Benefity a balíček výhod v hodnote 100 € pre vaše bábätko

Príchod vášho bábätka sa blíži. Starostlivosť o novorodenca obnáša viac výdavkov. Nižší finančný príjem rodinu nepoteší, najmä ak si dieťa vyžaduje nadpriemernú starostlivosť. Vedeli ste, že zdravotná poisťovňa Union všetkým detským poistencom preplatí doplatky za lieky, dokonca v neobmedzenej výške? Aj nevyhnutné nadštandardné vyšetrenia alebo očkovania. Okrem toho získa vaše bábätko poistené v Union zdravotnej poisťovni balík výhod v hodnote 100 €. Prečítajte si, aké sú výhody poisťovne pre bábätká.

Balík výhod v hodnote 100 € pre vaše bábätko

V tomto balíku máte 3 zdravotné benefity pre vaše bábo.

  • príspevok na nákup na www.mimulo.sk v hodnote 40 €
  • príspevok na kurz plávania pre bábätká v hodnote 30 €
  • príspevok na monitor dychu a pohybu.

Príspevok na nákup novorodeneckých potrieb

V rámci balíčka má vaše bábätko nárok na zľavu 40 € na nákup kozmetiky, oblečenia alebo hračiek pre novorodencov v internetovom obchode www.mimulo.sk Obchod mimulo.sk okrem toho poskytne mamičke tiež ako darček detské ponožky a zľavu vo výške 10 € pri ďalšom nákupe.

Príspevok na kurz plávania

Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na ich psychomotorický vývoj aj na posilnenie imunity. Union zdravotná poisťovňa svojim najmenším poistencom, až do veku 18 mesiacov, prispieva na kurz plávania vo výške 30 €.

Príspevok na monitor dychu a pohybu

Aby ste si počas spánku poriadne oddýchli a neobávali sa o bábätko, Union vám prináša možnosť zapožičania monitora dychu a pohybu novorodenca, ktorý postráži vaše bábätko počas spánku.

Tu si môžete vybrať z 2 možností: 

  • buď si monitor dychu Nanny bezplatne zapožičiate na obdobie až do 6. mesiaca veku bábätka,
  • alebo využijete príspevok vo výške 30 € na zakúpenie monitoru dychu a pohybu vášho novorodenca.

Doplatky za lieky pre deti

Mnohokrát stačí obyčajné prechladnutie, či chrípka a rodičia nechajú v lekárni na doplatkoch za lieky pre deti aj desiatky eur. Union zdravotná poisťovňa mení životy svojich poistencov k lepšiemu a preto vracia doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti do 18 rokov v neobmedzenej výške.

Fotokniha od Unionu – Naše dieťatko

Od Unionu dostanete praktický darček – fotoknihu Naše dieťatko. Určite poteší súčasné, ale aj budúce mamičky poistené v Unione. Môžete si do nej pridávať nielen fotky vášho dieťatka a zaujímavé momentky, ale aj zaznamenávať dôležité informácie a významné okamihy zo života vášho dieťatka.

V Unione je starostlivosť o mamičky a deti a na prvom mieste,  benefity a výhody, ktoré majú pre vás pripravené určite oceníte. Zveriť zdravotnú starostlivosť o vaše bábätko tej správnej poisťovni je kľúčové rozhodnutie. 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe