Mamičky testujú plienky Fred&Flo

Nedávno sme vybrali 25 mamičiek, ktoré otestujú plienky Fred&Flo. Mamičky, ktoré budú testovať, nájdete v článku. O mesiac sa dozviete, ako sú s nimi spokojné.

Fred & Flo

Plienky Ultra Dry Fred & Flo sú jemné, mäkké a dobre držia. Všetku tekutinu odvedú bezpečne dovnútra plienky vďaka technológii DRYWAY s tromi kanálikmi. Sú však tiež priedušné, aby nedošlo k zapareniu zadočka, ktoré spôsobuje bolestivé pupienky a môže viesť k vzniku mykózy. Oceníte tiež elastické pásky, keďže zaistia lepšie priľnutie okolo bruška vášho bábätka, a pružné postranné bariéry. Hoci sú plienky tenké, zaisťujú ochranu po celú noc, a tak sa vy aj vaše bábätko krásne a nerušene vyspíte. Ak tápate, ako často bábätko prebaľovať, sú práve pre vás plienky opatrené špeciálnym indikátorom vlhkosti.

Možnosť testovať získali mamičky:

Lenka z Košíc, Kristína z Košíc, Sabína z Poproče, Katarína z Bratislavy, Helena z Dubnice nad Váhom, Patrícia z Košíc, Margita z Tornale, Lucia zo Zvolena, Katarína z Danišoviec, Nikola z Nemiec, Monika z Bratislavy, Monika z Púchova, Veronika z Bánoviec nad Bebravou, Zuzana z Bratislavy, Simona z Cífera, Michaela z Mikušoviec, Miroslava z Púchova, Martina zo Suchej Hory, Elena z Pobedimu, Sandra z Malaciek, Ľudmila z Handlovej, Patrícia z Košíc, Michaela z Bratislavy, Michaela z Martina, Monika z Diviackej Novej Vsi

Ďakujeme za možnosť testovať plienky Fred&Flo 😊🥰 HappyBaby SK

Zveřejnil(a) Sabína Kozelová dne Pátek 21. února 2020

Vcera k nam dorazili plienky, takze sa dnes pustime do testovania s nasim 16-mesacnym drobcom 😀

Zveřejnil(a) Margita Gitus Dostálová dne Čtvrtek 20. února 2020

Plienky dorazili, hned rozbalujeme a testujeme 🙂

Zveřejnil(a) Lenka Zučková Straková dne Čtvrtek 20. února 2020

Aj nám dnes prišli, ideme testovať ❤️

Zveřejnil(a) Lucia Lujza Bakajová dne Čtvrtek 20. února 2020

 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe