Marťankovia PROimun Akut – skúsenosti mamičiek

Marťankov mamičky a ich drobci dôverne poznajú. My sme vyskúšali úplnú novinku. Marťankovia PROimun Akut potešili 20 detičiek, ktoré ich testovali  práve v tomto náročnom období, kedy je potrebné podporiť detskú imunitu. A čo na ne hovoria? Aké sú ich skúsenosti?

Detská imunita

Detský imunitný systém je vystavený vysokému náporu hlavne v zime a na jar. Ak je obranyschopnosť organizmu dostatočne silná, poradí si s týmto útokom a dieťa sa nachladnutiu, alebo ochoreniu vyhne, prípadne má ľahší a slabší priebeh.

Marťankovia PROimun Akut sa zrodili v spolupráci s poprednými pediatrami. Tento chutný teplý nápoj je určený špeciálne na akútnu podporu detskej imunity. Obsahuje zložky prírodného pôvodu, dôležité nielen pre prevenciu, ale aj podporu počas prvých kritických dní, keď prichádza nádcha a nachladnutie u detí práve začína.

Jedným zo základných stavebných prvkov funkčného imunitného systém je betaglukán. Až 85 % testujúcich mamičiek vedelo, že Marťankovia PROimun Akut obsahujú vysokú dávku betaglukánov z prírodných zdrojov a niektoré sa práve preto rozhodli do testovania prihlásiť.

V každom nápoji PROimun Akut podávate vášmu dieťatku okrem vysokej dávky  betaglukánu, zinku a vitamínu C, aj ďalších pomocníkov na podporu funkcie dýchacích ciest a imunity:

  • prírodný výťažok z bazy čiernej
  • výťažok z medovky lekárskej
  • prírodné esenciálne oleje na dýchanie.

Marťankovia PROimun Akut – výsledky testovania

Začiatkom roka, práve v zimnom období, 20 detí vo veku od 3 rokov pilo Marťankov PROimun Akut. Napriek tomu, že mnohé mamičky poznajú Marťankov možno skôr v želatínovej podobe,  až 90 % mamičkám sa  forma teplého nápoja páči a javí ako ideálna a vhodná. Úplne všetky si pochvaľovali jednoduchý a rýchly spôsob prípravy nápoja.

Super správa je, že nápoj si s radosťou vychutnali takmer všetky deti (95 %), ktoré ho mali možnosť vyskúšať.

Až 60 % mamičiek už malo predošlú skúsenosť, nejaký druh Marťankov v minulosti ich deti užívali, alebo ich pravidelne kupujú. O tomto novom druhu Marťankov počula ešte pred testovaním tiež takmer polovica z mamičiek, 5 % z testujúcich si ho už aj zakúpilo.

Stav 70 % detí sa po užití nápoja zlepšil, žiadna z mamičiek nezaznamenala zhoršenie zdravotného stavu.

Sme radi, že  mali mamičky príležitosť vyskúšať tento nový výživový doplnok na zdravie detí a podelili sa s nami o svoje skúsenosti. Viac ich osobných príspevkov k testovaniu aj tohto produktu nájdete v uzavretej skupinke Mamičky Happy Baby

Ak aj vy chcete byť súčasťou ďalších testovaní produktov pre deti, alebo mamičky, sledujte nás okrem skupinky aj na Facebooku a na Instagrame.

 

Zdieľajte
MustelaMustelareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe