Ste v očakávaní? Podťe s nami testovať Gravimilk a Bi-Oil

Tehotné mamičky sa potrebujú skutočne hýčkať. Dostatok vitamínov a minerálov je veľmi dôležitý. Pokožka potrebuje kvalitné oleje, aby ste sa vyhli striám. A teraz s nami môžete otestovať nápoj Gravimilk vhodný pre budúce mamičky a Bi-Oil na strie.

Sunar Gravimilk

Je obohatený mliečny nápoj pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace mamičky. Obsahuje dôležité látky pre mamičku v objeme 20 % z odporúčaného denného príjmu. Nechýbajú kyselina listová, jód, železo, vitamín B2 (riboflavín) a C, omega-3 mastné kyseliny DHA a tiež dôležitý horčík.

Sunar Gravimilk si môžete vychutnať v troch lahodných príchutiach – vanilka, čokoláda a najnovšie i banán. Novinkou je aj zníženie obsahu cukru o 13 %,vďaka čomu je nápoj menej sladký. No veď ochutnajte 🙂

 

Bi-Oil

Strie – pokiaľ telo rastie rýchlejšie, kým stihne pokožka zareagovať, kože sa natrhne. Počas hojenia vznikajú jazvy, známe tiež ako strie. Ich vznik závisí na veku, strave, hydratácii, ale tiež na dedičnosti. Pokiaľ vzniknú, môžete zmeniť ich vzhľad, ale nikdy sa ich úplne nezbavíte.

Nespoliehajte na náhody. Vytiahnite do boja s parťákom, ktorý vás nenechá v štichu.

Bi-Oil Ošetrujúci olej na pleť a telo obsahuje špeciálnu ingredienciu PurCellin, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia. Vďaka nej je olej ľahký, nemastný a vitamíny v ňom sa do kože dobre vstrebávajú.

Vyživená a hydratovaná pokožka je základ. Bi-Oil špeciálny olej kombinuje rastlinné extrakty a vitamíny, ktoré sa starajú o namáhanú a dehydrovanú pokožku.

Výber do testovania bol ukončený!

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe