Testujte Aviváž Silan Sensitive

Hľadáme 60 mamičiek, ktoré majú chuť vyskúšať Silan Sensitive. Táto aviváž zmäkčí vašu bielizeň a dodáva jej sviežu dlhotrvajúcu vôňu. Je dermatologicky testovaná, hypoalergénna a vytvorená špeciálne pre citlivú pokožku.

 

Ako správne vybrať aviváž pre potreby citlivej pokožky bábätiek?

Pokožka bábätiek je veľmi náchylná na podráždenie a rôzne alergie. Po narodení bábätka je preto vhodné zmeniť pracie prostriedky za tie, ktoré budú zodpovedať týmto zvýšeným nárokom. A to sa netýka iba správneho výberu produktov pre starostlivosť o detskú bielizeň, ale všetkého, čo sa bábätka týka. Keď bábätko držíte v náručí, položíte ho do svojej postele, prikryjete sa spoločne dekou, to všetko sú príležitosti, kedy bábo môže prísť do kontaktu s avivážou, ktorá pre neho nemusí byť vhodná. Pokiaľ ale nechcete robiť kompromisy v mäkkosti, môžete zvoliť aviváž vhodnú aj pre tú najnáchylnejšiu detskú pokožku. Dnes vám prinášame možnosť zapojiť sa do testovania špeciálnej aviváže.

Testujte s nami – aviváž Silan Sensitive

Silan Sensitive odporúča Európske centrum pre výskum alergií (ECARF) ako aviváž vhodnú pre alergikov i bábätká. Doprajte vám a vašej rodine to najlepšie a užite si nádherne hebké prádlo.

Testovanie Silan Sensitive

Vyberáme 60 mamičiek s malými deťmi, ktoré dostanú domov 900 ml balenie aviváže Silan Sensitive a podelia sa s nami o svoje skúsenosti.

Ak máte záujem byť jednou z nich, vyplňte nasledovný formulár, prosím.

Máte skúsenosti s produktami Silan? Používate aviváž pre citlivú pokožku detí. Zapojte sa do diskusie s ďalšími mamičkami. Pridajte sa do uzatvorenej skupinky Mamičky Happy Baby a spýtajte sa aj na ďalšie recenzie mamičiek. Rady vám odpovedia.

Zdieľajte
Multi-MamMulti-Mamreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe