Mamičky testovali – All in One od Little Ones

Zdravé prebaľovanie nie je len o látkových plienkach. Potrebujete aj ďalšie nevyhnutnosti, bez ktorých sa nezaobídete. Alebo áno?

Vlhčené utierky sú rýchlym riešením, ako umyť dieťatko pri prebaľovaní. Ľahko s nimi očistíte špinavé ruky alebo ústa od jedla. Bohužiaľ, často bývajú napustené látkami, ktoré nie sú pre dieťa zdravé a ich používaním vzniká zbytočný odpad. Vymeňte ich za látkové utierky, ktoré po použití jednoducho vyperiete spoločne s plienkami.

Čo konkrétne mamičky testovali?

Sada All in one od Little Ones: Potrebujete očistiť vaše dieťatko? S touto sadou to hravo zvládnete. Poradí si nie len s prebaľovaním, ale tiež pri utieraní ústočiek alebo rúk. Obsahuje 99,84 % vody a pár kvapiek esenciálnych olejov pre jemné očistenie.

Výsledky vyhodnotenia


mamička Miriam:
Najviac sa mi páči myšlienka Zero waste!! Malo by o nich vedieť viac ľudí. Mali by byť dostupné aj v nejakých predajniachprípadne dať vedieť prostredníctvom letákov, že existuje aj takáto možnosť šetriť planétu, peniaze a pod. 

 

mamička Martina: Používanie na cestách sa mi páčilo, pretože je to fakt rýchle a jednoduché používanie kdekoľvek. 

 

 

mamička Gabriela: Sú praktické, ekologické, ihneď k použitiu.

 

Používanie jednorazových vlhčených utierok je, hlavne na cestách, veľmi rozšírené. Pokiaľ zvolíte jednorazové, hľadajte eko variant, ktorý nedráždi kožu.

Sadu All in one od Little Ones testujúce mamičky odporúčajú skôr na domáce použitie.

Mamička Kristína: Nepoužívala som ich mimo domu, pretože brať dve sady (mokré a sadu na použité) mi príde trochu nepraktické.

Zdieľajte
Kaufland BevolaKaufland Bevolareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe