Mama má auto!

Byť mamou je náročné. Kvôli deťom sa treba presúvať alebo niečo prevážať oveľa častejšie ako predtým. Škôlka, škola, krúžky, návštevy, kancelária, nákupy, lekár, výlety…

Mamin super pomocník

Pretože vám ide hlavne o pohodlie, spokojnosť a bezpečnosť vašich detí, určite by ste privítali pomocníka, ktorý by vám s tým všetkým pomohol. Máme pre vás výborný tip na šikovné a spoľahlivé „mama auto.“ A vy ho vďaka značke Peugeot môžete rovno otestovať.

Na priestore záleží

Správna veľkosť vozidla je pre nás, mamičky, nesmierne dôležitá – či už plánujeme založiť rodinu, alebo už deti máme, a prípadne plánujeme aj ďalšie. Okrem počtu sedadiel teda treba brať do úvahy aj priestor pre bežné nákupné tašky, väčšiu batožinu alebo kočíky či odrážadlá a detské bicykle. Okrem samotnej veľkosti si treba všímať aj variabilitu vnútorného priestoru –možnosť sklápania sedadiel, prístupnosť odkladacích priestorov a to, aby ste sa k deťom a nákladu dostali zo všetkých strán. Dokážete ľahko naložiť deti, nastúpiť s nimi aj vystúpiť? Viete dobre manipulovať s autosedačkami? A ako sa vaše ratolesti cítia vnútri? Dobré je všímať si, ako môžete nastaviť miesto vodiča, ako poruke máte ovládacie prvky, aký máte vo vozidle výhľad, ako sa vám cúva a parkuje.

Peugeot 3008

Bezpečnosť predovšetkým

Bezpečnostné prvky chránia vás a vašu rodinu pred neočakávanými nehodami či ich následkami. Asi nemá zmysel zdôrazňovať všetky prvky aktívnej i pasívnej bezpečnosti. Okrem airbagov a množstva stabilizačných systémov sú veľmi dobrými pomocníkmi aj integrované slnečné clony, parkovacie senzory alebo kamera, sledovanie tlaku v pneumatikách, tempomat a ďalšie vychytávky.

Dnes je ten deň, kedy dostávame na skúšku krásny Peugeot a začíname s redakčným testovaním pre všetky mamy. 

Naložiť deti a domácich maznáčikov, vyložiť nákupy, stihnúť schôdzky a kávu s kamarátkami… Budeme vás priebežne informovať, ako brázdime cesty a či sa náš nový spoločník osvedčil.

Sledujte nás!

Zdieľajte
MarťánciMarťáncireklama
  1. Mária D.

    To by muselo byť auto s automatickou prevodovkou aby som sa mohla zapojiť 🙁 Kvôli tomu že som bez ruky nesmiem riadiť auto s manuálnou prevodovkou

    1. mamička Vlasta

      Dobrý deň, výber do testovania bol ukončený a myslím, že bola možnosť vybrať si aj auto s automatickou prevodovkou 🙂

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe