži? Neváhajte a zapojte sa do nášho testovania. Hľadáme 25 nastávajúcich mamičiek.

Vyplňte dotazník:

AKÉ SÚ PODMIENKY TESTOVANIA?

Testovania sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť testovať získa prvých 25 mamičiek, ktoré vyplnia formulár. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak testovania máte od 2. 12. do 16. 12. 2019.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výberu do testovania budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na účasť v testovaní. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel testovania alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do testovania bude mamička z testovania vyradená.

Pre účasť v testovaní budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v testovaní a predanie testovacích produktov. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do testovania. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

 

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe