Ste v očakávaní? Podťe s nami testovať Gravimilk a Bi-Oil Ošetrujúci olej

Tehotné mamičky sa potrebujú skutočne hýčkať. Dostatok vitamínov a minerálov je veľmi dôležitý. Pokožka potrebuje kvalitné oleje, aby ste sa vyhli striám. A teraz s nami môžete otestovať nápoj Gravimilk vhodný pre budúce mamičky a Bi-Oil Ošetrujúci olej na strie.

Sunar Gravimilk

Je obohatený mliečny nápoj pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace mamičky. Obsahuje dôležité látky pre mamičku v objeme 20 % z odporúčaného denného príjmu. Nechýbajú kyselina listová, jód, železo, vitamín B2 (riboflavín) a C, omega-3 mastné kyseliny DHA a tiež dôležitý horčík.

Sunar Gravimilk si môžete vychutnať v troch lahodných príchutiach – vanilka, čokoláda a najnovšie i banán. Novinkou je aj zníženie obsahu cukru o 13 %,vďaka čomu je nápoj menej sladký. No veď ochutnajte 🙂

 

Bi-Oil Ošetrujúci olej

Strie – pokiaľ telo rastie rýchlejšie, kým stihne pokožka zareagovať, kože sa natrhne. Počas hojenia vznikajú jazvy, známe tiež ako strie. Ich vznik závisí na veku, strave, hydratácii, ale tiež na dedičnosti. Pokiaľ vzniknú, môžete zmeniť ich vzhľad, ale nikdy sa ich úplne nezbavíte.

Nespoliehajte na náhody. Vytiahnite do boja s parťákom, ktorý vás nenechá v štichu.

Bi-Oil Ošetrujúci olej obsahuje špeciálnu ingredienciu PurCellin, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia. Vďaka nej je olej ľahký, nemastný a vitamíny v ňom sa do kože dobre vstrebávajú.

Vyživená a hydratovaná pokožka je základ. Bi-Oil Ošetrujúci olej kombinuje rastlinné extrakty a vitamíny, ktoré sa starajú o namáhanú a dehydrovanú pokožku.

Výber do testovania bol ukončený!

Zdieľajte
Malicek OZ daneMalicek OZ dane
 1. bernadeta.luptakova@gmail.com

  Testovala som bi-oil, je to celkom fajn sa olejček, len mi trosilinku vadilo, že dlho vsiaka do pokožky. Inak ma príjemnú vôňu a myslím, že zamedzil boľavým striam. Som spokojná.

 2. Barbora S.

  Niesom síce zaradená do testovania , ale od začiatku tehotenstva používam Bi-oil a som s ním veľmi spokojná …. používam ho raz denne a mám len minimum stií , veľmi maličkých …má príjemnú vôňu a tiež sa rýchlo vstrebe do pokožky …odporúčam ho všetkým mamičkám.

 3. Lucia S.

  Ďakujem za zaradenie do testovania. Svoj balíček som obdržala pred časom a už je naplno využitý. Sama som očakávala akú chuť bude mať Sunar, banánová príchuť má len potešila. Osobne som preferovala nápoj zo 4 lyžíc, čím bola chuť plnšia a mala som pocit, že.pojem banánové mlieko. Bi-oil používam už od začiatku 2 trimestra, veľmi skoro som spozorovala strie, avšak vďaka bi-oil sú častým používaním menej viditeľné. Uznávam vôňa je jemná, neutrálna a olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky. Ešte raz ďakujem za možnosť testovať.

 4. kaca88

  Včera som obdržala zásielku so sunarom gravitmilk bananovym a bi-oil. Veľmi pekne ďakujem za výber do testovania. Sunar som si okamžite urobila a milo ma prekvapila vôňa a chuť banánov. Tak isto sa mi veľmi páči že nieje veľmi sladký čoho som sa na základe tej vône obávala.
  Bi-oil ma tiež nevtieravu vôňu a príjemné sa nanáša. Pokozku som mala príjemnú a vlacnu na dotyk. Nakoľko už nejaké strie mám uvidím či pri dlhšom používaní sa zjednoti farba a nebudú tak vidieť. Tak isto dúfam že už veľa nových nepribudne 😉 dám vedieť po dlhšej dobe používania.
  Ešte raz ďakujem za možnosť testovať.

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe