Produkty Dr. Brown’s od 6. mesiacov veku dieťaťa testujú tieto mamičky

Záujem o testovanie produktov Dr. Brown’s pre deti od 6. mesiacov bol skutočne veľký. 15 mamičiek, ktoré budú produkty testovať, sme už vybrali. O mesiac sa dozvieme ich postrehy.

O Dr.Brown’s

Značka Dr. Brown’s prináša riešenie nie len pri problémoch s krmením vášho dieťatka, bolesťami bruška a kolikami. Stojí po vašom boku a pomáha dieťatku objavovať svet. Potreby pre zdravé stravovanie, pomoc s prerezávaním prvých zúbkov, fľaše a hrnčeky, uľahčujúce prechod k bežnému hrnčeku – nechajte vaše malé dieťa, aby bolo samostatné. Značke Dr. Brown’s záleží na zdraví mamičiek a ich detí, aj preto sa stali voľbou č. 1 pre mamičky v USA a Veľkej Británii.

Sada, ktorú budú mamičky testovať obsahuje Dr. Brown’s Hrnček Cheers 200 ml, Cumlík na kŕmenie, Dr. Brown´s Fľaša WN 2v1, Držiak na fľašu WN, Dr. Brown´s Prstová masážna zubná kefka a Dr. Browns Podbradník s hryzadlom.

Všetky mamičky následne vyplnia dotazník, kde sa dozviete ich postrehy 🙂

 

Tu sú mamičky, ktoré dostali možnosť testovať sadu od Dr. Brown’s:

Mária z Macova, Beata z Bratislavy, Dáša zo Zvolena, Jana zo Sklabinej, Lucia zo Starej Kremničky, Dominika z Veľkého Rovného, Veronika z Čadce, Michaela zo Strážskeho, Viktória z Bytče, Lenka z Košíc, Anna z Dobrej Nivy, Michaela z Bratislavy, Anna z Bratislavy, Barbora z Malženíc, Lucia z Nižného Hrušova

Lucinka začína testovať🤩😍

Zveřejnil(a) Viktória Višňovská dne Pondělí 25. listopadu 2019

Ďakujeme za balíček, tešíme sa na testovanie 😍❤️🤗

Zveřejnil(a) Lucia Beňová dne Pondělí 25. listopadu 2019

 

Zdieľajte
MarťánciMarťáncireklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe