Ako dopadlo testovanie Bi-Oil Ošetrujúceho oleja

Mamičky Happy Baby mali možnosť testovať Bi-Oil Ošetrujúci olej. Ako testovanie dopadlo a či sú mamičky s Bi-Oil Ošetrujúcim olejom spokojné, sa dozviete v našom článku.

Bi-Oil Ošetrujúci olej

Bi-Oil Ošetrujúci olej obsahuje špeciálnu ingredienciu PurCellin, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia. Vďaka nej je olej ľahký, nemastný a vitamíny v ňom sa do kože dobre vstrebávajú.

Bi-Oil Ošetrujúci olej na strie

Strie – telo počas tehotenstva rastie rýchlejšie, pokožka často nestihne zareagovať a koža sa natrhne. Počas hojenia vznikajú strie alebo jazvy. Ich vznik závisí na veku, strave, hydratácii, ale aj na dedičnosti. Ak už strie vznikli, môžete zmeniť ich vzhľad, ale nikdy sa ich už úplne nezbavíte.

50 mamičiek testovalo Bi-Oil Ošetrujúci olej

Mamičky, ktoré testovali Bi-Oil Ošetrujúci olej, s ním boli veľmi spokojné. 93 % mamičiek bolo veľmi spokojných s hydratačnými vlastnosťami oleja.  U 92 % mamičiek, ktoré testovali Bi-Oil Ošetrujúci olej sa strie vôbec neobjavili. 

Reakcie mamičiek:

Mamička Michaela: Do cca polovice 7-ho mesiaca tehotenstva som používala emulziu od Gyntima. Potom čo sa mi minula som začala používať tento Bi-Oil. Vydržal mi cca 3-4 týždne pri jednom natieraní denne. Natierala som hlavne bruško, prsia a stehná. Strie zatiaľ stále nemám 🙏😊. Po minutí tohto balenia som si hneď kúpila ďalšie väčšie balenie, lebo teraz začiatkom 9-ho mesiaca začína ísť do tuhého 😅.

 

Mamička Lucia: Bi-Oil používam už od začiatku 2 trimestra, veľmi skoro som spozorovala strie, avšak vďaka Bi-Oil sú častým používaním menej viditeľné. Uznávam vôňa je jemná, neutrálna a olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky. Ešte raz ďakujem za možnosť testovať.

 

 

Mamička Barbora: od začiatku tehotenstva používam Bi-Oil a som s ním veľmi spokojná …. používam ho raz denne a mám len minimum strií, veľmi maličkých …má príjemnú vôňu a tiež sa rýchlo vstrebe do pokožky …odporúčam ho všetkým mamičkám.

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe