Mama má auto!

Byť mamou je náročné. Kvôli deťom sa treba presúvať alebo niečo prevážať oveľa častejšie ako predtým. Škôlka, škola, krúžky, návštevy, kancelária, nákupy, lekár, výlety…

Preto sme sa rozhodli nájsť ten najlepší MAMA voz pre všetky mamičky, ktoré sú aj svojím spôsobom pretekárky, taxikárky, a to bez ohľadu na to, či sú vonku fujavice, hmla alebo je práve 40 stupňov celzia. A tak sa naša redakcia spolu s Peugeotom dohodla na testovaní ich dvoch aút.

A čo z toho vzišlo?

Prečítajte si, ako naša redakcia testovala vozidlá Peugeot 3008 a 5008.

A teraz máte aj vy možnosť vyskúšať si vozidlo Peugeot 3008, napísať o ňom recenziu a stať sa tak skutočnou testovacou jazdkyňou. Pomôžte ostatným mamičkám vybrať to najlepšie auto.

Mamin super pomocník

Pretože vám ide hlavne o pohodlie, spokojnosť a bezpečnosť vašich detí, určite by ste privítali pomocníka, ktorý by vám s tým všetkým pomohol. Máme pre vás výborný tip na šikovné a spoľahlivé „mama auto.“ A vy ho vďaka značke Peugeot môžete rovno otestovať.

Na priestore záleží

Správna veľkosť vozidla je pre nás, mamičky, nesmierne dôležitá – či už plánujeme založiť rodinu, alebo už deti máme, a prípadne plánujeme aj ďalšie. Okrem počtu sedadiel teda treba brať do úvahy aj priestor pre bežné nákupné tašky, väčšiu batožinu alebo kočíky či odrážadlá a detské bicykle. Okrem samotnej veľkosti si treba všímať aj variabilitu vnútorného priestoru –možnosť sklápania sedadiel, prístupnosť odkladacích priestorov a to, aby ste sa k deťom a nákladu dostali zo všetkých strán. Dokážete ľahko naložiť deti, nastúpiť s nimi aj vystúpiť? Viete dobre manipulovať s autosedačkami? A ako sa vaše ratolesti cítia vnútri? Dobré je všímať si, ako môžete nastaviť miesto vodiča, ako poruke máte ovládacie prvky, aký máte vo vozidle výhľad, ako sa vám cúva a parkuje.

testovanie peugeot

Bezpečnosť predovšetkým

Bezpečnostné prvky chránia vás a vašu rodinu pred neočakávanými nehodami či ich následkami. Asi nemá zmysel zdôrazňovať všetky prvky aktívnej i pasívnej bezpečnosti. Okrem airbagov a množstva stabilizačných systémov sú veľmi dobrými pomocníkmi aj integrované slnečné clony, parkovacie senzory alebo kamera, sledovanie tlaku v pneumatikách, tempomat a ďalšie vychytávky.

Poďte s nami otestovať Peugeot! Vyplnili ste náš dotazník?

Teraz počkajte, čo najskôr vyhlásime šťastnú mamičku, ktorá otestuje voz Peugoet 3008.

A možno to budete práve vy, komu požičiame všestranný a obľúbený Peugeot 3008. Auto je možné otestovať v termíne od 13. do 19. 1. 2020.

Vybranú mamičku budeme kontaktovať pomocou emailu. Vám všetkým, ktoré sa vypĺňanie zúčastnaly a prejavili záujem, zo srdca ďakujeme!

AKÉ BOLI PODMIENKY TESTOVANIA?

Testovania sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť testovať získa mamička, ktorá vyplní formulár a jej odpoveď nám príde ako 300. v poradí. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak testovania máte od 20. 12. 2019 do 7. 1. 2020.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výberu do testovania budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na účasť v testovaní. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel testovania alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do testovania bude mamička z testovania vyradená.

Pre účasť v testovaní budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v testovaní a predanie testovacích produktov. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do testovania. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

 

 

Zdieľajte
BIFIBABY-banner v článkuBIFIBABY-banner v článkureklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe